Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
31. JIMI HENDRIX EXPERIENCE - Hey Joe
---
13. NINO ROTA - Main Theme (The Godfather Waltz) (OJCIEC CHRZESTNY)
---
13. NINO ROTA - Main Theme (The Godfather Waltz) (OJCIEC CHRZESTNY)
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Oglądałem film o Dalidzie, a tam włoska wersja Nights in white satin.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
30. PROCOL HARUM - A Whiter Shade of Pale
---
12. ANDRZEJ KORZYŃSKI - Temat (CZŁOWIEK Z ŻELAZA)
---
12. ANDRZEJ KORZYŃSKI - Temat (CZŁOWIEK Z ŻELAZA)
Ostatnio zmieniony ndz maja 24, 2020 7:04 pm przez adrianec, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ależ ja nie o tym pisałem. Pisałem, że narzekanie i niezadowolenie leży w Twojej naturze (przynajmniej tak z wielu Twoich wcześniejszych wpisów wynikało), a cieszenie się byle czym w mojej. Więc to, że piszesz, ile warte jest życie to u Ciebie raczej norma niż wyjątek.
Analizuje, bo jakiś powód do narzekania zawsze musi znaleźć.Lemmy pisze: ndz maja 24, 2020 4:41 pmaha, czyli analizujemy pandemię pod kątem twojego kosmpolitycznego ego?
Nie poczytam, bo każe mi się zalogować.
To byłoby pół biedy. Wszystko jednak wskazuje, że znowu w ruch poszły konta wielokrotne i nikt się tym nie przejął. Byłbym w stanie uwierzyć, że fani Muńka i Asrtrala się zmobilizowali, ale nie, że do tego stopnia. Ale jak ktoś się zorientował, że może wrzucać bezboleśnie duże porcje głosów to wykorzystał ten fakt.pbd2 pisze: ndz maja 24, 2020 5:03 pmCo chyba tylko potwierdza teorię, że wyniki są prawdziwe, tyle że wypaczone przez bojkot głosowania i kompletny brak wiedzy o technologii ustalania wyników i o Liście jako takiej tych barbarzyńców, którzy przygotowywali notowanie do publikacji.
No spoko, do tego czasu to on już dziesięć samobójstw popełni.Brian pisze: ndz maja 24, 2020 5:28 pm]bardzo bym chciał Cię zobaczyć za kilka dekad, kiedy Ty sam byłbyś w grupie ryzyka, w podobnej sytuacji; czy machnąłbyś ręką, mówiąc "no nie da się wiecznie przedłużać długości mojego życia, nie próbujcie mnie ratować, co ma być to będzie, pomyślcie o innych dziedzinach życia"
Napisałbym, że to bardziej pasuje do miejsca 6 w notowaniu 1998 niż do pierwszego i może potwierdzać, że były sztukowane głosy i co więcej, że Gilowi nie wszystkie udało się wyłapać. Bo sama karność fanów wszystkiego nie wyjaśnia.mowgli pisze: ndz maja 24, 2020 5:35 pm Po 1998 notowaniu Szymoniak wypadł z 1 miejsca poza 30-tkę niczym Beata Kozidrak z "Siedzę i myślę" w programie "30 ton- lista, lista" w nomen omen 1998 roku.
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
29. THE MOODY BLUES - Nights in White Satin, najwyższa pozycja w historii
28. THE ROLLING STONES - Angie, był także w zerowym topie i we wszystkich 26. Najlepszy wynik od 25 lat.
Z 1. poza 30-tkę w 30 Tonach wyleciała też piosenka grupy Łzy "Oczy szeroko zamknięte", zastąpiona przez "Anka ot Tak", ale bez sukcesu.
Angie, Engel, Janas, Boniek. Żarty z kadry piłkarskiej w wersji Kabaretu OT.TO.
Za chwilę: Whole Lotta Love, wersja Santany i śp. Cornella również dobra.
28. THE ROLLING STONES - Angie, był także w zerowym topie i we wszystkich 26. Najlepszy wynik od 25 lat.
Z 1. poza 30-tkę w 30 Tonach wyleciała też piosenka grupy Łzy "Oczy szeroko zamknięte", zastąpiona przez "Anka ot Tak", ale bez sukcesu.
Angie, Engel, Janas, Boniek. Żarty z kadry piłkarskiej w wersji Kabaretu OT.TO.
Za chwilę: Whole Lotta Love, wersja Santany i śp. Cornella również dobra.
