Re: Kawiarenka ForaListy (rozmowy, dyskusje o ForaLiście i nie tylko)
: pt lut 13, 2026 12:50 pm
Głosuje Nam na złość. Przecież to jasne.
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Głosuje Nam na złość. Przecież to jasne.
Ja o tym nie wiem ale nie akceptuję chamstwa na forum czy w ogóle w życiu. Innych forumowiczów byś już dawno zablokował za takie chamskie wpisy typu Szeptuna.jollyroger72 pisze: pt lut 13, 2026 11:36 am A teraz meritum - DZIWICIE SIĘ ZACHOWANIU SZEPTUNA68? Sami go sprowokowaliście. Fakt, jest czasem nieokrzesany i dobrze o tym wiecie.
Akurat tu absolutnie się z Tobą nie zgodzę. To, że lubi Lady Pank to widać od samego początku, głosuje chyba na kazdy numer, który był, takie jego prawo i dziwię się, że podważasz to. To, że ostatnio jego głosy wyglądają tak jak wygladają to można myśleć sobie dwojako. Anty Pankowcy powiedzą, że to na złość, inni, że ma głos to głosuje. I teraz najśmieszniejsze, że jak przed dyskusją głosował 1-7 LP to nie mówiłeś, że na złość, a teraz jak zagłosował 4-10 to jest na złość. Dziwne trochę rozumowanie.VILKI pisze: pt lut 13, 2026 12:19 pm moge odpowiedzieć tylko za siebie. Liczyłem na zdrowy rozsądek głosujących. a co do szeptuna to chyba nie myślisz że On głosuje na LP bo je tak lubi![]()
Tu też się odniosę. Ileż to już razy niektóre osoby wyjeżdżały z hasłami obrażającymi Lady Pank, ileż to razy niektórzy czytali i się nie odzywali, bo zapewne twierdzili, że szkoda dyskusji nie na poziomie. Poziom obrażania thestranglersa sięgnął dna, prowokacja goniła prowokację, jak dotąd większość się powstrzymywała, czasem tylko delikatnie wyrażając swe zdanie, teraz moim zdaniem i tak prócz brzydkiego! zachowania szeptuna jest nadspodziewanie delikatnie. Więc też nie dziwię się szeptunowi takiej reakcji.obserw99 pisze: pt lut 13, 2026 12:51 pmJa o tym nie wiem ale nie akceptuję chamstwa na forum czy w ogóle w życiu. Innych forumowiczów byś już dawno zablokował za takie chamskie wpisy typu Szeptuna.jollyroger72 pisze: pt lut 13, 2026 11:36 am A teraz meritum - DZIWICIE SIĘ ZACHOWANIU SZEPTUNA68? Sami go sprowokowaliście. Fakt, jest czasem nieokrzesany i dobrze o tym wiecie.
Akceptuję rzeczową krytykę aktualnego stanu (coraz bardziej nudnej) Foralisty i w związku z tym akceptuję składanie propozycji by cokolwiek się w tym kierunku zmieniło. Jeśli nie będzie zmian to prawdopodobnie maks. ilość głosujących za niedługo będzie 15 (w tym 10 bezkrytycznych, wiernych fanów LP).
Szkoda by była wielka bo przygotowanie i prezentacja Foralisty co tydzień przez moderatorów jest na bardzo wysokim poziomie. Za to naprawdę wyrazy uznania dla moderatorów.
I jest ankieta?Sundrajta pisze: ndz lut 08, 2026 9:47 pm No i mam nadzieję, że w najbliższy piątek, przy otwarciu notowania #298 będzie dodana ankieta z prostym pytaniem:
Kto obrażał thestranglersa?temik3 pisze: pt lut 13, 2026 5:06 pm Poziom obrażania thestranglersa sięgnął dna, prowokacja goniła prowokację, jak dotąd większość się powstrzymywała, czasem tylko delikatnie wyrażając swe zdanie, teraz moim zdaniem i tak prócz brzydkiego! zachowania szeptuna jest nadspodziewanie delikatnie. Więc też nie dziwię się szeptunowi takiej reakcji.
Nikt.
Przydała by Ci się kontrola na samym Sobą. Bez odbioru.
