kiedy top i czemu tak malo dobrych kawalkow do glosowania ?

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

wakemaniak

kiedy top i czemu tak malo dobrych kawalkow do glosowania ?

Post autor: wakemaniak »

witam.
mam 19 lat i swego czasu nalogowo sluchalem listy (lata 1997-2002) od 2000 najbardziej liczyl sie dla mnie top. teraz nawet top jest dla mnie za slaby. oto powod: od lat 1sza 10tka jest praktycznie taka sama, mnostwo floydow i co najwazniejsze to sa tam kawalki rockowe lansowane przez polskie radio a wiele innych lepszych (mimoz e kiedys Kaczkowski puszal je w minimaxie) zostalo pominietych
w zestawie nie ma zandego kawalka zepolu YES. nawet kiepskiego ownera a to juz porazka. gdzie sa utowry z albumow Close to The Edge, Fragile, czy tez oceanow i relayera (dla mnie niezaleznie od wszelkich topow Gates of delirium to nr 1 pod kazdym wzgledem) King Crimosn az 3 kawalki ale powinno byc wiecej. ELP - az 2 ale brak Tarkusa, czegokolwiek z pictures...(najlepiej wielkiej bramy w kijowie) czy tez jakies impresji kanr evil 9. jethro tull tez ma malo reprezebtantow.
to wielka dyskryminacja rocka progresywnego. floydzi sa najslabsi z wielkiej 6tki tego gatunku.
niech odezwa sie inni fani prog rocka i moze napiszemu mase maili ro niedzwiedzia a jeslie nie znajda sie w zestawie do glosowania na 13ty top to definitywnie koncze zabawe z trojka.
p.s kiedy top ?? 10tego czy 17tego grudnia. wigilia odpada ;)

acha - jeszcze jedno
czy ktos wie kot to taki Rick Wakeman ?? jakby co mam cala dyskografie i polecam bo to wirtuoz wszechczasow.

pozdrawiam. Wakemaniak
------------------------------
High the memory carry on
While the moments start to linger
Sail away among your dreams
The strength regains us in between our time
JC
Posty: 1171
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

re

Post autor: JC »

Zgadzam się z Tobą Kolego w 100 %. Taka dyskusja była prowadzona w temacie 'Obstawiamy pierwszą Trójkę". Ja myslę, że to straszne nudy co roku słuchać tego samego, nic w tym Topie się nie dzieje. Ale to właściwie słuchacze głosują jak chcą, a są też tacy, którzy co roku oddają głos na to samo. Nie wiem czy ma to sens, czy nie ma. Jest to wypadkowa tego społeczeństwa. Jednak rezultat jednoznaczny - NUDY CO ROKU!
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Wakmena znam tylko z twórczości w Yes , a solowej kariery wogóle nie znam.
A co do spamowania pana Marka mailami to ja proponuje dodać koniecznie
And you ,and I - Yes
Starless - King Crimson
Supper's Ready - Genesis (Genesis też prezentuje rock progresywny)
i coś ELP z plyvty Trilogy(moja ulubiona)
ODPOWIEDZ