Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Dziwne to, takie średnie jak dla mnie. Ale może się przyzwyczaję.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Czy ja dobrze usłyszałem, że Matt Dusk zaśpiewał refren po polsku razem z Wodeckim?
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Tak jak w utworze. łamać.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
25 * 26 * 8 --> MORRISSEY & THELMA HOUSTON — "Bobby, Don't You Think They Know?".
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Jak do tej pory najlepsze mgły, a za nimi Morrissey.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Skoro Morrisey to wypadli: Beatlesi, Bukartyk i ... "Punk fu"?
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Morrisey bardzo, bardzo powoli ale pnie się do góry. I oby tak dalej 
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Nie można zapomnieć o Keatonie czyli drze Beetlejuice.LokiWawa pisze: pt maja 08, 2020 8:25 pm A mi taki film "Sok z żuka" z Geeną Davis, Alecem Baldwinem i Winoną Ryder.Rewelacja!
![]()
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
A przede wszystkim z Michaelem Keatonem w tytułowej roli - potwierdzam: rewelacja!LokiWawa pisze: pt maja 08, 2020 8:25 pmA mi taki film "Sok z żuka" z Geeną Davis, Alecem Baldwinem i Winoną Ryder.Rewelacja!
![]()
- VILKI
- Posty: 10819
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
dawno tak nie miałem żeby się zastanawiać co może być najwyższą nowością. Hania czy Adam??
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Hej. Trudny przypadek. Pierwszy wymieniony Dusk , piosenka zagraniczna hmm ale śpiewają po angielsku i polsku, nie wiem.
Trzeba dodać trzecia kategorię M (miscelenaous?) lub mix nie rozstrzygnięty?
Ostatnio zmieniony pt maja 08, 2020 8:29 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Tak by było najlepiej.mateusz15 pisze: pt maja 08, 2020 8:27 pm Skoro Morrisey to wypadli: Beatlesi, Bukartyk i ... "Punk fu"?
Bardzo niedoceniony ten Morrissey, a jeszcze bardziej niedoceniona Thelma. Za tydzień powinno być +20.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Nie znam tego serialu, a chyba powinnam skoro się tam bluesmani pojawiająkacper94 pisze: pt maja 08, 2020 8:17 pm To nie Dr House (chociaż jestem ogromnym fanem i zgadzam się, że to kopalnia dobrej muzyki) a "Nie z Tego Świata". A piosenkę Joe wrzucę dzisiaj jeszcze w odpowiednim wątku.
Matt ze Zbigniewem bardzo fajnie brzmi i nie rozumiem nielubiących tego utworu, choć oczywiście wolę wersję Sinatry.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Jeżeli już to mile widziane, gdyby tak było. Chociaż wielkie szkoda Bukartyka, ale wymiana chociaż na duży plus.mateusz15 pisze: pt maja 08, 2020 8:27 pm Skoro Morrisey to wypadli: Beatlesi, Bukartyk i ... "Punk fu"?
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Niestety boję się, że to nie Daria lecz Fish. Przy takim słabym wyniku Herbaty tamto jest mało realne.mateusz15 pisze: pt maja 08, 2020 8:27 pm Skoro Morrisey to wypadli: Beatlesi, Bukartyk i ... "Punk fu"?
A Morrisseya w znawcy wyrzuciłem. Być może jedynym trafionym wypadkiem będą Bitle.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Ja tam najbardziej kocham pustynie Saturna (czy jakoś tak).LLucky pisze: pt maja 08, 2020 8:28 pm A przede wszystkim z Michaelem Keatonem w tytułowej roli - potwierdzam: rewelacja!
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Mi ani trochę. Zbyt duże uwielbienie tu panuje. Szkoda to było Piosenki z praniem w tle.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Szkoda tak dobrego Pearl Jam, nie wiem szczerze co się dzieje. 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
24 * 23 * 4 --> PEARL JAM — "Retrograde".
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Bardzo dobry PJ wypadł, jeszcze lepszy spada, a najgorszy na płycie w czołówce. 
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Ja za to tę piosenkę uwielbiam.