Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

Cóż widocznie mamy inne definicje pojęcia "dystansu do siebie". Nie cierpię takich ludzi jak Ty, leniów, wychodzących z założenia, że nie przyjadę na zlot dopóki nie odbędzie się w moim mieście. Zapytaj czemu np. jolly, Matyr nie napiszą takiego tekstu jak Ty o miejscu zlatywania. Mnie nie musisz poznawać, wcale mi na tym nie zależy. Wolę poznawać osoby, które potrafią włożyć dużo wysiłku i kasy w przyjazd na zlot. Choćby ostatnio (przedostatnio) słoik, bardzo ciekawy forowicz o bogatej osobowości. A jakby ktoś się wybierał na przyszłe zloty, to jest informacja kto się pojawi lub nie. Więc zawsze przed zkotem wiesz czy bufon Bobby przyjedzie czy nie. I tak na pewno zlotowicze będą się wspaniale bawili bez Ciebie.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Nicoletta »

bobby-x pisze:Cóż widocznie mamy inne definicje pojęcia "dystansu do siebie". Nie cierpię takich ludzi jak Ty
cóż, z wzajemnością
leniów, wychodzących z założenia, że nie przyjadę na zlot dopóki nie odbędzie się w moim mieście.
jakim prawem mnie wyzywasz i oceniasz? :o
Wolę poznawać osoby, które potrafią włożyć dużo wysiłku i kasy w przyjazd na zlot.
no tak, kasa. Ten co nie ma kasy stracony :D
I tak na pewno zlotowicze będą się wspaniale bawili bez Ciebie.
zapewne tak będzie czego im życzę.
No cóż bobby, każdym kolejnym postem tylko utwierdzasz mnie w moich przekonaniach.
Nie będę się już wdawaĆ z Tobą w dyskusję i faktycznie. Mój post tu to pomyłka.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: kajman »

bobby-x pisze:Wolę poznawać osoby, które potrafią włożyć dużo wysiłku i kasy w przyjazd na zlot.
Dlatego ostatnio na zlotach pojawiasz się na chwilę lub w ogóle, jak to było ostatnio (może to za blisko i za tanio dla Ciebie).
Nicoletta pisze:postem powyżej sam sobie odpowiedziałeś na pytanie dlaczego od dość dawna nikt nowy za zlotach się nie pojawia i dlaczego i ja się nie pojawiam.
Nie osądzaj wszystkich zlotowiczów na podstawie jednej osoby. Na pewno nie uważamy się za wszystkowiedzących i nie zauważyłem u nikogo ze zlotujących buty. My się po prostu dobrze bawimy i myślę, że inni też by się dobrze bawili.
bobby-x pisze:I tak na pewno zlotowicze będą się wspaniale bawili bez Ciebie.
Pewnie tak, ale nie wiem jak inni (myślę jednak, że myślę podobnie jak ja) wolałbym się bawić w większym gronie i poznawać nowe osoby.
Nicoletta pisze:Mój post tu to pomyłka.
Ja tak nie uważam.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: jollyroger72 »

W kilku ostatnich postach przewinął się mój nick, więc odezwę się i ja.
Nicoletta pisze:Cenię ludzi ze zdrowym dystansem do siebie (a są tu tacy no. Jollyroger, lady i inni)
Nicoletto, dziękuję za miłe słowa :wink:
bobby-x pisze:Zapytaj czemu np. jolly, Matyr nie napiszą takiego tekstu jak Ty o miejscu zlatywania.
I Tobie, Bobby, również dziękuję :wink:

A teraz po prztyczku w nos :mrgreen:
Nicoletto, był zlot w Jedlinie i miałaś do Nas stosunkowo blisko. Dlaczego nie dotarłaś? Po czasie napisałaś, że żałujesz. Chcesz? Zrobimy mini zlot we Wrocku, dwuosobowy :mrgreen: Napisz na pw, kiedy masz czas.
Bobby, wspomniał o tym już kajman, masz wyjątkowo daleko do Śródborowa bądź do Emowa, nieprawdaż?
Oboje Was lubię i choć Nicoletty moje oczy jeszcze nie widziały (Ona mnie podobno tak :mrgreen: ), to wydaje mi się sympatyczną osobą i nie należy Jej odstraszać a zachęcić do zlotowego debiutu.