Ostatnio zmieniony ndz maja 24, 2020 6:56 pm przez jedrzej2012, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
29. THE MOODY BLUES - Night in White Satin
---
11. HENRYK KUŹNIAK - Ragtime Vabank (VABANK)
---
11. HENRYK KUŹNIAK - Ragtime Vabank (VABANK)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
28. THE ROLLING STONES - Angie
---
10. GORAN BREGOVIC - Kalasnjikov (UNDERGROUND)
---
10. GORAN BREGOVIC - Kalasnjikov (UNDERGROUND)
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Pink Floyd jeszcze 6 razy będzie.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
27. LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love
---
9. THOMAS NEWMAN - The Night Window (1917)
---
9. THOMAS NEWMAN - The Night Window (1917)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Zeppeliny w świetnej formie 
@kajman to może tu przeczytasz to, co Nogaś zapodał: https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5EF00114
@kajman to może tu przeczytasz to, co Nogaś zapodał: https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5EF00114
Ostatnio zmieniony ndz maja 24, 2020 7:02 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Dziś miała zapaść decyzja o wznowieniu sezonu piłki nożnej kobiet w Polsce.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
pijana krokFOXD pisze: ndz maja 24, 2020 5:38 pm+Lichocka i Kruk.Tej drugiej ostatnio może tak nie widać, ale to też niezłe ziółko. Kto ją pamięta jak podchmielona w hotelu sejmowym się tłumaczyła ?adrianec pisze: ndz maja 24, 2020 5:35 pm ponadto zagrożeniem dla wolności może być Krajowa Rada Mediów Narodowych (jako narzędzie) i p. Czabański![]()
niestety od 2016 po przejęciu władzy PiS zakazał wejścia dziennikarzom w kuluary i do restauracji sejmowej.
więcej takich filmików nie będzie
https://www.youtube.com/watch?v=dExwqGqzCPA
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
26. dla "Time" to najwyższa pozycja w historii.
Poprzedni rekord, 30. miejsce 11 lat temu, teraz to już 12.
Także zegary i zegarki były w "Time" (nie-plagiat) u Viki Gabor.
Poprzedni rekord, 30. miejsce 11 lat temu, teraz to już 12.
Także zegary i zegarki były w "Time" (nie-plagiat) u Viki Gabor.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Pinki jednak w wersji zaawansowanego wieku 
Ostatnio zmieniony ndz maja 24, 2020 7:08 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
26. PINK FLOYD - Time (Live)
---
8. CYNTHIA ERIVO - Stand Up (HARRIET)
---
8. CYNTHIA ERIVO - Stand Up (HARRIET)
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Mamy dziś top ogólny noworoczny na bis + lista przebojów filmowych utworów.
Dziś także lista w PiK-u - zaprasza Darek Gross, Bon Jovi znowu na 1.?
Dziś także lista w PiK-u - zaprasza Darek Gross, Bon Jovi znowu na 1.?
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A teraz AC/DC z najlepszych lat 
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Żal, że nie ma "Thunderstruck".
Kolej na Purpli - najwyżej w historii.
Kolej na Purpli - najwyżej w historii.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
25. AC/DC - Highway to Hell
---
7. LADY PANK, JACEK CYGAN - Ktoś ukradł księżyc (O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC)
---
7. LADY PANK, JACEK CYGAN - Ktoś ukradł księżyc (O DWÓCH TAKICH, CO UKRADLI KSIĘŻYC)
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Beatlesi za moment, moja mama będzie zadowolona.
Przechodzimy do finałowej serii z Trójki z godzin 18:00-21:00.
Część Piotra Metza, nazywałem go Mentor.
Przechodzimy do finałowej serii z Trójki z godzin 18:00-21:00.
Część Piotra Metza, nazywałem go Mentor.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
24. DEEP PURPLE - Perfect Strangers
---
6. CECILLA KRULL - My Life Is Going On (DOM Z PAPIERU)
---
6. CECILLA KRULL - My Life Is Going On (DOM Z PAPIERU)
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
23. THE BEATLES - Hey Jude
22. DŻEM - LIST DO M. (LIVE VERSION)
Zbliżamy się do top 20, chyba jednak do 22:00 się wyrobią, reklamy są dziś wyjątkowo krótkie i szybkie, u mnie leje jak po oberwaniu chmury.
Była lekka burza nawet u mnie, tylko grzmotowa jednorazowa, bez błysku, zdarza się w kujawsko-pomorskim taki paradoks.
22. DŻEM - LIST DO M. (LIVE VERSION)
Zbliżamy się do top 20, chyba jednak do 22:00 się wyrobią, reklamy są dziś wyjątkowo krótkie i szybkie, u mnie leje jak po oberwaniu chmury.
Była lekka burza nawet u mnie, tylko grzmotowa jednorazowa, bez błysku, zdarza się w kujawsko-pomorskim taki paradoks.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
23. THE BEATLES - Hey Jude
---
5. JOHN POWELL - Dragon Racing (JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 2)
---
5. JOHN POWELL - Dragon Racing (JAK WYTRESOWAĆ SMOKA 2)
-
obywatelmd
- Posty: 20
- Rejestracja: ndz sty 12, 2020 2:51 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010 roku
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ostatnio doszedłem do wniosku że to najsmutniejszy piosenka jaką znam. Wiele jest smutnych piosenek, ale mało kto odważył się wyśpiewać tak wprost że stracił wiarę w Boga. W tej wersji ma to jeszcze większą moc
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
22. DŻEM - List do M (Live)
---
4. JOEY BATEY - Toss a Coin to Your Witcher (WIEDŹMIN)
---
4. JOEY BATEY - Toss a Coin to Your Witcher (WIEDŹMIN)