Obaj się mylicie
XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
W tym roku po raz pierwszy zabrakło mi głosu na Omegę.Grzegorz1973 pisze: wt sty 01, 2019 6:19 pm Nigdy na tę piosenkę zespołu Omega nie głosowałem, jednak ostatnio tak bardzo polubiłem ten utwór, że ma pewny głos w następnym głosowaniu.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
U mnie Omega też zawsze z głosem.
Zwykle przy tym kawałku żałuję, że nie ma w TOPie "Dzieci Sancheza". Głosował ktoś?
Zwykle przy tym kawałku żałuję, że nie ma w TOPie "Dzieci Sancheza". Głosował ktoś?
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Jeszcze mniej lubię Money, a miało sześć. Ale ogólnie to faktycznie nie lubię w porównaniu z innymi utworami Pinków. Większość dostałaby ode mnie dziewięć lub dziesięć.Ajtek pisze: wt sty 01, 2019 6:17 pm Z tego co pamiętam to nie przepadasz za ABITW part II. To skąd ta ocena?![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
m.in. "Jeremy" PJ
-
Grzegorz1973
- Posty: 614
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 2:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1984
- Lokalizacja: Płock
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Nie wiem czemu polityka wchodzi na te forum. Wiadomo, że TVP popiera rządzących tak jak TVN poszłaby w ogień za PO-KO.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Witaj! Wszystkiego dobrego! Nowości i powrotów już brak. Wypadł m.in. Jeremygżegoż pisze: wt sty 01, 2019 6:19 pm Hej,
wszystkiego dobrego w nowym roku!Przede wszystkim, żeby LP3 odzyskała prestiż, a redakcyjna polityka dodawania piosenek do zestawu się zmieniła!
Prawie w ogóle nie śledziłem poprzednich miejsc, więc proszę uświadomcie mnie krótko, czy jeszcze jakaś niespodzianka (typu nowość albo powrót) przed nami?
I co wypadło z Top 100?![]()
Wyniki masz tutaj: https://www.polskieradio.pl/9/29/Artyku ... -sluchania
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Klasyk, choć wolę polskie wykonanie Dziewczyny. Głosowałem.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Mój głos na to został oddany. Ciekawe na którym miejscu wylądowała ta piosenka...August pisze: wt sty 01, 2019 6:21 pm U mnie Omega też zawsze z głosem.
Zwykle przy tym kawałku żałuję, że nie ma w TOPie "Dzieci Sancheza". Głosował ktoś?
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
o jezu...teraz się zacznieGrzegorz1973 pisze: wt sty 01, 2019 6:21 pmNie wiem czemu polityka wchodzi na te forum. Wiadomo, że TVP popiera rządzących tak jak TVN poszłaby w ogień za PO-KO.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
A wiesz że na Węgrzech wcale tak nie uważają? Omega oczywiście była tam wielką gwiazdą, ale słyszałem, że mieli tam większe przeboje.Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 6:18 pm Dziewczyna o perłowych włosach to jest chyba jeden z najwybitniejszych utworów wszech wszech czasów.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Chyba masz dzisiaj trochę gorszy nastrój niż zazwyczaj, dotychczas kojarzyłem Cię jako bardzo optymistyczną osobę na forum.Nicoletta pisze:a to się obrażaj, chyba się nie popłaczę z tego powodu.
Na pewno nie chciałbym żyć w terrorze totalitarnym i ogromnie doceniam zalety Polski po 1989, niemniej jednak ostatnie lata pod względem światopoglądowym były bardzo męczące...Nicoletta pisze:polemizowałabym, ale to nie to forum, nie ten wątek i nie ten czas.
Sławy, charyzmy i całkiem niezłego wokalu.Nicoletta pisze:tandety chyba.
O nich nie miałem już odwagi wspomnieć.lady pisze:Nie zapominaj o dwudziestych
Bo dla mnie to jest po prostu ABSURDALNE.FOXD pisze:I po cóz ta przesada?
A w Holandii i w Belgii nie stosują żadnej i jest jeszcze lepiej.FOXD pisze:Jakoś w Antyradiu taką 20-letnią karencje stosuja i jest ok.
A podobno "Another Brick In The Wall" było kiedyś na szczycie... Ale chyba musiało mi się to przyśnić.
Omega... A ja się muszę przyznać, że po ostatnich tygodniach mam przesyt węgierskiego.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Podobnie. Ode mnie zawsze ma głos.August pisze: wt sty 01, 2019 6:21 pm Zwykle przy tym kawałku żałuję, że nie ma w TOPie "Dzieci Sancheza". Głosował ktoś?
