ja jeszcze nie dostałem...zbyszu pisze: czw maja 21, 2020 8:10 pm Mamy podwójny numer maj/czerwiec ( dostarczony dziś Pocztą Polską) i kłopoty z dystrybucją i sprzedażą.
Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
- Yacy
- Posty: 23568
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
- Yacy
- Posty: 23568
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
pewnie będzie ok. 23. ale tam ostatnio są ze dwie trzy pozycje. bez szczegółów.zbyszu pisze: czw maja 21, 2020 8:41 pm Klikam, klikam...i nie mogę znaleźć artykułu/zajawki o tytule "Zostań w domu.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Z agentami to było głównie tak. Mój znajomy, 20 lat ode mnie starszy do tego bardzo dobry inżynier projektant pracował w dużym biurze projektów. Na początku 80-tych lat dostał propozycję objęcia stanowiska kierowniczego w biurze projektów. Prywatnie bardzo wierzący człowiek, miał alergię na PZPR, w domu słuchał Radia Wolna Europa co było nielegalne. Wracając do biura projektów.Aby objąć takie stanowisko trzeba było być członkiem PZPR. On się nie zgodził wstąpić do tej partii ale był bardzo dobrym fachowcem i zrobiono dla niego wyjątek. Objął to stanowisko kierownicze ale na drugi dzień przyszło do niego SB i zaoferowało mu współpracę donoszenia. On tej współpracy oczywiście nie podjął. Spotkanie było tylko 1. Był i jest dalej bardzo uczciwym człowiekiem. SB w swoich aktach miała wpis, że było 1 spotkanie i nadali mu pseudo ale to nie znaczy że współpracował i donosił. Takich podobnych przypadków w Polsce było tysiące. Redaktorzy polskiego radia też mieli na pewno spotkania bo SB wszystkich w radiu chciała wtedy kontrolować i takie spotkanie musieli przejść wszyscy ale to nie znaczy że donosili!!! Pan Marek w wywiadzie kiedyś mówił że miał takie 1 spotkanie i nic więcej. SB nikomu ważnemu nie odpuszczało. Jeśli ktoś ma wątpliwości to pamiętajcie o przypadku mojego znajomego. Ja wierzę w 100% że z Panem Markiem było jak z moim znajomym. .
Ostatnio zmieniony czw maja 21, 2020 9:03 pm przez obserw99, łącznie zmieniany 1 raz.
- Lemmy
- Posty: 1220
- Rejestracja: pt mar 08, 2013 11:13 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: jakiegoś czasu
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
na szczęście szybko go zdemaskowaliście, towarzyszu Robespierre; niechybnie forum LP3 jest tak niesamowitą platformą wymiany poglądów, że PiS rzucił tu swój cały aktyw robotniczysłoik pisze: czw maja 21, 2020 5:45 pm O, już się jakiś partyjny troll ujawnił. Twierdzi, że słuchał Trójki, a na pierwszy rzut oka osiemnaście błędów we wpisie znalazłem. I my to mamy łyknąć?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
obserw99, udowadniasz mi, że ta cała dekomunizacja to trochę z d**y...
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
@obserw99
Oczywiste, że tak było i w zależności jak się potoczyło nadawano (SB) odpowiednie oznaczenia:
KO + pseudo (wymyślane przez SB) - Kontakt Operacyjny
TW + pseudo (j/w lub też agent) - Tajny Współpracownik
Jeszcze były inne, ale te dwa był najczęściej stosowane. KO wcale nie oznaczał, że ktoś był agentem i współpracował. Najczęściej dotyczył właśnie takich pierwszych kontaktów "na zaproszenie" SB z propozycją współpracy. Jak "kandydat odmówił, albo się nie odezwał, to zamykali sprawę, ale teczka i tak został założona z oznaczeniem KO +pseudo. Założenie teczki wynikało z procedur, które SB stosowało i człowiek nie miał na to żadnego wpływu. Z tego co pamiętam, to z takiej rozmowy był sporządzany protokół, ale zaproszony się z nim nie zapoznał, jak też niczego nie dawano mu do podpisana, czy się zgadza z tym o czym była rozmowa.
