XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Jedyny mój głos na Metę w tym roku. Ale utwór zacny
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Kiedyś miałem tak, że tylko raz do roku, przy okazji słuchania Topu, przypominałem sobie jak dobry jest to utwór. Na szczęście już to zmieniłem 
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ciekawe na którym wyląduje Maanam?
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
U mnie akurat te Metalliki co dotychczas były bez głosów w tym roku - czekam na dwie wyższe pozycje...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Pomyliłem się z 7 dziesiątką. Była na 6,2 (policzyłem niepotrzebnie dwa utwory z kolejnej dziesiątki). Natomiast szósta była na 6,0.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
A, rozumiem.prz_rulez pisze:Tak, że oni wiedzą, że nie mają racji.
Piszesz o alternatywcach xD
Bo niestety rzeczywistość jest taka, że to oni najczęściej zachowuję się jak skończeni, nietolerancyjni skur*iele.
A co do artykułu:
Eee, ona się skończyła w 1991, z krótkimi przerwami na "Creep", "Again" i od biedy "Długość dźwięku samotności".Natemat.pl pisze:"Top Wszech Czasów" to kultowa audycja Trójki, która jest niestety mocno oderwana od rzeczywistości. Można odnieść wrażenie, że dobra muzyka skończyła się w ubiegłym wieku.
Pod względem historii topu redakcja chyba słabo się przygotowała (chyba nie znają strony lp3.pl, może ktoś ich oświeci w komentarzu?
Aczkolwiek z jego zestawu przynajmniej coś jest, a i takie MGMT pewnie miałoby jakieś szanse, by się tam zjawić.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Straszne flaki z olejem. Nic kompletnie się w tym utworze nie dzieję (teraz trochę, ale nadal to nudy na pudy). A perkusistę należałoby za ten utwór rozstrzelać. Będzie dwa. Sinead miała dziesięć, więc średnio to sześć wychodzi.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Autor artykułu najwyrazniej jest oderwany od rzeczywistości, bo raczej nie rozumie na czym polega TWCprz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 4:15 pm A co do artykułu:Natemat.pl pisze:"Top Wszech Czasów" to kultowa audycja Trójki, która jest niestety mocno oderwana od rzeczywistości. Można odnieść wrażenie, że dobra muzyka skończyła się w ubiegłym wieku.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Pierwsze dzisiaj LZ i z awansem (o 3 oczka), 25 raz (komplet) w TOP100. Mój głos (15/100)
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 4:22 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
co rok czekam na komentarz Kajmana o One i jak zawsze nie zawodzi

Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Na ten utwór nie głosowałem. Ale był blisko mojego głosu.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No i jest pierwszy Zeppelin. Ten utwór bez mojego głosu, ale miło posłuchać. Chociaż chętnie bym tu coś z solowych płyt Planta usłyszał.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Nie, zdecydowanie o fanach komerchy.prz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 4:15 pmA, rozumiem.prz_rulez pisze:Tak, że oni wiedzą, że nie mają racji.
Piszesz o alternatywcach xD
No i tutaj w przeciwieństwie do poprzedniego utworu jest czad. No i przyjemnie się tego słucha. Chociaż nie byłbym sobą, gdybym nie napisał, że Santana zrobił to lepiej.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Fajnie, że awans ale w Top30 spokojnie mógłby się znaleźć.FOXD pisze: wt sty 01, 2019 4:21 pm Pierwsze dzisiaj LZ i z awansem (o 3 oczka), 25 raz (komplet) w TOP100. Mój głos (15/100)
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Tia, tutaj constans jest podobnie jak w przypadku jego ocen Kazika i Kultukrzychu78 pisze: wt sty 01, 2019 4:22 pm co rok czekam na komentarz Kajmana o One i jak zawsze nie zawodzi![]()
![]()
Brakuje tylko jeszcze wyróżnika, że "One" Mety to gniot
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Był trzy posty wyżej. Ogólnie biorąc jeżeli miałbym przy czymś w topie usnąć to przy tym utworze. Ciekawe, że najmocniejszym kontrkandydatem do usypiania jest One.krzychu78 pisze: wt sty 01, 2019 4:22 pm co rok czekam na komentarz Kajmana o One i jak zawsze nie zawodzi![]()
![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
A co, miałbym w każdym roku oceniać utwory inaczej. A co do Kultu to Arahję i Anię bardzo cenię.FOXD pisze: wt sty 01, 2019 4:23 pm Tia, tutaj constans jest podobnie jak w przypadku jego ocen Kazika i Kultu![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
"With or Without You" spada o 9 oczek (fajnie), i także 25 raz w TOP100.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
U2 ze zgranym kawałkiem. Aż dziw bierze, że to był kiedyś numer 1. 6/10
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
A ja nie byłabym sobą gdybym nie napisała, że Muddy Waters zrobił to najlepiejkajman pisze: wt sty 01, 2019 4:23 pm Chociaż nie byłbym sobą, gdybym nie napisał, że Santana zrobił to lepiej.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Wyjątkowo dobrze mi to U2 dzisiaj zabrzmiało. Daję trzy, a że Ledom dałem 9 to średnia 6 ani drgnęła.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
nie no to był wtedy bardzo specyficzny topjerzyko70 pisze: wt sty 01, 2019 4:28 pm U2 ze zgranym kawałkiem. Aż dziw bierze, że to był kiedyś numer 1. 6/10