Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Cieszy awans Fisha.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Wstyd słuchacze.
Najlepszy Pearl Jam z tej trójki co się pojawili z ostatniej płyty na liście, a tak słabo sobie radzi.
Najlepszy Pearl Jam z tej trójki co się pojawili z ostatniej płyty na liście, a tak słabo sobie radzi.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
23 * 27 * 3 --> FISH — "Weltschmerz".
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Ciekaw jestem, czy ktoś w Pearl Jam rzeczywiście zna się na astronomii, czy tylko wykorzystują grę słów? Bo jeśli to pierwsze, to byłby drugi znany mi przypadek muzyka, który zajmuje się kosmosem. 
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Czym wyżej jesteś tym mniejsza szansa na Hanię.
No ale Fish się na szczęście uratował.
Co do wypadków to szansę mają Mortas, Box, Król (ale w to nie wierzę) i nawet Ozzy (w to też).
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Z tego co kojarzę, to Vedderowi bardzo zależy na losie planety, ale tylko jednej.LLucky pisze: pt maja 08, 2020 8:36 pm Ciekaw jestem, czy ktoś w Pearl Jam rzeczywiście zna się na astronomii
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Miałem zabrać się za suplement do Forumowego PTWC, ale niestety jestem padnięty, a nie skupiony. Na szczęście co się odwlecze...
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
A pierwszy to Brian May ?LLucky pisze: pt maja 08, 2020 8:36 pm Bo jeśli to pierwsze, to byłby drugi znany mi przypadek muzyka, który zajmuje się kosmosem.![]()
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Sinatry też w tym utworze nie lubię. Zresztą chyba w żadnym.lady pisze: pt maja 08, 2020 8:29 pm Matt ze Zbigniewem bardzo fajnie brzmi i nie rozumiem nielubiących tego utworu, choć oczywiście wolę wersję Sinatry.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
22 * 19 * 25 --> DARIA ZAWIAŁOW — "Punk fu!".
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
A jednak Daria została 
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
ja byłbym skłonny tylko ZG. Mieliśmy przypadek WITHIN TEMPTATION & PIOTR ROGUCKI — Whole World is Watching ZG, fakt Rogucki śpiewał po angielsku ale z drugiej strony jeśli polski wykonawca śpiewa po angielsku to nie czyni utworu ZG
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
"G" jak "global" lub "V" jak "vir..."bobby-x pisze: pt maja 08, 2020 8:28 pmHej. Trudny przypadek. Pierwszy wymieniony Dusk , piosenka zagraniczna hmm ale śpiewają po angielsku i polsku, nie wiem.
Trzeba dodać trzecia kategorię M (miscelenaous?) lub mix nie rozstrzygnięty?
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
No to tak najkrócej - dwójka braci poluje ma potwory, demony itd. A Johnson się tam pojawia chyba w drugim albo trzecim sezonie, bo zaprzedał duszę diabłu i dopadł go jakiś pies z piekieł czy coś takiego.Ale to jest tam chyba tylko w forme legendy wspomniane. Swoją drogą dużo tam jest dobrej muzyki - m.in. Def Leppard, Led Zeppelin czy Kansas. I trochę bluesa też się tam chyba znajdzielady pisze: pt maja 08, 2020 8:29 pmNie znam tego serialu, a chyba powinnam skoro się tam bluesmani pojawiająkacper94 pisze: pt maja 08, 2020 8:17 pm To nie Dr House (chociaż jestem ogromnym fanem i zgadzam się, że to kopalnia dobrej muzyki) a "Nie z Tego Świata". A piosenkę Joe wrzucę dzisiaj jeszcze w odpowiednim wątku.Może mi krótko opowiesz o czym ten serial i w jakim kontekście się tam Johnson pojawia ?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
21 * 21 * 22 --> RED BOX — "Ho Ho".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Czyli out są Mortas, Bukartyk i Beatles. Wariant najgorszy z możliwych.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Red Box też.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
20 * nowość * 1 --> ADAM SZTABA & ORKIESTRA ON LINE - "Co mi Panie dasz".

-
Dekodi
- Posty: 323
- Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
- Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Po raz pierwszy od not 21/22 z 18.09.1982 jeden wykonawca umieścił na Liście 4 utwory. Wtedy był to Perfect, a dziś Daria Zawiałow z pomocą Quebonafide.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Wiem wiem - Sinatra, Elvis be
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Szanuję Sztabę za ten utwór, muzycznie wymiata. Ale to krzyczenie i udowadnianie kto ma mocniejszy głos. Zbyt dużo ozdobników i mam nadzieję, że równie szybko wypadnie.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Rozumiem, żeś nie kontent, ale tu niestety się z Tobą nie zgodzę.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Zgadza się.
Trochę dziwne te internetowe kowersje, ale z dwojga zlego lepsza taka nowa muzyka niż żadna. Chociaż tę piosenkę akurat najbardziej lubię w wykonaniu Gaby Kulki i Czesława Mozila - polecam!
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Kiepska aranżacja i wokale bez ładu i składu. Co to robi na Liście.
Ale trzeba przyznać, że zrozumiałem pierwszy raz fragment textu, bo przedtem kompletnie nie wiedziałem, co tam robi "bernardynów ślad".
Ale trzeba przyznać, że zrozumiałem pierwszy raz fragment textu, bo przedtem kompletnie nie wiedziałem, co tam robi "bernardynów ślad".