Sam pamiętam taką propozycję rzuconą mimochodem przy okazji jakiegoś postępowania kryminalnego. Nawet nie wiem, czy mi założyli taka teczunię
Oczywiste, że tak było i w zależności jak się potoczyło nadawano (SB) odpowiednie oznaczenia:
KO + pseudo (wymyślane przez SB) - Kontakt Operacyjny
TW + pseudo (j/w lub też agent) - Tajny Współpracownik
Jeszcze były inne, ale te dwa był najczęściej stosowane. KO wcale nie oznaczał, że ktoś był agentem i współpracował. Najczęściej dotyczył właśnie takich pierwszych kontaktów "na zaproszenie" SB z propozycją współpracy. Jak "kandydat odmówił, albo się nie odezwał, to zamykali sprawę, ale teczka i tak został założona z oznaczeniem KO +pseudo. Założenie teczki wynikało z procedur, które SB stosowało i człowiek nie miał na to żadnego wpływu. Z tego co pamiętam, to z takiej rozmowy był sporządzany protokół, ale zaproszony się z nim nie zapoznał, jak też niczego nie dawano mu do podpisana, czy się zgadza z tym o czym była rozmowa.
Sam pamiętam taką propozycję rzuconą mimochodem przy okazji jakiegoś postępowania kryminalnego. Nawet nie wiem, czy mi założyli taka teczunię
Ostatnio zmieniony czw maja 21, 2020 9:08 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 3 razy.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
O - fajnie ze wieczorkiem coś napisałeś. Jak tam rozmowy w sprawie pracy? Będziesz jutro w ZD3?TStudent pisze: czw maja 21, 2020 8:56 pm obserw99, udowadniasz mi, że ta cała dekomunizacja to trochę z d**y...
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
No własnie, kto przyjdzie, bo zapowiedź audycji ekonomicznej po 9 słyszałem.mk2010 pisze: czw maja 21, 2020 8:44 pmJak się okazało po dzisiejszym Zd3, cholernie trudno przewidzieć, kto jutro przyjdzie do pracyzbyszu pisze: czw maja 21, 2020 8:41 pm Klikam, klikam...i nie mogę znaleźć artykułu/zajawki o tytule "Zostań w domu. Propozycje Trójki na...piątek", który pojawiał się codziennie od momentu wprowadzenia "wirusowej ramówki".
Zazwyczaj wieczorem już była. Czyżby od jutra wraca stara ramówka?![]()
![]()
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Fakt, zazwyczaj coś o reportażu, teatrze czy koncercie...
A jeśli chodzi o Teraz Rocka - to dostałem dziś - i ten podwójny numer jest liczony jako jeden - wiec prenumerata się przedłuża o miesiąc. Są uczciwi, mimo kryzysu!
- Yacy
- Posty: 23568
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
z grupy Minimax na fb.
Drodzy,
informujemy, że razem z Panem Piotrem pismo z rezygnacją złożył pan red. Leszek Adamczyk.
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Odtwarzam "Say You Will" (nowość na mojej ostatniej Liście) i przypominam sobie, jak PanMarku grał w Tonacji zimą chyba ze trzy razy...
No płakać się mi chce...
Sorki Panowie i Panie - po 40-tce to się zdarza

No płakać się mi chce...
Sorki Panowie i Panie - po 40-tce to się zdarza
Ostatnio zmieniony czw maja 21, 2020 9:12 pm przez zbyszu, łącznie zmieniany 1 raz.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Zapraszał do 3 to chyba nie będę...8azyliszek pisze: czw maja 21, 2020 9:04 pm O - fajnie ze wieczorkiem coś napisałeś. Jak tam rozmowy w sprawie pracy? Będziesz jutro w ZD3?
A chciałbyś mnie słyszeć?
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Niebywałe, to już jest chyba koniec tej audycjiYacy pisze: czw maja 21, 2020 9:09 pm z grupy Minimax na fb.
Drodzy,
informujemy, że razem z Panem Piotrem pismo z rezygnacją złożył pan red. Leszek Adamczyk.
Ostatnio zmieniony czw maja 21, 2020 9:12 pm przez kacper94, łącznie zmieniany 1 raz.
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A czy ktoś ma pewne info o Wojtku Ossowskim i Dr-rze Wilczurze???Yacy pisze: czw maja 21, 2020 9:09 pm z grupy Minimax na fb.