Na koniec jeszcze kilka słów o meritum tego wątku... Niestety, tym razem nie spotkam się z Wami w Bieszczadach. Kolejowy sezon budowlany w pełni i nie mam możliwości wyrwać się na kilka dni. Szkoda, że nie zdecydowaliście się na zlot pomiędzy 11 a 15 sierpnia, wówczas jakoś bym się wyrwał... Zatem - miłego zlotowania i do zobaczenia jesienią w Emowie :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

Czyli Jolly, nie-do-zobaczenia w Emowie i miłego zlotowania nr 24 jesiennego. Dziękujė za pstryczek.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze:Czyli Jolly, nie-do-zobaczenia w Emowie i miłego zlotowania nr 24 jesiennego. Dziękujė za pstryczek.
Pozostawię to bez komentarza.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

A możesz mnie zbluzgać ale lepiej na pw.
jollyroger72 pisze:A teraz po prztyczku w nos :mrgreen:
Nicoletto, był zlot w Jedlinie i miałaś do Nas stosunkowo blisko. Dlaczego nie dotarłaś? Po czasie napisałaś, że żałujesz.
O to właśnie chodzi, dlaczego? Możliwe, że zabrakło Pani odwagi, może inna przyczyna, nawet jak komunikacja była kiepska, można było podjechać, zlotowicze chętni do pomocy, no i nadętego buca Bobbiego nie było więc Jolly, dlaczego?
Po prostu nie lubię takiego wypisywania, że jak nie zrobicie zlotu u mnie w mieście x to się nie pojawię i mnie nigdy nie poznacie.

Jakoś np mojej żonie nie przeszkadza, że pojawi się w Bieszczadach we wtorek wieczorem a w czwartek już wyjedzie. Zastanawiała się czy nie zrezygnować ale lubi góry i chce wejść w środė na Tarnicę, jak pogoda pozwoli.
Jak się wybierzesz Jolly do Wrocka na "mikro zlocik" to może DarekM będzie chętny na ciacho i herbatę.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19440
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: jollyroger72 »

bobby-x pisze:O to właśnie chodzi, dlaczego? Możliwe, że zabrakło Pani odwagi, może inna przyczyna, nawet jak komunikacja była kiepska, można było podjechać, zlotowicze chętni do pomocy, no i nadętego buca Bobbiego nie było więc Jolly, dlaczego?
Ale to chyba nie ja powinienem odpowiedzieć na to pytanie?
bobby-x pisze:Jak się wybierzesz Jolly do Wrocka na "mikro zlocik" to może DarekM będzie chętny na ciacho i herbatę.
Pod warunkiem, że Nicoletta znajdzie czas dla mnie, no a pomysł z Darkiem jest spoko. Numer telefonu do Niego posiadam :wink:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

Ale może tę odpowiedź poznasz?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

jollyroger72 pisze:Szkoda, że nie zdecydowaliście się na zlot pomiędzy 11 a 15 sierpnia, wówczas jakoś bym się wyrwał...
Pewnie nie zależało to od organizatora Lluckiego, weekend 13-15 jest rezerwowany z bardzo dużym wyprzedzeniem nie tylko w Bieszczadach i pewnie nie było już miejsc. Zauważ, że noclegi są w dwóch miejscach. Chciałem kilka dni temu domówić od 12 do 15 cokolwiek w Bieszczadach, co by żona była dłużej w górach. Nie udało się (ale udało siė na Roztoczu). Zapytałem w końcu to kiedy trzeba rezerwować ten dłuższy sierpniowy weekend. Odpowiedzi - w Bieszczadach przeważnie - marzec. Llucky pisał 17 marca, że wpłacił zaliczkę. Chyba taka przyczyna, brak miejsc.
Więc 15-go dojedziemy z Roztocza a jedna córka albo z Wawy albo z Poznania. Chyba lubimy te bieszczadzkie połoniny.
lady
Posty: 17730
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: lady »

Nicoletta pisze:Cenię ludzi ze zdrowym dystansem do siebie (a są tu tacy no. Jollyroger, lady i inni)
Dziękuję za miłe słowa :) Mam nadzieję, że nie tylko na Forum to widać (tzn. ten mój dystans do siebie).
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: neon.ka »

bobby-x pisze:(...) Nie cierpię takich ludzi jak Ty, leniów, wychodzących z założenia, że nie przyjadę na zlot dopóki nie odbędzie się w moim mieście. (...) I tak na pewno zlotowicze będą się wspaniale bawili bez Ciebie.
Bardzo nieładnie napisane bobby-x. Czuję się zażenowana jako jedna z uczestniczek zlotów.

