I Firth Of Fifth, genialny utwórkajman pisze: wt sty 01, 2019 6:43 pm Z Genesis to na tym miejscu powinno być Dancing withe the moonlit knight.
XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Słyszałem coś o ponad 200 złotych za najgorsze miejsca (na Narodowym podobno jest fatalna akustyka). Słyszałem też coś o Bonamassie w Spodku za bodaj 500...slamowir pisze: wt sty 01, 2019 6:42 pm Mama - wspaniale! Na mój głos zawsze może liczyć. To mówicie, że ile bilety na Phila na Narodowym?
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Zombie +23 , no ale było do przewidzenia
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No cóż, chyba wszystkie zespoły ze światowej czołówki, które zaczęły grać pod koniec lat sześćdziesiątych, brzmiały wtedy zupełnie inaczej niż później. Taki to był przełomowy czas.
-
gżegoż
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Na polanie, na polaaaanie Stokrotka, Stokrotka, Stokrotka aaa
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Drugi utwór (po Nothing compares to You) którego popularności nie umiem tak do końca zrozumieć.
Owszem jest niezły, ale nie na aż tak wysoka pozycję.
Owszem jest niezły, ale nie na aż tak wysoka pozycję.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Jakiś nieuzasadniony dla mnie ten skok Zombie (23 pozycje), tylko nie piszcie, że ma to związek ze śmiercią 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Tylko nie Second. To najgorsze, co Genesis nagrali. Jedyny utwór, którego nie dałem rady dosłuchać do końca.August pisze: wt sty 01, 2019 6:41 pmPrzy czym zdecydowanie uważam, że powinien byc grany razem z "Second home by the sea".
Mama dostaje jeden, Zombie dziewięć. Średnia z dziesiątki 4,67. Na razie słabiutko.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Jak to? Taka fanka jak Ty nie poświęci się dla WIELKIEGO GENIUSZA BLUESA? Przecież skoro jest dobry, to zasługuje na takie pieniądze
A pamiętacie wersję "Stokrotki" Rakocza z melodią z "Don't Cry"?
A może ktoś ma ją na jakimś nośniku?
Bo ja niestety straciłem ją z pola widzenia
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 6:48 pm przez prz_rulez, łącznie zmieniany 1 raz.
- speaknoevil666
- Posty: 360
- Rejestracja: pt lis 26, 2010 7:54 pm
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
co do głosowania uważam że wszechtopy dotyczą muzyki której czas się nie ima i utwór który znajdzie się na topie w 2020 roku i będzie się pojawiał w kolejnych topach jest ponadczasowy i rok nagrania jest bez znaczenia.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Po 18:00 przełączam się na prawdziwe radio, bo coraz częściej mam skoki jakości. Pewnie coraz więcej osób słucha 
-
gżegoż
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Brawa dla autora tekstu w Natemat.pl!prz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 4:15 pmA co do artykułu:Natemat.pl pisze:"Top Wszech Czasów" to kultowa audycja Trójki, która jest niestety mocno oderwana od rzeczywistości. Można odnieść wrażenie, że dobra muzyka skończyła się w ubiegłym wieku.
I tyle w temacie
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 6:49 pm przez gżegoż, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Najtańsze były po 350 PLN.EVENo pisze: wt sty 01, 2019 6:45 pmSłyszałem coś o ponad 200 złotych za najgorsze miejsca (na Narodowym podobno jest fatalna akustyka). Słyszałem też coś o Bonamassie w Spodku za bodaj 500...slamowir pisze: wt sty 01, 2019 6:42 pm Mama - wspaniale! Na mój głos zawsze może liczyć. To mówicie, że ile bilety na Phila na Narodowym?
Na trybunach bliżej sceny od 450 złotych.
A na płycie podchodzą pod tysiąc.
Jak do tego słyszałem, że Collins dał się namówić przyjaciołom na powrót do koncertów z powodów "artystycznych" to się gorzkim śmiechem śmiałem...
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
przeglądając wasze zestawy z głosami na top nasuwa się mi takie pytanie, chyba do kajmana, chociaż zauważyłem to także u innych. Co sprawia, że przykładowo na szóstym miejscu w tym roku umieściłeś Sade, a w zeszłym roku dopiero na 45? skąd takie różnice w preferencjach w ciągu dwunastu miesięcy?
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Jeszcze podsumowanie poprzedniej godziny:
1. KULT - Arahja
2. DEEP PURPLE - Smoke on the Water
3. REPUBLIKA - Biała flaga
4. R.E.M. - Losing My Religion
5. DŹEM - List do M
6. THE ANIMALS - House of the Rising Sun
7. MAANAM - Krakowski spleen
8. U2 – One
9. SIMON & GARFUNKEL - Sounds Of Silence
10. THE BEATLES - Yesterday
1. KULT - Arahja
2. DEEP PURPLE - Smoke on the Water
3. REPUBLIKA - Biała flaga
4. R.E.M. - Losing My Religion
5. DŹEM - List do M
6. THE ANIMALS - House of the Rising Sun
7. MAANAM - Krakowski spleen
8. U2 – One
9. SIMON & GARFUNKEL - Sounds Of Silence
10. THE BEATLES - Yesterday
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 6:53 pm przez jerzyko70, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Odszedł Gabriel i nagrali bodajże dwie najlepsze płyty w swoim dorobku (a w każdym razie dwie z trzech). Trick i Wind.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Zasługuje nawet na więcej za to co robi dla bluesa i w ogóle, ale mnie po prostu na taki bilet nie staćprz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 6:47 pm Jak to? Taka fanka jak Ty nie poświęci się dla WIELKIEGO GENIUSZA BLUESA? Przecież skoro jest dobry, to zasługuje na takie pieniądze![]()
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
lol, nie piszemy...zawsze zarzucasz wszystkim naiwność, tym razem to ty okazałeś się naiwniakiemFOXD pisze: wt sty 01, 2019 6:46 pm Jakiś nieuzasadniony dla mnie ten skok Zombie (23 pozycje), tylko nie piszcie, że ma to związek ze śmiercią![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
"The Show Must Go On" awansuje o 16 oczek i takze 25 raz w TOP100.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Show traktuję jako ostatnie pożegnanie Frediego. Ten refren. Ciarki...
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
śmierć jak i odpowiednio wypromowany film to w dzisiejszym zmedializowanym świecie to samo
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Może za cicho słuchałeśkajman pisze: wt sty 01, 2019 6:47 pmTylko nie Second. To najgorsze, co Genesis nagrali. Jedyny utwór, którego nie dałem rady dosłuchać do końca.August pisze: wt sty 01, 2019 6:41 pmPrzy czym zdecydowanie uważam, że powinien byc grany razem z "Second home by the sea".
Mama dostaje jeden, Zombie dziewięć. Średnia z dziesiątki 4,67. Na razie słabiutko.
Ja sobie zwykle wtedy mocno volume podkręcam i wtedy to naprawdę daje kopa.
Ale najwyraźniej nie każdemu.
A teraz Queen, który powinien byc zamiast
Those are the days" na topie w podsumowaniu LP3.
Tylko że Trójka go puściła za wcześnie i jak Freddie zmarł to nie było jak go przywrócić na listę.
A pewnie by ze 25 tygodni na pierwszym miejscu pobył.
Wolę chyba "Innuendo" ale ten kawałek też ma swoją moc.