XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A czy mój duet uratował się?
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A to widzisz, tego nie wiedziałem.
No najwyraźniej nie słucham dokładnie, tak jak Ty nie czytasz forum dokładnie
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No ten tego no. Autobiografia też leci :/
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ale co mają Schody do HH? Takich kawałków ze stażem 27 w 100 (razem z "0") jest jeszcze wiele.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Proszę nie... Ale zaczynam się obawiam, bo jakim cudem High Hopes tak strasznie spadły? Zaraz Stelka zapowie WYWH i pójdę na długi spacerbarb42 pisze: śr sty 01, 2020 2:35 pm Biorąc pod uwagę wszystkie teorie spiskowe, top muszą wygrać Bitelsi.![]()
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A ja stawiam na "Dziecko w czasie", biorąc pod uwagę purplowe zwyżki do tej pory.barb42 pisze: śr sty 01, 2020 2:35 pmBiorąc pod uwagę wszystkie teorie spiskowe, top muszą wygrać Bitelsi.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
When A Blind Man Cries to największy przebój Metallicy na LP3?
- Miszon
- Posty: 15977
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
I to jak wspaniale! Top jakim powinien być, powrót do najlepszych lat!Tomekk pisze: śr sty 01, 2020 2:33 pm Cześć,
Słucham od 11:30. To jest prawdziwy top? Jakieś nowości znikąd, ogromne spadki. High Hopes (mój nr jeden) poza Top 50 ... znowu ktoś zhakował wyniki?
-
temik3
- Posty: 18914
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja nie z ORMOEVENo pisze: śr sty 01, 2020 2:37 pm No najwyraźniej nie słucham dokładnie, tak jak Ty nie czytasz forum dokładnieJestem tu od 11:00
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Mogłaby nie lecieć w ogóle
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Lider polskiego topu tak nisko? To jednak jest kolejna wielka niespodzianka. Wolałbym by Obywatel GC tak mocno spadł jak ten utwór.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Z HH nic, ale to takie moje małe cudeńko, taki cudzik od 1983 a właściwie od 1971.FOXD pisze: śr sty 01, 2020 2:37 pm Ale co mają Schody do HH? Takich kawałków ze stażem 27 w 100 (razem z "0") jest jeszcze wiele.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Aaa... No to w takim razie żartowałem!
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Autobiografia w TWC osiąga dzisiaj nadal za wysoką pozycję.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Wasze oczekiwania są jak w tytule PF - mocno przeszacowane. 
High Hopes mogło się równie dobrze w ogóle nie pojawić.
High Hopes mogło się równie dobrze w ogóle nie pojawić.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja mam nadzieję że jeśli nie w tej, to Petera i Kate usłyszę w innych utworach.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Pójdziemy się przewietrzyć i otrzepać resztki rozbitego betonu.zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 2:38 pm Proszę nie... Ale zaczynam się obawiam, bo jakim cudem High Hopes tak strasznie spadły? Zaraz Stelka zapowie WYWH i pójdę na długi spacer![]()
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Słowa tutaj dla mnie na 5 i nie wiem, co ludzie w nich słyszą.
Swoją drogą w radiu studenckim poprzycinałem i posklejałem ten utwór. Niewiele już pamiętam. Ale kojarzę:
na taśmie mam
Takie rzeczy, że jeszcze mi wstyd
i chyba było jeszcze:
Za jej Poli Raksy twarz
Mnie paznokieć z palca zszedł.
Swoją drogą w radiu studenckim poprzycinałem i posklejałem ten utwór. Niewiele już pamiętam. Ale kojarzę:
na taśmie mam
Takie rzeczy, że jeszcze mi wstyd
i chyba było jeszcze:
Za jej Poli Raksy twarz
Mnie paznokieć z palca zszedł.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nie mogę się doczekać oceny kajmana do tekstu Autobiografii.
O, już
O, już
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 2:41 pm przez EVENo, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A ja myślę, że wygrają Animalsi...
Ostatnie dwa kawałki powinny być tak w pobliżu 20.00 a nie przed obiadem...
Smutne. Ale Perfectu sobie posłucham (po raz ostatni na żywo?) już 14 lutego na Torwarze.
Nie mogę się doczekać. Chociaż wcześniej jeszcze OMD w Progresji.
Ostatnie dwa kawałki powinny być tak w pobliżu 20.00 a nie przed obiadem...
Smutne. Ale Perfectu sobie posłucham (po raz ostatni na żywo?) już 14 lutego na Torwarze.
Nie mogę się doczekać. Chociaż wcześniej jeszcze OMD w Progresji.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To samo sobie pomyślałem.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nie jest tak źle. Ciekawe ile Kajman da za tekst Jolka Jolka pamiętasz?zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 2:39 pmMogłaby nie lecieć w ogólektoś dostał w nos w Poli Raksy twarz tralala
![]()
- Miszon
- Posty: 15977
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A może po prostu było dużo mniej głosów, a w dodatku zagłosowali fani jakiejś audycji progresywnej?
Bo niemożliwe, aby zamieszanie wyniknęło z tych dodatkowych 11 propozycji.
ELO nie słyszałem chyba nigdy w życiu, ale zabrzmiało tak, że na Top zasługuje.
Bo niemożliwe, aby zamieszanie wyniknęło z tych dodatkowych 11 propozycji.
ELO nie słyszałem chyba nigdy w życiu, ale zabrzmiało tak, że na Top zasługuje.