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No i to jest problem, bo przez to lista co roku jest zabetonowana. Ale my nic z tym nie możemy zrobić, ja też bym wolała więcej nowości w setce.Neo01 pisze: wt sty 01, 2019 6:18 pm Inna koncepcja jest taka, że głosują na to co słyszą podczas Topu i tak w kółko, więc wiesz...
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
na jednej z płyt Janusz Radek nagrał swoją wersję tej piosenki. Jest bardzo fajna. Chyba najlepsza z wszystkich wersji jakie słyszałam oczywiście poza oryginałem oczywiście.Ajtek pisze: wt sty 01, 2019 6:21 pmW tym roku po raz pierwszy zabrakło mi głosu na Omegę.Grzegorz1973 pisze: wt sty 01, 2019 6:19 pm Nigdy na tę piosenkę zespołu Omega nie głosowałem, jednak ostatnio tak bardzo polubiłem ten utwór, że ma pewny głos w następnym głosowaniu.
-
gżegoż
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dzięki! Te wyniki widziałem, ale nie porównywałem ich z zeszłorocznymiEVENo pisze: wt sty 01, 2019 6:21 pmWitaj! Wszystkiego dobrego! Nowości i powrotów już brak. Wypadł m.in. Jeremygżegoż pisze: wt sty 01, 2019 6:19 pm Hej,
wszystkiego dobrego w nowym roku!Przede wszystkim, żeby LP3 odzyskała prestiż, a redakcyjna polityka dodawania piosenek do zestawu się zmieniła!
Prawie w ogóle nie śledziłem poprzednich miejsc, więc proszę uświadomcie mnie krótko, czy jeszcze jakaś niespodzianka (typu nowość albo powrót) przed nami?
I co wypadło z Top 100?![]()
Wyniki masz tutaj: https://www.polskieradio.pl/9/29/Artyku ... -sluchania
Dla mnie zostały jeszcze tylko Mama i Nirvana
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Coś się Pink Floyd zaczynają wysypywać za wcześnie :/
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
"Hey You" PF też z lekkim spadkiem (3 oczka), 17 raz w TOP100. Tym razem mój głos (21/100).
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Mój Pink Floyd nr 1/2 (razem z Wish...)
Zawsze z głosem, w tym roku też.
Zawsze z głosem, w tym roku też.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Najlepszą piosenkę wszech czasów? Z TĄ solówką Tą?
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ledwo postawiłeś kropkę i już zapomniałeś co napisałeś w poprzednim zdaniu.Grzegorz1973 pisze: wt sty 01, 2019 6:21 pm >Nie wiem czemu polityka wchodzi na te forum.
>Wiadomo, że TVP popiera rządzących tak jak TVN poszłaby w ogień za PO-KO.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Było, było, dawno temu, w początkowych latach topu. Ale przez ostatnie lata "Wish..." je wyprzedziło - i bardzo dobrze zresztą.prz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 6:23 pm A podobno "Another Brick In The Wall" było kiedyś na szczycie... Ale chyba musiało mi się to przyśnić.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
EVENo pisze: wt sty 01, 2019 6:26 pmLedwo postawiłeś kropkę i już zapomniałeś co napisałeś w poprzednim zdaniu.Grzegorz1973 pisze: wt sty 01, 2019 6:21 pm >Nie wiem czemu polityka wchodzi na te forum.
>Wiadomo, że TVP popiera rządzących tak jak TVN poszłaby w ogień za PO-KO.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
coś słyszałam. Mam ich album 10000 lepes - jest tam kilka utworów, które mogłyby Węgrom bardziej przypaść do gustu jako hity, ale jednak Dziewczyna ... no ma w sobie to coś. Przynajmniej dla mnie, poza tym ja lubię węgierski.Neo01 pisze: wt sty 01, 2019 6:22 pmA wiesz że na Węgrzech wcale tak nie uważają? Omega oczywiście była tam wielką gwiazdą, ale słyszałem, że mieli tam większe przeboje.Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 6:18 pm Dziewczyna o perłowych włosach to jest chyba jeden z najwybitniejszych utworów wszech wszech czasów.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No i Omega u mnie na siedem, a Floydzi w tym utworze na dziesięć. To jeden z najmocniejszych punktów Ściany (która nie jest moją ulubioną płytą zespołu).