Może nie wiecie...

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10245
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Może nie wiecie...

Post autor: JaceK »

Audycja Mateusza Tomaszuka "Matemmania" planowana na 5.08 odbędzie się w dniu dzisiejszym w godz. 17 - 20. Tym razem specjalnie dla Was drodzy słuchacze aż 3 godziny dobrej alternatywnej muzyki! Premiery, nowości, kilka słów o PLACEBO i wiele więcej...
Serdecznie zapraszamy
Pamiętacie Mateusza? źródło informacji: Muzyczno-Sportowe Radio Internetowe
trzpaw
Posty: 3540
Rejestracja: pt cze 30, 2006 3:21 pm
Lokalizacja: stolica

Post autor: trzpaw »

Co to jest?
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10245
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

Masz link... czytać potrafisz! Ze słuchaniem może być gorzej; sam jestem ciekaw czy ktoś tego słuchał? Mnie się nie udało: Pobranie podanego zasobu nie powiodło się... — kilkukrotnie próbowałem... bezskutecznie!
Awatar użytkownika
mate
Posty: 29
Rejestracja: pt mar 03, 2006 10:51 pm
Kontakt:

Mate

Post autor: mate »

Witam serdecznie...Tak się stało..że śledze cały czas wasze forum i bardzo, bardzo, bardzo mi sie podoba:) Ciekawy jestem w jaki sposób znaleźliście informacje o mojej audycji:) Ale bardzo sie ciesze... udało mi sie zakotwiczyć do ekipy iGol-a, w której jest świetna ekipa:)
Acha no i oczywiście zapraszam do słuchania...Teraz przez najbliższe tygodnie nie bede miał audycji bo wyjeżdzam:) Ale kiedy bede miał audycje to wszystko bedzie napisane na stronie www.fm.igol.pl w dziale (ramówka)

Pozdrawiam serdecznie
Mateusz ,,mate'' Tomaszuk
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10245
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Re: Mate

Post autor: JaceK »

mate pisze:(...) Ciekawy jestem w jaki sposób znaleźliście informacje o mojej audycji:) Ale bardzo sie ciesze... (...)
A co myślałeś? Że jesteś anonimowy? Masz już swój kryptonim... masz już swoją ,,teczkę''... wszystko co powiesz lub napiszesz może być kiedyś użyte przeciwko Tobie. ;) Kiedy następny meldunek?

Powodzenia!
Awatar użytkownika
mate
Posty: 29
Rejestracja: pt mar 03, 2006 10:51 pm
Kontakt:

Pozdrawiam

Post autor: mate »

Zaczynam się powoli bać :))

Dzieki za wsparcie...Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