Trochę dziwne, bo w 1991 r. p. Irena ogłosiła koniec kariery (potem się z tego wycofała) i odbył się taki koncert pożegnalny i tam m. in. wystąpił p. Andrzej. Więc się spotkali. Być może p. Irenei chodziło o to, że nigdy ze sobą nie rozmawiali.adrianec pisze: wt maja 03, 2022 11:17 am Irena Santor przy okazji utworu "Byłaś serca biciem" przyznała, że nigdy nie spotkała osobiście Andrzeja Zauchy
Drugi Polski Top Radia 357
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3
Re: Drugi Polski Top Radia 357
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Ja wolę, jak są nowości, ale z propozycji dodawanych z umiarem i jakimś pomyślunkiem, a nie hops, dajemy wszystkie hymny Męskiego, włącznie z tym, który jest obecnie na liście, to samo Kaśki, 10 utworów Podsiadły... Jak już pisałem, jedynie "Boomer" z tych aktualnych rzeczy zabrzmiał mi wszechczasowo i jego miejsce jest w topie, ale to nowe MGO szczególnie, ale też tak dużo Kaśki to po prostu dla mnie była gruba przesada.Miszon pisze: czw maja 05, 2022 8:42 pm Powiem szczerze że wolę jak są nowości, które czas zweryfikuje, niż beton sprzed 30 lat i ruchy Browna w top50, co sprawia że nie ma sensu słuchać Topu, bo lepiej sobie puścić nagranie sprzed 15-20 lat.
- Miszon
- Posty: 15977
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Faktem jest, że dawno nie było Topu, na którym leci jakiś kawałek, a ja nie potrafię poznać co to
.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Drugi Polski Top Radia 357
A tylu ma już przecyt, szczęściarz.
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Drugi Polski Top Radia 357
To ja tak nie miałem od kilku lat. W tym roku wszystko doskonale znane.Miszon pisze: ndz maja 08, 2022 5:44 pm Faktem jest, że dawno nie było Topu, na którym leci jakiś kawałek, a ja nie potrafię poznać co to.
Mi z kolei kompletnie to nie brzmi wrzechczasowo. Ale już "Wiśnia" tak mi zabrzmiała. Pozostałe nowości wciąż traktowałem jako zbyt aktualne i brzmiały mi jakbym słuchał cotygodniową LP357 a nie Top wszech czasów.Neo01 pisze: ndz maja 08, 2022 5:12 pm Jak już pisałem, jedynie "Boomer" z tych aktualnych rzeczy zabrzmiał mi wszechczasowo
- Konrad
- Posty: 1063
- Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
- Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Dla mnie polski TOP Wszechczasów nigdy nie była tak ważny jak ten ogólny od 1994 roku. Więc nawet w Trójce tego już nie słuchałem. 357 pozycji nawiązuje do nazwy radia, ale dla mnie tych pozycji jest już za dużo. Tam się bardzo wiele utworów przeciętnych załapuje. Zgadzam sie z Tadziem3, że Wiśnia brzmi bardziej wszechczasowo niż boomer, ale wynika to z faktu, że utwór ma 2 lata. Moze właśnie należałoby wprowadzić okres karencji 2, 3 lata żeby dodać utwór do zestawienia, a może nawet wstępną preselekcję słuchaczy z tych 30 czy 20-tygodniowych stażów.
Re: Drugi Polski Top Radia 357
Wszystko jest kwestią gustu. Dla mnie mnóstwo słabeuszy było w czołówce i pierwsze godziny były znacznie lepsze od ostatnich.