Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
: śr sty 01, 2020 1:39 pm
Haha, coraz lepszy ten Top - Koshmar wraca we właściwe mu regiony drugiej 50-ki, teraz poproszę wypad Kayleigh z setki 
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Dlatego též caly czas powtarzam, že na stronie trojki powinny byc publikowane cale wyniki, nie tylko pierwsza setkaalbarn pisze: śr sty 01, 2020 1:35 pmCześć!
Top szokujący, ale słucha się go bardzo przyjemnie. Kilka utworów niesłyszanych od lat - nie spodziewałem się, że coś takiego nastąpi w topie![]()
Ale oczywiście zdaję sobie sprawę, że tegoroczny top jest ewenementem i za rok wszystko wróci do normy, choć być może dzisiejsze wyniki wpłyną na skład topu 2021 - nie jest tajemnicą, że wielu słuchaczy układa swoją setkę, bazując na wynikach topu sprzed roku, co jest głównym powodem jego zwyczajowego "skamienienia".
Dzisiaj wszystko jest możliwebarb42 pisze: śr sty 01, 2020 1:38 pmThe Smiths czy The Cure wygrają?![]()
Skoro mogą być awanse o 990 pozycji.
Nowy numer 1 raczej pewny, podium też chyba jest mocno zagrożone.albarn pisze: śr sty 01, 2020 1:38 pm No dobra. Skoro utwory z top20 zbierają takie cięgi, to trzeba poważnie się zastanowić, czy dziś nie będziemy mieli nowego numeru jeden. Albo wręcz nowego podium.
Czy będą Schody do Piekła? zamiast do nieba.
No cóż, jak dla mnie to stworzył dwa dobre utwory (jeden rozsławiła Sinead), a sporej części pozostałych nie daję rady słuchaćsantosz pisze: śr sty 01, 2020 1:35 pm Prince przede wszystkim powinie miec wiecej utworow w zestawie do glosowania, kto zná jeho tworczosc troche bardziej, wie, že to genialny artysta
. Ile razy inne osoby mogą czytać to, co piszę zawsze? Inna sprawa, że tyle jest nowych utworów, że byłoby sporo nowych komentarzy (ale tego przed topem nie przewidziałem).albarn pisze: śr sty 01, 2020 1:36 pm Kajman oceniający teksty to zjawisko nie mniej zaskakujące od dzisiejszych wyników.
Z tego co było mówione przed 9 to raczej będziemy mieli i to być może dość zaskakującego.albarn pisze: śr sty 01, 2020 1:38 pm No dobra. Skoro utwory z top20 zbierają takie cięgi, to trzeba poważnie się zastanowić, czy dziś nie będziemy mieli nowego numeru jeden. Albo wręcz nowego podium.
Byłoby super, niestety Marillion chyba głosujący lubią
Ja spodziewam się jeszcze wylotów z dwudziestki poza setkę, może nawet z dziesiątki.falcoeagle pisze: śr sty 01, 2020 1:40 pmNowy numer 1 raczej pewny, podium też chyba jest mocno zagrożone.albarn pisze: śr sty 01, 2020 1:38 pm No dobra. Skoro utwory z top20 zbierają takie cięgi, to trzeba poważnie się zastanowić, czy dziś nie będziemy mieli nowego numeru jeden. Albo wręcz nowego podium.
Kashmir był chyba na 17 ostatnio?zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 1:42 pm Wybaczam spadek Kaszmiru, jeśli Since I've Been Loving You będzie wysoko...
Aha, je.
W ogóle z tłumaczeniem tekstów angielskich mam duży problem, bo bluesa naprawdę ciężko jest tłumaczyć, gdyby się chciało jakoś to zgrabnie przełożyć na polski, tym bardziej żeby to się jeszcze rymowało, jak w oryginale. Np. spróbujcie przełożyć na polski taki wers: "if you going to love a woman, love her with a thrill, cause if you don't, some other man will". A to jeden z tych "łatwiejszych" tekstów, bez tych typowych dla bluesa i nieprzetłumaczalnych słów i wyrażeń.Anvil pisze: śr sty 01, 2020 1:34 pm Znam dobrze ten serwis i niestety często są tam tłumaczenia rodem z google translatora, nie oddające w żadnym stopniu głębi tekstu, przesłania, czy choćby różnych smaczków językowych.
Nie łudź się, tu tendencje są raczej co do wykonawcy, pewnie wszystkie Zeppy polecą, niestety z tym najważniejszym...zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 1:42 pm Wybaczam spadek Kaszmiru, jeśli Since I've Been Loving You będzie wysoko...
Ale to jest i tak lepsze niż stagnacja przez ostatnie lataEVENo pisze: śr sty 01, 2020 1:43 pm No niestety, ale Top jest dziwny. Mam prawo mieć nadzieję, że takie Wish You Were Here awansuje na pierwsze, ale mam też prawo myśleć, że spadnie o 50 pozycji... Tylko pytanie czy ostateczne wyniki ocenię na plus czy na minus?
Dzisiejszy top 1 wybierze bęben maszyny losującej Lotto. Na ten moment tak to wygląda.Neo01 pisze: śr sty 01, 2020 1:41 pmZ tego co było mówione przed 9 to raczej będziemy mieli i to być może dość zaskakującego.