Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Cigaretty wypadły jednak. A spadkiem Bukartyka jestem rozczarowany.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
nie wypadły. jednak
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
19 * 18 * 33 (4) --> CIGARETTES AFTER SEX — "Heavenly".
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Igor, Fisz i ... Daria?
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
bardzo żal Igora, jeśli wypadł
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Ale, że Bukartyk tak mocno Ci się nie podoba?gżegoż pisze: pn kwie 13, 2020 8:42 pm No więc po bardzo długim niesłuchaniu wytrzymałem aż 9 pozycji, ale teraz już musiałem wyłączyćTrudno, do następnego razu!
![]()
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Jednak się utrzymały. Robi się ciekawie. Fisz i.....?jerzyko70 pisze: pn kwie 13, 2020 8:43 pm Cigaretty wypadły jednak. A spadkiem Bukartyka jestem rozczarowany.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Oby nie. Największy koszmar w top 30 od czasu Hani.
No to chyba dzisiej jeszcze drugie piwo obalę z tego smutku.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
18 * 23 * 3 --> DOROTA OSIŃSKA — "Cześć to ja".
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
cześć, Dorotko
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Dorota wiadomo było, że nie wypadnie. Może Jelonek jeszcze być kandydatem do spadku, ale jednak myślę, że Daria. A ta nowsza na 1. miejscu.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Znawca w debiucie mnie przeczolgal totalnie..
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
To teraz Mortas głowny faworyt do wypadku.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Nie zniechęcaj się. Popatrz na moje wyniki i od razu lepiej się poczujesz
-
gżegoż
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Nie, chodziło o Freddiego. Bukartyk muzycznie przeciętnie, ale za tekst wielki szacun!
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
17 * 20 * 4 --> KUBA KARAŚ & PIOTR ROGUCKI — "Katrina".
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Gdzie tam. Kraftówna zysk, Herbut zysk, Osińska zysk. Masz też straty, ale nie wygląda to tak źle.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Dopiero drugie trafienie... Nędznie...
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Ci panowie lepiej brzmią bez swoich zespołów.
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Koszmarny kącik. Osińska i Katrina

-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Dobrze, że z piciem wina trafiłem na Dorotę 
-
gżegoż
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Mogłem znowu włączyć i nie rozumiem, co niektórzy chcą od tej Doroty. Całkiem przyjemna, zwłaszcza jak na obecne listowe realia. "Katrina" też całkiem niezła.