Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Bazyli, byli już tacy dyrektorzy prowadzący audycję. Ja jednak najbardziej liczę na piątkowe (i nie tylko
) popołudniówki 
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Nowy dyrektor ok, ale zakładam, że stary nie poniesie żadnych dalszych konsekwencji? Pod dywan i już?
-
grzes208
- Posty: 54
- Rejestracja: wt paź 26, 2010 9:28 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 745
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Cały zeszły tydzień stresowałem się, co usłyszę w radiu w piątek o 19.07.
Było, minęło, pogodziłem się z utratą Listy...
Właśnie... zaczynam się stresować, co usłyszę w najbliższy piątek o 19.07...
Było, minęło, pogodziłem się z utratą Listy...
Właśnie... zaczynam się stresować, co usłyszę w najbliższy piątek o 19.07...
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
1. Możesz nie wierzyć. Ja nie znam człowieka.santosz pisze: pn maja 25, 2020 11:08 am 1. jakoś nie wierzę, że nie wiesz kim jest i co robi Górski
2. i że nie kojarzysz Cieślika (przecież w związku z Trójką było i jest o nim głośno)
3. i że masz trudności z wyczuciem ironii![]()
2. To jest popularne nazwisko, a imię mi w pamięci nie utkwiło.
3. Ironia moim zdaniem powinno być subtelna, a tutaj chamstwem jedzie (być może to celowy zabieg). Więc nie znając ludzi mogę nie wiedzieć co chcieli przekazać.
Popieram w całej rozciągłości. Cokolwiek by nie sądzić o Pietrzaku, Zelniku czy Martyniuku ten komentarz był zdecydowanie nie w porządku.Lemmy pisze: pn maja 25, 2020 12:59 pmOwszem, kompromituje się, niemniej wieloletnia dyrektor radia przekonująca, że Trójka skupia kwiat polskiej inteligencji nie powinna się wypowiadać tak jawnie lekceważąco.
1. Ale można ten klimat przynajmniej częściowo zmienić. Jeżeli nie będzie to powrót do tego, co było pięć lat temu, to jest przynajmniej szansa na powrót do tego, co było trzy miesiące temu, a to już coś jest.FOXD pisze: pn maja 25, 2020 1:18 pm1. Osobiście wątpię, aby coś udało się zbudować nowego z dawnym klimatem na tych zgliszczach
2. radio to ludzie, a ludzi, którzy budowali Trojkę już w niej nie ma i nie wrócą w w szybkim czasie (jeśli nawet takie coś zakładają)
2. Jeżeli Strzyczkowski kilka spraw cofnie lub naprawi to część może wrócić. Może nie na etat, ale na jakąś umowę to czemu nie.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
a może symboliczne 2000 będzie Podsumowaniem wszystkich edycji
albo jeśli się uda już teraz , od 19 -21 skrót not 1999 od 21 notowanie 2000 jako podsumowanie dotychczasowych wydań.
albo jeśli się uda już teraz , od 19 -21 skrót not 1999 od 21 notowanie 2000 jako podsumowanie dotychczasowych wydań.
-
lady
- Posty: 19744
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Skoro dzisiaj go nie ma, to chyba jednak nie będzie prowadził, choć chciałabym się mylić, bo bardzo lubię go słuchać i muzykę którą prezentuje.TStudent pisze: pn maja 25, 2020 4:30 pm Bazyli, byli już tacy dyrektorzy prowadzący audycję. Ja jednak najbardziej liczę na piątkowe (i nie tylko) popołudniówki
![]()
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
No i obyś się myliła (zasadniczo to dzisiaj jest poniedziałeklady pisze: pn maja 25, 2020 4:37 pm choć chciałabym się mylić, bo bardzo lubię go słuchać i muzykę którą prezentuje.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A ja wrzucę coś takiego - powrót porannego Zd3 w tym składzie zawsze na plus! 
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/t ... -do-trojki
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/t ... -do-trojki
- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A to wywalenie z pracy to nie są konsekwencje? Nic innego nie zrobią bo nie mogą. Kamińska stała z nim ramię w ramie na konferencji i na komisji była za nim.EVENo pisze: pn maja 25, 2020 4:33 pm Nowy dyrektor ok, ale zakładam, że stary nie poniesie żadnych dalszych konsekwencji? Pod dywan i już?
- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Bardzo dobrze, że redaktor trójkowy z krwi i kości przejmuje radio.
