Wytrzymaj jednak to końcagżegoż pisze: pn kwie 13, 2020 8:48 pm Nie, chodziło o Freddiego. Bukartyk muzycznie przeciętnie, ale za tekst wielki szacun!
Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Mam alergię na prostackie country. A do tego przez nią wyrzucili z zestawu inny jej utwór, który jest rewelacyjny.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Zgadzam się.
-
gżegoż
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Pod sam koniec na pewno - Daria, Alanis
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
16 * 14 * 8 --> KRÓL — "Głodne dusze".
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
a do mnie właśnie jutro przyjdzie ta płyta Króla i Hani Rani
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
A ja się nie mogę do tego duetu przyzwyczaić.
I ja uważam ten kawałek za jeden z ciekawszych z całego zestawienia. A piszą co tydzień te same osoby, więc zdaje się jakby dużo osób tej piosenki nie trawiłogżegoż pisze: pn kwie 13, 2020 8:50 pm Mogłem znowu włączyć i nie rozumiem, co niektórzy chcą od tej Doroty. Całkiem przyjemna, zwłaszcza jak na obecne listowe realia.
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Oby Król tylko chwilowo w dół.
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
A to niespodzianka
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Ja go przetrawiłem i żyję, czyli można.tadzio3 pisze: pn kwie 13, 2020 8:52 pm I ja uważam ten kawałek za jeden z ciekawszych z całego zestawienia. A piszą co tydzień te same osoby, więc zdaje się jakby dużo osób tej piosenki nie trawiło![]()
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
15 * 22 * 4 --> MORTAS — "Przedostatni".
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Mortas ładny awansik. Cieszę się.
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
A jednak został Mortas, kiepsko.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
O nie
Okropny dla mnie fragment Listy.
Okropny dla mnie fragment Listy.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Czyli chyba Punk fu wypadło. To może oznaczać niestety awans Serca.
-
gżegoż
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Jakby starsza Daria wyleciała i nie dodali żadnej dobrej nowości, to całkiem możliwe, że załapie się na głos, bo dość ciężko ostatnio jest skompletować dziesiątkętadzio3 pisze: pn kwie 13, 2020 8:52 pmI ja uważam ten kawałek za jeden z ciekawszych z całego zestawienia. A piszą co tydzień te same osoby, więc zdaje się jakby dużo osób tej piosenki nie trawiłogżegoż pisze: pn kwie 13, 2020 8:50 pm Mogłem znowu włączyć i nie rozumiem, co niektórzy chcą od tej Doroty. Całkiem przyjemna, zwłaszcza jak na obecne listowe realia.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
To chyba jednak wypadła Daria 
Ostatnio zmieniony pn kwie 13, 2020 8:55 pm przez kacper94, łącznie zmieniany 1 raz.
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Czyli Herbut, Fish i...Daria???
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Cieszy piękny awansik Mortiego oby nie kosztem Redów.
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
właśnie bardzo dobrze. Raz, że bardzo dobry singiel, a dwa, że coś się dzieje na liście
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Fish to debiutuje w poszczekalni.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Nie strasz mnie.
-
gżegoż
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Może jednak nie, bo niedawno miała "domowy" koncert na żywo, więc może przy okazji fani się zmobilizowali?
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Może Igor też sobie awansuje 
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Głosowanie było tak jak zwykle do piątku do 12.00 czy do dzisiaj, bo te piosenki które leciały rano są dość wysoko.