Nikt do tej pory (czyli do wczoraj) nie pisał o zbanowaniu go.obserw99 pisze: czw mar 12, 2026 9:38 am Ten frazeologizm pasuje też do straszenia zbanowaniem konta "słabszemu" na komentarz, który nie pasuje temu "mocniejszemu".
Gość po poprzedniej zadymie nadal do niczego się nie poczuwa (że on był autorem zadymy).
Czai się tutaj i tylko czeka, żeby jakimś wpisem dopiec mi lub temikowi.
..........................
"Kto nie idzie z nami, ten przeciwko nam
kto nie idzie z nami, ten wróg" - jak śpiewał Piekarczyk w TSA.