Drodzy,
informujemy, że razem z Panem Piotrem pismo z rezygnacją złożył pan red. Leszek Adamczyk.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Myślę, że 80% przypadków to było takich jak w przypadku mojego znajomego. Tylko reszta 20% z nich to tajni agenci i donosiciele. .TStudent pisze: czw maja 21, 2020 8:56 pm obserw99, udowadniasz mi, że ta cała dekomunizacja to trochę z d**y...
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Co? Winien i ma wraca?bidżys pisze: czw maja 21, 2020 9:06 pm No własnie, kto przyjdzie, bo zapowiedź audycji ekonomicznej po 9 słyszałem.
Jeśli tak, to cholernie się cieszę, biorę.
- Kruklanki
- Posty: 3802
- Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
- Lokalizacja: Łomża
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
KAZIK - Powiedzcie, że kochacie nas [OFFICIAL VIDEO] Premiera
https://www.youtube.com/watch?v=bbYjYXm ... sIcil3MBy0
https://www.youtube.com/watch?v=bbYjYXm ... sIcil3MBy0
- Yacy
- Posty: 23568
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
zbyszu pisze: czw maja 21, 2020 9:11 pm A czy ktoś ma pewne info o Wojtku Ossowskim i Dr-rze Wilczurze???
to było 9 kwietnia.Kolejna audycja znika z trójkowej anteny
Nie usłyszymy już redaktora Wojciecha Ossowskiego i nie pojedziemy Trójkowym Ossobowym nie posłuchamy wspólnie Ossobliwości Muzycznych w nocy z czwartku na piątek .
Dziękuję półredaktorze Wojciechu za wszystkie wspólne noce,za muzykę,za pasję,za czytanie nam wspaniałych książek .
Do usłyszenia ???
Wojciech Ossowski ma kanał na yt.
i jak tu ich wszystkich połapać i się połapać...
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
DobreKruklanki pisze: czw maja 21, 2020 9:14 pm KAZIK - Powiedzcie, że kochacie nas [OFFICIAL VIDEO] Premiera
https://www.youtube.com/watch?v=bbYjYXm ... sIcil3MBy0
A "Ból" ma już 8,7 mln wyświetleń
Ostatnio zmieniony czw maja 21, 2020 9:22 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Co ciekawe, PR podaje, że było już 8.05., a nawet niby 1.05.
Kłamiesz, kłamiesz każdego dnia...
Ale chyba ktoś zmotywował mnie do włączenia 3.
- Yacy
- Posty: 23568
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Strefa rokendrola wolna od angola /admin/ 20.05.2020.zbyszu pisze: czw maja 21, 2020 9:11 pm A czy ktoś ma pewne info o Wojtku Ossowskim i Dr-rze Wilczurze???
Wszystkich słuchaczy, którzy niepokoją się losem Strefy informuję, że - podobnie jak inne audycje autorskie w Trójce - jest obecnie zawieszona ze względu na całą sytuację związaną z koronawirusem. Dr Wilczur nie pisał nic o jej zniknięciu z anteny, kiedy się z nim ostatnio kontaktowałem.
Strefy nie słuchałem. Ale "Ze szpulowca big beatowca" było świetnym przedsięwzięciem! słuchałem co tydzień u Pana Manna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Co nie znaczy, że jutro będzie.
-
DeadParrot
- Posty: 72
- Rejestracja: sob maja 16, 2020 8:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 388
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Legowicz z ekonomią jest jak Szpakowski z piłką nożną.TStudent pisze: czw maja 21, 2020 9:21 pmCo ciekawe, PR podaje, że było już 8.05., a nawet niby 1.05.![]()
![]()
Kłamiesz, kłamiesz każdego dnia...
Ale chyba ktoś zmotywował mnie do włączenia 3.Wprawdzie na jedną godzinę. Chyba jutro powinien być Legowicz. (YESS!)
Całe życie zajmuje się tematem i kompletnie nie ma o tym pojęcia.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Tylko że zarówno audycji ekonomicznych Legowicza, jak i meczów komentowanych przez Szpakowskiego słucham z większym zainteresowaniem niż innych. Czy jest jakieś logiczne wytłumaczenie?DeadParrot pisze: czw maja 21, 2020 9:28 pmLegowicz z ekonomią jest jak Szpakowski z piłką nożną.
Całe życie zajmuje się tematem i kompletnie nie ma o tym pojęcia.