Co się dzieje z naszą Trójką?
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Ciekawe, bo także we wtorki w 357, tyle że po 22 jest audycja metalowa.
- Yacy
- Posty: 23568
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Agnieszka Szydłowska dla wirtualnemedia.pl
Dojdzie do likwidacji “Listy Przebojów Trójki”? Bo pojawiały się takie sugestie w mediach.
To trudny temat. Zadawałam już na głos podobne pytania, czy ta lista jest nam potrzebna. Lista, która moim zdaniem nie jest kontynuacją brutalnie przerwanego programu na notowaniu 1998. w 2020 roku. Słyszałam wtedy opinie: „Czy chcesz być osobą, do której będzie przypisane, że zlikwidowała listę?”. W rzeczywistości lista Marka Niedźwieckiego została zlikwidowana, ale przez inną Agnieszkę.
Rozumiem, że dla wielu osób sam motyw konkurencji między artystami może być atrakcyjny. Natomiast mam też świadomość, że obecna lista wymaga zmian, zarówno od strony samego prowadzenia, doboru artystów, jak i propozycji, które powinny tam trafiać. To proces przebudowy Trójki, który trwa.
-
thestranglers
- Posty: 1248
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Tak się zastanawiam, czy ci wszyscy dziennikarze muzyczni to są tam z racji znajomości?
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Jeśli już, to raczej z redakcji "słowa".
Muzyczni to w niemałej części powroty, a tych "znajomków" poprzedniej władzy na szczęście pani nowa dyrektor się pozbyła.
Muzyczni to w niemałej części powroty, a tych "znajomków" poprzedniej władzy na szczęście pani nowa dyrektor się pozbyła.
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Wycięty na szczęścieKrzysiek1996 pisze: pt mar 29, 2024 9:34 pm Dobrze mu tak.
A Kodymowski jakoś cichaczem wycięty czy jeszcze się jakimś cudem uchował?
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
z jednego z artykułów z A.S.
"Będą jeszcze jakieś zmiany w playliście? Jak docelowo chciałabyś, by wyglądała? Z jednej strony ma zachować indywidualność stacji na tle innych anten. Trójka nie będzie brzmiała jak RMF czy Radio ZET. Z drugiej chcemy łączyć nowoczesne brzmienia z elementami klasyki. Od 1 kwietnia naszym kierownikiem muzycznym jest Kuba Jonczyk. Pracuje obecnie bardzo ciężko nad playlistą, jest dopiero na początku drogi. Na antenie słychać już zmiany, bardzo mnie to cieszy."
czy znacie tego Kubę Jończyka? Bo poprzedni dyrektor muzyczny Piotr Metz, to mi cholernie nie pasował jako "muzyczny".
"Będą jeszcze jakieś zmiany w playliście? Jak docelowo chciałabyś, by wyglądała? Z jednej strony ma zachować indywidualność stacji na tle innych anten. Trójka nie będzie brzmiała jak RMF czy Radio ZET. Z drugiej chcemy łączyć nowoczesne brzmienia z elementami klasyki. Od 1 kwietnia naszym kierownikiem muzycznym jest Kuba Jonczyk. Pracuje obecnie bardzo ciężko nad playlistą, jest dopiero na początku drogi. Na antenie słychać już zmiany, bardzo mnie to cieszy."
czy znacie tego Kubę Jończyka? Bo poprzedni dyrektor muzyczny Piotr Metz, to mi cholernie nie pasował jako "muzyczny".
-
gioconda2
- Posty: 7569
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
+1
Mi też.
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
bo.. tak i już.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Z takim argumentem się nie dyskutuje, a chciałam się dowiedzieć, czym Metz tak podpadł.
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Bezwładność i bierność w tworzeniu playlisty. Muzyka w Trójce trwała w miejscu. Ruch to życie, więc tak antena, jak Lista, zaczynały usychać i umierać.
-
gioconda2
- Posty: 7569
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Metz nie posiadał cech osobowości radiowej, którą lubię. Drażnił mnie jego głos i sposób opowieści o muzyce. Zimny emocjonalnie, brak porywającego entuzjazmu. A jak prowadził Listę Przebojów, o juz w ogóle byl koszmar. Czasami wolałam wyłączyć radio, niż się z nim męczyć.
A jako kierownik muzyczny - to podłączę się pod słowa Miszona.
A jako kierownik muzyczny - to podłączę się pod słowa Miszona.
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Głos ma taki jaki ma, z drugiej strony dawno, dawno temu prowadził świetną audycję dotyczącą wydarzeń XX wieku od 1955 roku, z której wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałem 
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
I tym się różnimy, że ja uważam go za najlepszego Prowadzącego LP3. Zawsze był brak zbędnego "ględzenia".gioconda2 pisze: czw kwie 11, 2024 6:10 pm A jak prowadził Listę Przebojów, o juz w ogóle byl koszmar.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
I tym się różnimy, bo najlepszym był Marek, ale Metz świetnie prezentował wyniki TWC.jollyroger72 pisze: czw kwie 11, 2024 6:54 pm I tym się różnimy, że ja uważam go za najlepszego Prowadzącego LP3. Zawsze był brak zbędnego "ględzenia".
