gioconda2 pisze: pt wrz 18, 2020 12:31 am
Przy czym ja widzę 2 głosy wahające się/ mniej radykalne, to nie były głosy "zdecydowanie jestem za zwiększeniem"
Głosy za opcją "bez zmian" też nie były jednoznaczne i częściowo wahające się.
temik3 pisze: pt wrz 18, 2020 9:12 am
a zakładając liczbe 40 uczestników to 9 osób daje zaledwie ciut ponad 20%
PiS też nigdy nie miał 50% głosów wyborców (tylko właśnie tych ok. 25% uprawnionych), a rządzi bezwzględnie Polską.
temik3 pisze: pt wrz 18, 2020 9:12 am
Dokładnie tak i wtedy mając trzy czy cztery opcje do wyboru, wygrywa najlepsza, a nie jak teraz, bałagan.
Jaki bałagan?
Były dokładnie trzy opcje:
- zostawiamy bez zmian;
- Zwiększamy (lub zmniejszamy) pulę nowości i o ile;
- rezygnujemy ze wstępnej selekcji nowości.
Czy Tobie wszystko trzeba tłumaczyć jak dziecku?
Zgadzam się tylko z tym zarzutem, że za dużo pogmatwałem z podpunktami przy drugiej i trzeciej opcji, i można to było zrobić znacznie prościej, ale nie miałem pomysłu jak?
Zresztą nikt nie podał do nich jakiejś sensownej podpowiedzi (a była taka możliwość).
temik3 pisze: pt wrz 18, 2020 9:12 am
ale widząc, ze mało kogo obchodzi ta ankieta
No nie przesadzaj, frekwencja ok. 32% (bowiem realnie 47 osób oddało co najmniej jeden głos na TFP) i tak była wyższa niż w wyborach do Europarlamentu w Polsce... w 2014 roku!
