no myślałem że to zapowiedź nowej płyty..Zabawne i trafne jak to u Kazika
Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
12 * 11 * 14 --> NICK CAVE & THE BAD SEEDS — "Bright Horses".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Ogólnie nie wiem jaki jest ku temu powód, ale ostatnio czuję kazikowstręt.
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Strasznie nisko, faktycznieLokiWawa pisze: pt maja 08, 2020 7:49 pm 33 * nowość * 1 --> QUEBONAFIDE & DARIA ZAWIAŁOW - "Bubbletea".
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
To chyba tylko taki strzał na raz. W tym roku będzie autorski Kazik + ProForma no i późną jesienią nowy krążek Kultu.
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Ale to dobrze/nie dobrze, że nie był grany czy dobrze/niedobrze, że jest na liście.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
11 * 18 * 2 --> DARIA ZAWIAŁOW — "Helsinki".
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Tak, pewnie będzie coś ale tylko do 22.35, bo potem komitety ...kacper94 pisze: pt maja 08, 2020 9:07 pm Coś ma być, ale nie wiem czy związane z Listą. No i będzie chyba krótsze bo chyba są dalej audycje komitetów wyborczych![]()
I jeszcze raz dzięki za info o tym serialu, bo możliwe że przeoczyłeś mój wcześniejszy post, jako że zacytowałam tam sama siebie
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Oby, bo większość projektów Kazika z ProFormą jest bardzo udana, a Kult lubię jednak dużo bardziej niż Kazika solo.John1994 pisze: pt maja 08, 2020 9:12 pm W tym roku będzie autorski Kazik + ProForma no i późną jesienią nowy krążek Kultu.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Nick jak zawsze - złoto, a "Helsinek" się chyba za dużo na płycie nasłuchałem, bo nie podoba mi się to singlowe skrócenie tej piosenki.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Tym razem tekst jest jeszcze gorszy niż w Hej, hej. Tęsknię za pierwszą płytą. 
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
33, 22, 11...co 10 miejsc Daria i oby tak zostało!
"W Helsinkach zaszyję się to daleko jest..."
"W Helsinkach zaszyję się to daleko jest..."
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Poważnie audycje komitetów? skoro 10go i tak już wygrał jedyny słuszny Prezydent.kacper94 pisze: pt maja 08, 2020 9:07 pm
Coś ma być, ale nie wiem czy związane z Listą. No i będzie chyba krótsze bo chyba są dalej audycje komitetów wyborczych![]()
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Chciałbyś Darię na zerowym?
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Widziałem, mi też się to zdarza na telefonie bardzo częstolady pisze: pt maja 08, 2020 9:13 pmI jeszcze raz dzięki za info o tym serialu, bo możliwe że przeoczyłeś mój wcześniejszy post, jako że zacytowałam tam sama siebiekacper94 pisze: pt maja 08, 2020 9:07 pm Coś ma być, ale nie wiem czy związane z Listą. No i będzie chyba krótsze bo chyba są dalej audycje komitetów wyborczych![]()
Ale tak to jest jak się pisze z telefonu.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
A ja mam nadzieję, że Daria w końcu nagra coś bardziej ambitnego.dannar pisze: pt maja 08, 2020 9:14 pm Tym razem tekst jest jeszcze gorszy niż w Hej, hej. Tęsknię za pierwszą płytą.![]()
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
to za tydzień 00 - czyli wylatujemateusz15 pisze: pt maja 08, 2020 9:14 pm 33, 22, 11...co 10 miejsc Daria i oby tak zostało!![]()
"W Helsinkach zaszyję się to daleko jest..."
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
10 * 8 * 10 --> ALANIS MORISSETTE — "Smiling".

- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Piętnasto minutowy?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Żadnego 10-go nie będzie.bobby-x pisze: pt maja 08, 2020 9:15 pm Poważnie audycje komitetów? skoro 10go i tak już wygrał jedyny słuszny Prezydent.
Głosowałem pięć lat temu na jedynego słusznego Prezydenta, ale generalnie PiS co rusz zawodzi w ostatnich (wcale nie dwóch) miesiącach i dlatego na wybory nie pójdę w ogóle.
Koniec politycznego offtopu!
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
9 * 9 * 6 --> ANIA RUSOWICZ — "Do lasu".
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Niech lepiej nie osiąga. Są lepsze kawałki na płycie.kacper94 pisze: pt maja 08, 2020 9:00 pm Nie udało się z o wiele lepszym "Everyday Life", to może chociaż "Champion" coś osiągnie na Liście![]()
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Jak ja lubię tę Anulkę! 
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Hm, od pewnego czasu słowo "Helsinki" kojarzy mi się z brodą i łysiną... Ciekawe czemu? 

Co mi przypomniało wywiad z duetem sióstr Wrońskich "Ballady i Romanse", podczas którego Anna Gacek deklarowała, że mogłaby do nich dołączyć, ale to, co by w ten sposób powstało, musiałoby nosić nazwę "Ballady, Romanse i Tragedie".mateusz15 pisze: pt maja 08, 2020 9:05 pmW akcji wzięli już udział m.in. Igor Herbut, Król, Artur Andrus, Dawid Podsiadło czy Taco Hemingway a nominacje dostali Anna Gacek czy Adam Bodnar, których nagrania powinniśmy usłyszeć lada dzień.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Kajman Ty tak serio z tym Toolem ? Brat mi powiedział że ten cały 7empest ma 17 minut
Na Liście by to cięli niemiłosiernie ...