Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
No niestety zamiast liczyć na hat-tricka za tydzień mamy znowu Króla Toola.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
16 * 15 * 14 --> TOOL — "Pneuma".
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Niby tak, ale jak masz tam blisko z 700 gier to ciężko się przerzucić
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ale za to Tool za dwa tygodnie może znowu mieć takowy. I akurat na dwutysięczne notowanie,TStudent pisze: pt maja 15, 2020 8:50 pm No niestety zamiast liczyć na hat-tricka za tydzień mamy znowu Króla Toola.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
nick i konie - mega!
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
@LokiWawa
To pobierz Epic Game Store. Trwa to chwilę i za darmo. Potem dodajesz GTA V do biblioteki i masz ją razem z modułem online i dodatkami.
@Takoden - PC MASTER RACE. U mnie zawsze.
CD Action zaczęło dawać recenzje gier konsolowych i po 10 latach upadło.
Roguc wysoko na Liście ale Coma nisko w Topie.
To pobierz Epic Game Store. Trwa to chwilę i za darmo. Potem dodajesz GTA V do biblioteki i masz ją razem z modułem online i dodatkami.
@Takoden - PC MASTER RACE. U mnie zawsze.
CD Action zaczęło dawać recenzje gier konsolowych i po 10 latach upadło.
Roguc wysoko na Liście ale Coma nisko w Topie.
Ostatnio zmieniony pt maja 15, 2020 8:53 pm przez 8azyliszek, łącznie zmieniany 1 raz.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
U mnie to samo, tylko że przez wiatr.obserw99 pisze: pt maja 15, 2020 8:49 pm Wiśnia pięknie mi zakwitła na ogródku ale przez zimnicę w nocy opadły z niej prawie wszystkie kwiatki.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ja próbowałem pobrać, ale mi ten epic nie działa. Chyba za słaby sprzęt mam.
No Kazika sie tak wysoko nie spodziewalem, tym bardziej że nie był zagrany na liście ani razu. Wydaje mi sie, że top5 realne.
No Kazika sie tak wysoko nie spodziewalem, tym bardziej że nie był zagrany na liście ani razu. Wydaje mi sie, że top5 realne.
Ostatnio zmieniony pt maja 15, 2020 8:52 pm przez mateusz15, łącznie zmieniany 1 raz.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Tool i Nick od jakiegoś czasu trzymają się razem, czyniąc tym samym najlepszy fragment listy.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Dlaczego tak genialny Nick jest w połowie stawki, a nie z 10 miejsc wyżej?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
15 * 12 * 15 --> NICK CAVE & THE BAD SEEDS — "Bright Horses".
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Tool spada bo nie puszczają go w całości w wersji albumowej co tydzień
- Zawiesina
- Posty: 1529
- Rejestracja: czw sie 31, 2006 4:23 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Lublin
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Zgodnie z playlistami umieszczonymi na stronie Trójki, kawałek Kazika nie był zagrany ani razu. Ciekawe, czy kiedykolwiek numer, który nie miał antenowej premiery, debiutował na LP3 tak wysoko (niezależnie, na którym ostatecznie dziś będzie)...
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Tool i Nick powinni być w Top-5
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ani razu nie puścili.obserw99 pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm Tool spada bo nie puszczają go w całości w wersji albumowej co tydzień
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
14 * 14 * 9 --> KUBA KARAŚ & PIOTR ROGUCKI — "Katrina".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
To by było dobre wytłumaczenie.obserw99 pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm Tool spada bo nie puszczają go w całości w wersji albumowej co tydzień
Ale zadebiutuje wysoko, bo tydzień temu w piątek w trakcie Listy była premiera w necie.Zawiesina pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm Zgodnie z playlistami umieszczonymi na stronie Trójki, kawałek Kazika nie był zagrany ani razu.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Też byłem zdziwiony jak "Antoni wzywa do broni" Big Cyca nie puszczali w Trójce jak teraz Kazika.Zawiesina pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm Zgodnie z playlistami umieszczonymi na stronie Trójki, kawałek Kazika nie był zagrany ani razu. Ciekawe, czy kiedykolwiek numer, który nie miał antenowej premiery, debiutował na LP3 tak wysoko (niezależnie, na którym ostatecznie dziś będzie)...
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Jestem na takie rzeczy za stary.8azyliszek pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm @LokiWawa
To pobierz Epic Game Store. Trwa to chwilę i za darmo. Potem dodajesz GTA V do biblioteki i masz ją razem z modułem online i dodatkami.
Ale dziękuję za propozycję.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
O tak.obserw99 pisze: pt maja 15, 2020 8:55 pm Dlatego spada. Słuchacze nie wiedzą jaki to jest miód na uszy.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
kajmanie, jak na kinomana wykazałeś się rażącą niewiedzą.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Tam podają tylko 30, a ostatni utwór byl zagrany 4 razy, więc może z raz go wyemitowali?Zawiesina pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm Zgodnie z playlistami umieszczonymi na stronie Trójki, kawałek Kazika nie był zagrany ani razu. Ciekawe, czy kiedykolwiek numer, który nie miał antenowej premiery, debiutował na LP3 tak wysoko (niezależnie, na którym ostatecznie dziś będzie)...
Daria z "Gdybym miała serce" też zdobyla szczyt będąc poza 30 na odsluchane. Prawda jest taka, że teraz teraz 70% nowości z playlisty jest z utworów pandemicznych..
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Żałuję też, że nie było na Liście "Moherowych beretów" Big Cyca, czy "Wolności słowa" Pudelsów. Obydwie piosenki są genialne.obserw99 pisze: pt maja 15, 2020 8:54 pmTeż byłem zdziwiony jak "Antoni wzywa do broni" Big Cyca nie puszczali w Trójce jak teraz Kazika.Zawiesina pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm Zgodnie z playlistami umieszczonymi na stronie Trójki, kawałek Kazika nie był zagrany ani razu. Ciekawe, czy kiedykolwiek numer, który nie miał antenowej premiery, debiutował na LP3 tak wysoko (niezależnie, na którym ostatecznie dziś będzie)...
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Dwa wybitnie nieprawomyślne teksty dla "tfurcuf" polskiego państwa dobrobytuobserw99 pisze: pt maja 15, 2020 8:54 pmTeż byłem zdziwiony jak "Antoni wzywa do broni" Big Cyca nie puszczali w Trójce jak teraz Kazika.Zawiesina pisze: pt maja 15, 2020 8:52 pm Zgodnie z playlistami umieszczonymi na stronie Trójki, kawałek Kazika nie był zagrany ani razu. Ciekawe, czy kiedykolwiek numer, który nie miał antenowej premiery, debiutował na LP3 tak wysoko (niezależnie, na którym ostatecznie dziś będzie)...
Ja to się boję że jak to dojdzie do Komitetu Centralnego na Nowogrodzkiej (tzn. Kazik puszczony na LP3), to nam zawieszą audycję... i nie będzie 2000. Ja wiem że to brzmi niewiarygodnie, ale w tych czasach i w tej rzeczywistości jaką mamy obecnie - wszystko i zawsze jest niestety możliwe.