Fajnie by było umieć też dostrzec mrugnięcie oka w czyjejś wypowiedzi, nawet jeśli nie pojawia się emotikonka...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot Sobótka Anno Domini 2018

Post autor: bobby-x »

Bardzo dziękuję neon.ko za krytykę, jest ona dobra bo pozwala wyciągać wnioski. Jeśli jesteś zażenowana więc wyciągnąłem wnioski i mam propozycję:

zróbmy zlot wiosenny nr 25 lub mini zlot nie numerowany "Sobótka Anno Domini 2018"
1. proponuję Ciebie neon.ko na główną ogranizatorkę wraz z kajmanem (lubi poznawać ludzi) plus pomoc Jollyego (chyba mieszka nie dalej jak 100 km od Sobótki)
2. zaproponuj neon.ko miejsca noclegowe, Sobótka to chyba okolice Masywu Ślęży, jest dużo lasu, pewnie jakiś park krajobrazowy, znajdzie się agroturystyka i noclegi
3. wybierzemy wspólnie forumowo ten najciekawszy oraz termin
4. jako organizatorka wpłacisz zaliczkę w odpowiedniej wysokości 100 - 200 zł?
5. wyznaczysz termin ostatecznej wpłaty zaliczki
6. zadeklarujemy się, jeśli się uda zebrać odpowiednie gremium to fajnie, jeśli nie to pewnie wiesz, że Twoja kasa przepada
7. zakładam, że jednak znajdzie się kilka chętnych osób na zlot (w Bieszczadach jakoś mało jest forowiczów na 4 noclegi) ale są
8. wsiadamy w różne środki transportu i jesteśmy
9. pozytywy - odciążymy trochę LLuckiego, koleżanka Nicoletta w końcu będzie zadowolona (no chyba że stwierdzi, że jednak w tym terminie to Ona.....)
10. sorry napisała, że nie pojawi się tam gdzie ja będę, OK to ja deklaruję, że nie pojawię się.
11. Pasuje neon.ko? Pisałem w liczbie pojedynczej ale zapewne kajman i Jolly, Tobie pomogą.
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: kajman »

Sorry, ale zdecydowanie przeginasz. Czepiasz się neon.ki, która w bardzo kulturalny sposób (dużo bardziej kulturalny niż Twój) stwierdziła, że Twoje wpisy Jej się nie podobają. I przyznam się, że jej się nie dziwię. To czy ktoś przyjedzie na zlot czy nie to jego prywatna sprawa i nie Tobie (ani mnie ani nikomu innemu) oceniać, dlaczego to czyni. Także dlaczego nie dotarła na zeszłoroczne dolnośląskie spotkanie. Czy na przykład chciałbyś, żebym oceniał dlaczego nie było Ciebie na ostatnim zlocie? I do tego najlepiej używając inwektyw? Napiszę tylko, że jest mi przykro, że tego nie czynisz, ale to Twoja decyzja i ją szanuję.
Tylko jeszcze kilka słów w sprawie punktu 7. Moim zdaniem określanie tego jako zlot wakacyjny jest nieco na wyrost (z tego co czytałem o poprzednim letnim wypadzie, a mam wrażenie, że obecny będzie podobny). I ciężko to porównywać z normalnym zlotem (wakacyjnym lub nie), bo założenia i program chyba są inne.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Miszon »

Czynię kroki aby być jednak w dniach 15-16, a może 17 :-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Miszon »

