najlepsza to Bridge Over Troubled Water, ale niestety w tym wieku o niej słuchacze zapomnieliEVENo pisze: śr sty 01, 2020 1:48 pm Ktoś mi naprawdę chce wmówić, że słuchacze Trójki nagle uznali, że Sound Of Silence nie jest najlepszą piosenką Simona i Garfunkela? To ja ostrzegam, że mi tego nie wmówicie.
XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- Miszon
- Posty: 15977
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Wybacz, ale myślałem, że uważasz mnie za rozsądną osobę, tak jak ja uważam Ciebie za rozsądną.
To tak jakby w knajpie kelner przyniósł Ci coś smacznego, kazał powąchać i potem udawać, że może nie jesteś najedzony, ale jednak coś zjadłeś.
Ratunku! Taki PF po 13:00...
A dalszą część wypowiedzi wykropkuję: ..... ..., .. ..... .... .... .....?
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Miałem High Hopes co do wyniku tej piosenki 
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Co ostatecznie wypadło z Top-100 (poza U2) to dopiero jest ciekawe.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Cover Mety był dawno grany. Słucham ostatnio głownie Anty i RockRadia. W Anty coveru Mety dawno nie słyszałem, prędzej RR, ale też nie mogę sobie przypomnieć kiedy. W każdym razie teza, że pomógł się nie trzyma, bo listach był parę dobrych lat temuEVENo pisze: śr sty 01, 2020 2:27 pm Mógł też pomóc niedawny cover Metalliki. Na Trójce raczej nie grany, ale w takim Antyradiu już tak.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ten wypadek One to tylko taka zasłona dymna, bo wygra With Or Without You.obserw99 pisze: śr sty 01, 2020 2:31 pm Co ostatecznie wypadło z Top-100 (poza U2) to dopiero jest ciekawe.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Czekajcie, ale nie w tę stronę ten top miał polecieć :/ zbyt duże nadzieje (ekhm)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Pozostaje nadzieja, że Floydzi z lat 70. będą na swoich wysokich miejscach.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tutaj za słowa dałbym 7.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Też tego pojąć nie potrafię - ja uparcie głosuję na Most i na El Condor Pasa i co z tegoMiszon pisze: śr sty 01, 2020 2:30 pmnajlepsza to Bridge Over Troubled Water, ale niestety w tym wieku o niej słuchacze zapomnieliEVENo pisze: śr sty 01, 2020 1:48 pm Ktoś mi naprawdę chce wmówić, że słuchacze Trójki nagle uznali, że Sound Of Silence nie jest najlepszą piosenką Simona i Garfunkela? To ja ostrzegam, że mi tego nie wmówicie.![]()
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Też odnoszę takie wrażenie jak tego słucham o tak wczesnej godzinie
- Miszon
- Posty: 15977
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Co by nie mówić, w przeciwieństwie do topu numer bodajże 17, kiedy to wchodziły do setki dość dziwne numery, to tym razem mamy rzeczy które od dawna zaslugiwaly żeby do niej wejsc/powrócić. A że zrobiła się kumulacja i weszly wszystkie naraz? To tylko ciekawiej
.
Jak dla mnie rewelacyjnie się tego słucha!
Jak dla mnie rewelacyjnie się tego słucha!
-
Tomekk
- Posty: 10821
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Cześć,
Słucham od 11:30. To jest prawdziwy top? Jakieś nowości znikąd, ogromne spadki. High Hopes (mój nr jeden) poza Top 50 ... znowu ktoś zhakował wyniki?
Słucham od 11:30. To jest prawdziwy top? Jakieś nowości znikąd, ogromne spadki. High Hopes (mój nr jeden) poza Top 50 ... znowu ktoś zhakował wyniki?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dlaczego cuda? Przecież High Hope jest od 24 notowań TWC w 100
Bardziej dziwnym jest, że tak mocno spadły (najgorsza poz. w 100)
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 2:34 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Około 40 utworów wypadło.obserw99 pisze: śr sty 01, 2020 2:31 pm Co ostatecznie wypadło z Top-100 (poza U2) to dopiero jest ciekawe.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To nawet nie chcę sprawdzać jak tekstowo.pl zanalizuje Schody do nieba czy American Pie
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Zbyt drastyczny to spadek "nadziei"?
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nie wygra. Jest poza setką, grali to pod koniec chyba drugiej godziny.EVENo pisze: śr sty 01, 2020 2:32 pm Ten wypadek One to tylko taka zasłona dymna, bo wygra With Or Without You.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Biorąc pod uwagę wszystkie teorie spiskowe, top muszą wygrać Bitelsi. 
- Miszon
- Posty: 15977
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
miejsce w 10ce mnie usatysfakcjonujeLokiWawa pisze: śr sty 01, 2020 2:20 pm Stelka, nawet tak nie żartuj!!! Żadne "Brothers..." teraz, tylko na końcu!
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Żegnaj mój numerze jeden, popłynąłeś z bezkresną rzeką w jej dół. Zdaje się, że trzeba się cieszyć, że osiadłeś na mieliźnie setki, bo ile utworów z niej uszło, tego nie wiedzą najstarsi górale niskopienni, poza Bobbym, ale On nie jest góralem, mimo, że chodzi po górach. Góralu, czy Ci nie żal? Krakowiaku? Żal bardzo. Żal kropka pe el.