-
temik3
- Posty: 18918
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A jakie to 1999 notowanie niby ma być w skrócie? A kiedy 2000? Owszem można zrobić podsumowanie nawet z kolejnym numerem listy bo tak kiedyś bywało, ale moim zdaniem to lepiej chyba w tym tygodniu jeśli dadzą radę przeprowadzić 1999/2000 notowanie jako normalne. A jeżeli robić jakieś podsumowanie to albo jak kiedyś od 22 do 2 np. lub w sobotę czy inny dzień. Ale na razie nie ma się co tym zamartwiać, trzeba czekać na decyzje. Jakiś promyk nadziei się tli.choroszcz pisze: pn maja 25, 2020 4:36 pm a może symboliczne 2000 będzie Podsumowaniem wszystkich edycji
albo jeśli się uda już teraz , od 19 -21 skrót not 1999 od 21 notowanie 2000 jako podsumowanie dotychczasowych wydań.
-
temik3
- Posty: 18918
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Jeśli tak go broniła a go wywalili to teraz jak ma honor to sama niech wy...dominik_fi pisze: pn maja 25, 2020 4:42 pmA to wywalenie z pracy to nie są konsekwencje? Nic innego nie zrobią bo nie mogą. Kamińska stała z nim ramię w ramie na konferencji i na komisji była za nim.EVENo pisze: pn maja 25, 2020 4:33 pm Nowy dyrektor ok, ale zakładam, że stary nie poniesie żadnych dalszych konsekwencji? Pod dywan i już?
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Pocieszę Cię, że z tego artykułu, który wrzuciłem wynika, że swoje audycje będzie dalej prowadził8azyliszek pisze: pn maja 25, 2020 4:26 pm Niby dobra wiadomość, ale mi niesamowicie szkoda "Za a nawet przeciw". Przecież bez Strzyczkowskiego ta audycja traci cały swój urok. Inni redaktorzy nie potrafią tego prowadzić z takim wdziękiem. No i mam nadzieje, że dalej poprowadzi grudniowe licytacje.
- dominik_fi
- Posty: 1360
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
- Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Piotr Łodej tylko pewnie będzie niezadowolony, bo już mu się udało po latach pospać nieco dłużej a tu klops i znów powrót.
Chyba, że teraz może zrobią jakieś rotacje.
Chyba, że teraz może zrobią jakieś rotacje.
-
pbd2
- Posty: 1298
- Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
- Lokalizacja: Lublin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Kuba jest trzecim w historii prezenterem LP3, który został dyrektorem Trójki. Pierwszym był śp. Grzegorz Miecugow (1991-1992), a drugim Piotr Kaczkowski (1998-2000)
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Dzisiaj ma raczej inne sprawy na glowie níž ZD3lady pisze: pn maja 25, 2020 4:37 pm Skoro dzisiaj go nie ma, to chyba jednak nie będzie prowadził, choć chciałabym się mylić, bo bardzo lubię go słuchać i muzykę którą prezentuje.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Juz dawno o tym myslalem že z okazji 2000 mogliby zagrac Top50 wszechczasowchoroszcz pisze: pn maja 25, 2020 4:36 pm a może symboliczne 2000 będzie Podsumowaniem wszystkich edycji
albo jeśli się uda już teraz , od 19 -21 skrót not 1999 od 21 notowanie 2000 jako podsumowanie dotychczasowych wydań.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Podobno Kowalczewski złożył rezygnację.
Jeśli faktycznie na pokładzie są z powrotem Stelmach i Łukawski to każdy z nich może to notowanie 1999/2000 poprowadzić. Co ciekawe ostatnie podwójne notowanie było 5 stycznia 2001 (987/988) a prowadził je nie kto inny jak Stelmach właśnie. Potem już takich notowań nie było i miejmy nadzieję (jeśli lista przetrwa), że nie będzie.
Jeśli faktycznie na pokładzie są z powrotem Stelmach i Łukawski to każdy z nich może to notowanie 1999/2000 poprowadzić. Co ciekawe ostatnie podwójne notowanie było 5 stycznia 2001 (987/988) a prowadził je nie kto inny jak Stelmach właśnie. Potem już takich notowań nie było i miejmy nadzieję (jeśli lista przetrwa), że nie będzie.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ktoś musi być niezadowolonydominik_fi pisze: pn maja 25, 2020 4:48 pm Piotr Łodej tylko pewnie będzie niezadowolony, bo już mu się udało po latach pospać nieco dłużej a tu klops i znów powrót.
Chyba, że teraz może zrobią jakieś rotacje.
Z trzeciej mogą Łodeja gdzieś przesunąć. Oby tylko nie do popołudniówek, bo w planach miałem, aby popołudniówki były jedną z pierwszych audycji, do których powrócę. A za Łodejem zdecydowanie nie przepadam.