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Ogólnie ma taki reporterski, raczej chłodny emocjonalnie styl. Kwestia gustu, czy to się podoba, czy nie.
Zgadam się, że do Listy Metz nie pasował, ale do TWC bardzo dobrze, chyba najlepiej wypadały jego części TWC ze wszystkich prezenterów.
I ta audycja historyczna plus historia Beatlesów - te były świetne.
Zgadam się, że do Listy Metz nie pasował, ale do TWC bardzo dobrze, chyba najlepiej wypadały jego części TWC ze wszystkich prezenterów.
I ta audycja historyczna plus historia Beatlesów - te były świetne.
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Gdy był dyrektorem muzycznym Trojki, to playlista i muzyka były beznadziejne, i już wtedy pasowało stwierdzenie Robercika (muzyka i gusty muzyczne z jednego miotu) pomimo iż to stwierdzenie powstało w czasach 357.
Dodanie kolejnych ze 20 Beatlesów do Topu, to kolejna porażka.
Bo dla odmiany muza w Radiostacji była świetna i był tam Metz.
Dyrektor powinien byc otwarty na wszystkie gatunki muzyczne, chłonąć je, wybierać to co najlepsze i dodawać do playlisty a Metz tego nie potrafił.
Mozna by sypać z rękawa setkami przykładów czego nie było w już wtedy niszowej Trójce i czego nie ma do tej pory i pewnie nie będzie.
+1 Miszon
+2 giokonda2
-
AlekOb
- Posty: 4607
- Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Tutaj się zgodzę, na dłuższą metę bywał irytujący, jak czytał maile i coś próbował ripostować często drętwo to wychodziłogioconda2 pisze: czw kwie 11, 2024 6:10 pm A jak prowadził Listę Przebojów, o juz w ogóle byl koszmar.
Pechowo pod koniec istnienia LP3 był takim stałym druhem zastępowym, że trochę tych notowań natrzaskał.
O to to, to chyba formaty w których czuł się i wypadał najlepiej.Miszon pisze: pt kwie 12, 2024 12:29 pm I ta audycja historyczna plus historia Beatlesów - te były świetne.
-
pbd2
- Posty: 1298
- Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
- Lokalizacja: Lublin
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Ta neo-LP3 to w ogóle jeszcze istnieje? Bo jak się wchodzi w sekcję "Audycje", to literka "L" się nie świeci, jakby nic pod nią nie było.
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Istnieje, jedynie się zmienił prowadzącypbd2 pisze: czw kwie 18, 2024 5:26 pm Ta neo-LP3 to w ogóle jeszcze istnieje? Bo jak się wchodzi w sekcję "Audycje", to literka "L" się nie świeci, jakby nic pod nią nie było.
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Lista w dotychczasowej formie znika. Na stronie listy brak dostępu do ostatnich 109. notowań i brak możliwości głosowania. W grafice duży znak zapytania, a pod spodem napis: "Zapraszamy 3 maja - nowe otwarcie Listy"
Czyli czeka nas Lista 3.0 na nowych zasadach.
Czyli czeka nas Lista 3.0 na nowych zasadach.
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
No ciekawe co wymyślą. Będą nowe piosenki, więc pozbędą się długasów
Tak sobie myślę, że tylko nietypowymi zabiegami usunięto z trzech list piosenkę "Niebo było różowe". Na żadnej nie spadła ona z listy naturalnie. Z 357 została usunięta po osiągnięciu 100 tygodni, z Tip-topu po spadku w obrębie listy o 3 w dół co stanowiło największy spadek i według nowych zasad została usunięta. No a w Trójce skończyła się cała lista
Tak sobie myślę, że tylko nietypowymi zabiegami usunięto z trzech list piosenkę "Niebo było różowe". Na żadnej nie spadła ona z listy naturalnie. Z 357 została usunięta po osiągnięciu 100 tygodni, z Tip-topu po spadku w obrębie listy o 3 w dół co stanowiło największy spadek i według nowych zasad została usunięta. No a w Trójce skończyła się cała lista
- Kruklanki
- Posty: 3802
- Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
- Lokalizacja: Łomża
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
Notowań było 108 a wszystkie notowania tu viewtopic.php?t=14481 .Kopytko pisze: ndz kwie 28, 2024 2:54 pm Na stronie listy brak dostępu do ostatnich 109. notowań i brak możliwości głosowania.
Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
No ta piosenka jest fenomenem samym w sobietadzio3 pisze: ndz kwie 28, 2024 3:20 pm No ciekawe co wymyślą. Będą nowe piosenki, więc pozbędą się długasów![]()
Tak sobie myślę, że tylko nietypowymi zabiegami usunięto z trzech list piosenkę "Niebo było różowe". Na żadnej nie spadła ona z listy naturalnie. Z 357 została usunięta po osiągnięciu 100 tygodni, z Tip-topu po spadku w obrębie listy o 3 w dół co stanowiło największy spadek i według nowych zasad została usunięta. No a w Trójce skończyła się cała lista![]()