Dawno nie widziałam Twoich głosów na LP3. Co Ci tam teraz w duszy gra ?Zawiesina pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm Zgodnie z playlistami umieszczonymi na stronie Trójki, kawałek Kazika nie był zagrany ani razu. Ciekawe, czy kiedykolwiek numer, który nie miał antenowej premiery, debiutował na LP3 tak wysoko (niezależnie, na którym ostatecznie dziś będzie)...
Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Wyemitowali w radio szczecin i Antyradio, ale nie w Trójce.mateusz15 pisze: pt maja 15, 2020 8:57 pm Tam podają tylko 30, a ostatni utwór byl zagrany 4 razy, więc może z raz go wyemitowali?
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Też byłem PC Master Race, ale finansowo lepiej dla mnie zaczęła wychodzić konsola (Game Passa jakoś mam do 2022 r., więc teoretycznie nie powinienem/nie muszę kupować gier)8azyliszek pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm @LokiWawa
To pobierz Epic Game Store. Trwa to chwilę i za darmo. Potem dodajesz GTA V do biblioteki i masz ją razem z modułem online i dodatkami.
@Takoden - PC MASTER RACE. U mnie zawsze.
CD Action zaczęło dawać recenzje gier konsolowych i po 10 latach upadło.
Roguc wysoko na Liście ale Coma nisko w Topie.
CD-Action też kupuję i czytam, chociaż robię to samo z Pixelem i PSX Extreme.
Ostatnio zmieniony pt maja 15, 2020 9:01 pm przez Takoden, łącznie zmieniany 1 raz.
-
pbd2
- Posty: 1298
- Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
- Lokalizacja: Lublin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
"Głupi ja, głupi ja je chop..."LokiWawa pisze: pt maja 15, 2020 8:50 pm Właśnie na miejscu 17. wstawiłem Kazika.
"Głupi ja, oj głupi ja, oj głupi..."
Mógłby ten Kazik być pierwszy - byłoby ciekawe zderzenie z serwisem, w którym od kilku dni nadają... wywiady z Prezesem w odcinkach!
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Też jestem stary. I właśnie seria GTA to moje czasy dzieciństwa. Tylko brać i grać.LokiWawa pisze: pt maja 15, 2020 8:56 pmJestem na takie rzeczy za stary.8azyliszek pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm @LokiWawa
To pobierz Epic Game Store. Trwa to chwilę i za darmo. Potem dodajesz GTA V do biblioteki i masz ją razem z modułem online i dodatkami.Nie kręcą mnie takie rzeczy.
Ale dziękuję za propozycję.![]()
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Już z tymi wiadomościami mam jak kajman z Hanią Rani.pbd2 pisze: pt maja 15, 2020 9:01 pm byłoby ciekawe zderzenie z serwisem, w którym od kilku dni nadają... wywiady z Prezesem w odcinkach!
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Przed wyborami parlamentarnymi przemówienia prezesa były w publicznym radiu co drugi dzień. Bo jego ból jest lepszy niż twój.pbd2 pisze: pt maja 15, 2020 9:01 pm"Głupi ja, głupi ja je chop..."LokiWawa pisze: pt maja 15, 2020 8:50 pm Właśnie na miejscu 17. wstawiłem Kazika.
"Głupi ja, oj głupi ja, oj głupi..."Chyba pierwszy przebój Organka na Liście.
Mógłby ten Kazik być pierwszy - byłoby ciekawe zderzenie z serwisem, w którym od kilku dni nadają... wywiady z Prezesem w odcinkach!
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ja tęsknię od początku COVID-owego cyrku w Europie...John1994 pisze: pt maja 15, 2020 8:49 pm No ileż można tęsknić ?! 26 razy "tęsknię" przez trzy minuty![]()
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ja nie jestem wzrockowcem. Kiedyś oglądałem film i zapytałem żonę, kto to jest ten drugi obok Stallone. I okazało się, że chodziło mi o Stallone, bo ten, który według mnie był Stallone to był Russell.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Taka ładna Alanis spada 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
13 * 10 * 11 --> ALANIS MORISSETTE — "Smiling".
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Teraz 12 utworów spadnie o jedną pozycję. 
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Aktorzy podobnie są wybitni inaczej. Mogłeś się pomylić. A Stallonego najlepiej gra Igor z Paranienormalnychkajman pisze: pt maja 15, 2020 9:08 pmJa nie jestem wzrockowcem. Kiedyś oglądałem film i zapytałem żonę, kto to jest ten drugi obok Stallone. I okazało się, że chodziło mi o Stallone, bo ten, który według mnie był Stallone to był Russell.
Ostatnio zmieniony pt maja 15, 2020 9:13 pm przez obserw99, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Chyba jednak coś jeszcze awansuje.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Alanis zamiast na 3 jest na 13.
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
U mnie w tym tygodniu na 3
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Z każdym przesłuchaniem coraz bardziej boje się tej piosenki 
-
pbd2
- Posty: 1298
- Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
- Lokalizacja: Lublin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A propos piosenek, które już po 1989 roku nie weszły na Listę przez politykę, było w roku 1990 takie coś jak "Nałóż czapkę skinie" Big Cyca. Murowany numer jeden, tym bardziej, że wtedy wysoko był "Berlin Zachodni" i w ogóle to był ich wyjątkowy czas na Liście. Stacje komercyjne - te, które już zdążyły powstać - grały to non stop, młodzież (z wyjątkiem tej narodowej rzecz jasna, ale w porównaniu z dzisiejszymi czasami to była nisza) ryczała to na imprezach, był z tego duży przebój w Jarocinie a publiczne radio tego nie grało, bo ponoć utwór był zbyt polityczny i jednostronnie ukierunkowany...
Ostatnio zmieniony pt maja 15, 2020 9:15 pm przez pbd2, łącznie zmieniany 1 raz.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
12 * 20 * 2 --> ADAM SZTABA & ORKIESTRA ON LINE — "Co mi Panie dasz".
A to to jest jakieś nieporozumienie.
A to to jest jakieś nieporozumienie.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ile można tych remejków na jednej Liście?
Loki - spiseq
Loki - spiseq
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Sztaba to zdolny facet. Ten utwór nieźle mu wyszedł.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Dzięki tej wersji wielu wykonawców po raz pierwszy wybrzmi na liście. Patrycja Markowska była z czymś swoim?
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Nareszcie dobrze prawisz.