-
pbd2
- Posty: 1298
- Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
- Lokalizacja: Lublin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Łodej za ten przegląd prasy z opluskwianiem Niedźwieckiego to powinien wylecieć. A tak obaj panowie będą się musieli mijać na korytarzu...TStudent pisze: pn maja 25, 2020 4:56 pmKtoś musi być niezadowolonydominik_fi pisze: pn maja 25, 2020 4:48 pm Piotr Łodej tylko pewnie będzie niezadowolony, bo już mu się udało po latach pospać nieco dłużej a tu klops i znów powrót.
Chyba, że teraz może zrobią jakieś rotacje.ale z drugiej strony jeśli nie będzie rotacji, to przynajmniej w piątki pośpi.
Z trzeciej mogą Łodeja gdzieś przesunąć. Oby tylko nie do popołudniówek, bo w planach miałem, aby popołudniówki były jedną z pierwszych audycji, do których powrócę. A za Łodejem zdecydowanie nie przepadam.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A jest tutaj ktoś kto przepada za p. Łodejem? Nawet już nie chodzi o ten artykuł, który miał czelność przeczytać. Nie pasuje mi jego styl prowadzenia audycji, nie ma takiej lekkości, dystansu i humoru co np. p. Łukawski. Poranki z nim to dla mnie męczarnia..TStudent pisze: pn maja 25, 2020 4:56 pmKtoś musi być niezadowolonydominik_fi pisze: pn maja 25, 2020 4:48 pm Piotr Łodej tylko pewnie będzie niezadowolony, bo już mu się udało po latach pospać nieco dłużej a tu klops i znów powrót.
Chyba, że teraz może zrobią jakieś rotacje.ale z drugiej strony jeśli nie będzie rotacji, to przynajmniej w piątki pośpi.
Z trzeciej mogą Łodeja gdzieś przesunąć. Oby tylko nie do popołudniówek, bo w planach miałem, aby popołudniówki były jedną z pierwszych audycji, do których powrócę. A za Łodejem zdecydowanie nie przepadam.
- Neo01
- Posty: 12610
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Został zarówno redaktorem naczelnym jak i dyrektorem Trójki.Sundrajta pisze: pn maja 25, 2020 4:24 pm Ciekawi mnie jeszcze jedno, czemu w tych wiadomościach jest podawane, że Kuba został dyrektorem (całego Polskiego Radia)? Przecież on został jedynie redaktorem naczelnym Trójki, czy się mylę?
Ani Stelka, ani Marcel nie mogą poprowadzić 2000. notowania Listy (o ile takie będzie i raczej nie w ten piątek). Tylko Niedźwiedź z Baronem mogą to zrobić, ewentualnie sam Baron, ale to już tak raczej "na smutno".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Przede wszystkim mam wrażenie, że to p. Łodej się męczy, prowadząc audycję. Co chociażby było widać w poniedziałkowych popołudniówkach.kacper94 pisze: pn maja 25, 2020 5:02 pmNie pasuje mi jego styl prowadzenia audycji, nie ma takiej lekkości, dystansu i humoru co np. p. Łukawski. Poranki z nim to dla mnie męczarnia..
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Tak przy okazji, to o sytuacji w Trójce sporo powiedzieliśmy w najnowszym wydaniu Medialnych, w nim także komentarz, który nagrał dla nas djjack, za co bardzo dziękujemy. Opinii sporo, są różne w programie, mamy świadomość że nie wszystkim wszystkie się spodobają ,tym niemniej polecamy życzliwej uwadze 
https://youtu.be/N8JkbnMt4DI
(audycja rejestrowana przed wydarzeniami z dzisiejszego popołudnia, te skomentujemy za tydzień, 1 czerwca)
https://youtu.be/N8JkbnMt4DI
(audycja rejestrowana przed wydarzeniami z dzisiejszego popołudnia, te skomentujemy za tydzień, 1 czerwca)
-
DeadParrot
- Posty: 72
- Rejestracja: sob maja 16, 2020 8:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 388
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ludzie, o czym wy w ogóle piszecie?
Ktoś taki jak Łodej nie ma prawa dalej pracować w jednym zespole po tym co się wydarzyło.
Nieważne czy się męczy, czy jest wyluzowany, czy spontaniczny.
Gość nie ma kręgosłupa, a w tym przypadku tylko to się liczy.
Ktoś taki jak Łodej nie ma prawa dalej pracować w jednym zespole po tym co się wydarzyło.
Nieważne czy się męczy, czy jest wyluzowany, czy spontaniczny.
Gość nie ma kręgosłupa, a w tym przypadku tylko to się liczy.