Uznałem że w potoku negatywnych emocji przyda się jakiś pozytywny nius.
Oczywiście nie wiem jakie będą skutki tych działań ale odwiedziłbym Bieszczady a skoro i wy tam będziecie to mam większy pretekst i do tych odwiedzin.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: neon.ka »

bobby-x pisze:Bardzo dziękuję neon.ko za krytykę, jest ona dobra bo pozwala wyciągać wnioski. Jeśli jesteś zażenowana więc wyciągnąłem wnioski i mam propozycję:
Złe wnioski wyciągnąłeś bobby-x. Nie jestem zażenowana tym, że nie uważasz za słuszne zrobienia zlotu w Sobótce. kajman dobrze wyjaśnił w czym rzecz.
Nawet jeśli Nicoletta w istocie nie ma zamiaru pojawić się na zlocie [ale zdaje się nikt z nas nie starał się dowiedzieć, jak jest naprawdę i jaka jest przyczyna], nie jest to powodem, by atakować ją personalnie.
A poza wszystkim zdaje się, że sam preferujesz inną formę kontaktu:
bobby-x pisze:A możesz mnie zbluzgać ale lepiej na pw.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

Oj, dzieci, dzieci, zostawić Was na chwilę same...

Primo: Nicoletto - dzięki za propozycję miejsca na zlot! Dopiszę na końcu listy życzeń. Natomiast w sprawie koncertu w Krakowie to lepiej załóż nowy wątek, bo moderatorzy nie porządkują tu wątków na bieżąco (zwłaszcza w wakacje), a do zlotowych informacji nie każdy zagląda.

Secundo: bobby-x - dzięki za próbę pomocy w organizacji i zmotywowania Nicoletty, ale preferuję inne metody i proszę zostaw to mnie.

Tertio: jolly - dzięki za abordaż na oba zwaśnione okręty w najlepszym pirackim stylu! :D ;)

Quarto: Miszonie - dzięki za starania, by do nas dołączyć! :)

Quinto: termin zlotu wybrałem sam na swoją odpowiedzialność, bo JA TU JESTEM ORGANIZATOREM I CHYBA MAM PRAWO O CZYMŚ DECYDOWAĆ, NIE? :twisted: ;) A jak będzie potrzeba, to zrobię też zlot w Suwałkach - bo ja mam duży dystans do siebie (dosłownie). :P ;)

A tak bardziej serio to bobby-x słusznie zauważył, że ta rezerwacja jest pewnym kompromisem pomiędzy intencjami a możliwościami. Może mogłem trochę lepiej tego dopatrzyć, ale musiałbym wtedy jeszcze bardziej narzucić Wam swoje widzimisię. Wyszło jak wyszło, teraz trzeba wykorzystać okazję maksymalnie. Zapraszam serdecznie!
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

Meldujemy się we wtorek 15.08, późnym popołudniem lub wieczorem, zobaczymy jak uda się nam wyjechać we wtorek rano z Krasnobrodu (chcielibyśmy wpaść na chwilę na Letni Festiwal Filmowy do Zwierzyńca - ciągle nam przechodził koło nosa).
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: Miszon »

Llucky - widziałeś mojego maila?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: bobby-x »

Miszon pisze:Czynię kroki aby być jednak w dniach 15-16, a może 17 :-)
Odwiedziłbyś czy już wiesz, że odwiedzisz? Byłoby fajnie.
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

Miszon pisze:Llucky - widziałeś mojego maila?
A nie dostałeś odpowiedzi? W czwartek odpisałem.

Stan na dziś (sobota):

Zaliczki wpłacili:
Artur - 4 noclegi
bobby-x z rodziną - 4 noclegi
LLucky - 4 noclegi
wwas - 4 noclegi
konwicki1980 - 4 noclegi

Na miejscu mają spotkać się z nami:
gaja6
temik3
lady

Istnieje jeszcze cień szansy na udział słoika...
kajman
Posty: 64026
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: kajman »

LLucky pisze:Na miejscu mają spotkać się z nami:
gaja6
temik3
lady
A czy wiadomo już kiedy konkretnie?
LLucky
Posty: 5042
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: Zlot wakacyjny - 15-19 sierpnia 2017r., Myczkowce

Post autor: LLucky »

kajman pisze:
LLucky pisze:Na miejscu mają spotkać się z nami:
gaja6
temik3
lady
A czy wiadomo już kiedy konkretnie?
Jeszcze nie, ale liczę na wyklarowanie się tego na dniach.
ODPOWIEDZ