Nie ma nic, to była odpowiedź do giocondy. Jak Ci się nie podoba to USUŃ mój wpis.jollyroger72 pisze: ndz mar 07, 2021 9:33 pmTylko co to ma wspólnego z tym wątkiem?Nicoletta pisze: ndz mar 07, 2021 5:06 pm Moja droga, zapewne więc spodobałby Ci się Farinelli, gdzie kilka lat temu w Teatrze Polskim we Wro szatki zrzucał Bartosz Porczyk
Pamiętam to jak dziś... Uśmiechy kobiet i przerażenie w oczach męskiej części publiczności.
Albo podeślij mi tę instrukcję z szablonami postów aby wszystkie pasowały do tematów.