Ona chyba niestety nigdy nie wejdzie.
Trójkowa Foralista Przebojów #8
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
Swietna ostatnia piątka, a BJ z L, mogło by też zakończyć na drugim, no ale 
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
Mnie natomiast jakoś zaskakuje tak wysoki debiut Whitesnake. BJ to co innego, mimo, iż może w radiu nawet w poczekalni nie pojawiłoby się (nie udało się to ani Unbroken, ani Limitless
- VILKI
- Posty: 10818
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
ten Whitesnake się zaczyna jak Dorosłe dzieci 
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
Nie wiem
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
a mnie takie przygrywki kojarzą się z jazdą po autostradzie
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
Whitesnake na 31. miejscu. Świetna wiadomość!!! 
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
Coldplay też bardzo dobry, fajny klimatyczny utwór i teledysk na czasieTStudent pisze: pt lip 31, 2020 7:56 pm Ta piątka, z wyjątkiem Coldplaya, jest rewelacyjna. Mogłaby awansować do trzydziestki. Nawet spadek Klone'a niestraszny![]()
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
W Stali owszem grali w tamtych latach piłkarze, Domarski, strzelec gola z Wembley, ale w Resovii też grali pilkarze, Szarek, Siekieryn, Rop, wielu wielu innych. Resovia zawsze była tym popychadłem w Rzeszowie, ale resovia zawsze była drużyną. Drużyną, która walczyła (prócz okresu pracy pseudo trenera z czech Copjaka), Stal przy Resovii to lowelasy i dlatego Resovię zdecydowanie bardziej szanuję niż Stal. Oczywiście Stal też lubię bo to mimo wszystko bliska mi ekipa.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
Początek dwudziestego wieku - 3 wspaniałe album: The Perfect Element Part 1, Remedy Lane, Be - najbardziej kreatywny okres tego zespołu, tyle że nie do końca hard-rockowy a prog metalowy, oj mi przypomniałeś, posłucham se tego pewnie w weekendTStudent pisze: pt lip 31, 2020 7:19 pm Pain of Salvation. Dla żądnych wiedzy: który album tego hard-rockowego zespołu jest najsilniej reprezentowany, a który wygra?![]()
-
gioconda2
- Posty: 7569
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
Taki jest chyba limit? 8 tyg.
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
O, taki tytuł ma album, z którego niedługo prawdopodobnie zgłoszę utwór do nowości
- VILKI
- Posty: 10818
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
myślałem że to dotyczy utworów spoza 50tki 
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
To może dlatego mi się nie podoba. Turbo skończyło się na Fabryce keksów.
- VILKI
- Posty: 10818
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
to chyba zwyczaj nie tylko polskisantosz pisze: pt lip 31, 2020 7:58 pmNie wiema to jest polski zwyczaj? Na przykład tutaj w Czechach chyba się nie spotkałem z sytuacją, żeby ktoś nie ściągał butów przy drzwiach i paradował komuś w buciorach po chałupie
![]()
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
Black Crowes nagrali kiedyś utwór o tym tytule, fantastyczny utwór https://www.youtube.com/watch?v=BYyRLTveFJQ
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
Ja cały czas tak myślę
- VILKI
- Posty: 10818
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
kajman, walniemy piwko? 
- VILKI
- Posty: 10818
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
potwierdzamsantosz pisze: pt lip 31, 2020 8:08 pmBlack Crowes nagrali kiedyś utwór o tym tytule, fantastyczny utwór https://www.youtube.com/watch?v=BYyRLTveFJQ
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
U mnie to będzie cover fantastycznego utworusantosz pisze: pt lip 31, 2020 8:08 pm Black Crowes nagrali kiedyś utwór o tym tytule, fantastyczny utwór
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
Dobrze myślałeś. W poczekalni można siedzieć do oporu.
- VILKI
- Posty: 10818
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #8
dzisiaj w top 30 mamy
13 do góry
12 w dół
5 nowości
13 do góry
12 w dół
5 nowości