Przestań już zachowywać się jak rozkapryszone dziecko. Tekst ani nie jest jollego ani mój, ani Twój.
Ten sam, co Sundrajtę. A zaczęło się od tego, że thestranglers miał zastrzeżenia co do 3 głosujących.
Jeden chyba został skasowany (trzeci zarzut szeptuna dotyczący "lenistwa" Sundrajty).
Tak. Byłam za delikatna. Bardzo ważyłam słowa i mam świadomość, że okroilam swoją wypowiedź. Powinno być ostrzej, tylko czy byłoby to właściwsze?
No cóż, medal za honor i odwagę sobie przyznaj.thestranglers pisze: pt lut 13, 2026 5:57 pm Wszystkie posty zostały napisane 5 lutego (...)
(...) był już chamski.
Czy właściwsze, może i właściwsze, bo napisałabyś to co tak naprawdę sądzisz nie tylko Ty w tej sytuacji. Okroiłaś, inni też zapewne, dlatego pewnie, że nie umiesz być taka, co jest wielką cechą. Gdybyś jeszcze Ty dołożyła to biada Namgioconda2 pisze: pt lut 13, 2026 6:01 pm Tak. Byłam za delikatna. Bardzo ważyłam słowa i mam świadomość, że okroilam swoją wypowiedź. Powinno być ostrzej, tylko czy byłoby to właściwsze?
W moim odczuciu obrażał jest przesadnym określeniem tego, co thestranlers robił, ale jego komentarze w stosunku do kilku forumowiczów, którzy w zasadzie poza głosowaniem na forumową (w znacznym stopniu na Lady Pank) nie wykazują się żadną aktywnością przekroczyło granice kulturalnego zachowania (przynajmniej w moim odczuciu), co skończyło się banem. Ale zachowanie szeptuna68, o ile nie jest żartem (co wydaje mi się w kontekście wypowiedzi w innych wątkach coraz mniej prawdopodobne) przebija wpisy thestranglersa i zasługuje na co najmniej takiego samego bana.
To jest Twoje odczucie, chociaż zgadzam się, że mocno przesadził.
Jakoś czegoś takiego nie kojarzę. W jaki sposób ich obrażano? Bo jeżeli ktoś napisał, że ich piosenki są denne, Borysewicz jest marnym gitarzystą, a Panasewicz nie umie śpiewać to jest wyrażenie opinii, a nie obrażanie kogokolwiek. Jeżeli było coś gorszego to musiałem przeoczyć, bo nie śledzę dokładnie wszystkich wątków.temik3 pisze: pt lut 13, 2026 5:06 pmIleż to już razy niektóre osoby wyjeżdżały z hasłami obrażającymi Lady Pank
A ja się dziwię, bo jest zupełnie nieadekwatne do sytuacji. Sundrajta pisał w sposób stonowany, a reakcja zaskakująca.
Ne zdziwiłoby mnie, gdybyś to napisał, bo ja uważam, że tak jest (no może nie na 100%, ale blisko tego). I dobrze, niech sobie będzie, jego prawo. I jeżeli pisze o bezkrytycznych fanach Lady Pank to dlatego, że takie wrażenie robią.temik3 pisze: pt lut 13, 2026 5:06 pmja nie piszę o Tobie, że jesteś bezkrytycznym fanem Planta czy A-ha
Też tak sądzę. Osoby, które nic nie piszą poza puszczaniem co tydzień "surowych", podobnych głosów budzą co pewien czas wątpliwości: czy są botami? czy to multikonta? I właśnie tym razem w tym temacie "odpalił się" thestranglers. A potem poszła lawina.
Kajmanie, nie pisz bzdur.kajman pisze: pt lut 13, 2026 6:10 pm W moim odczuciu obrażał jest przesadnym określeniem tego, co thestranlers robił, ale jego komentarze w stosunku do kilku forumowiczów, którzy w zasadzie poza głosowaniem na forumową (w znacznym stopniu na Lady Pank) nie wykazują się żadną aktywnością przekroczyło granice kulturalnego zachowania (przynajmniej w moim odczuciu), co skończyło się banem.
OK, dyskutujcie ile chcecie, ale tu w wątku dyskusyjnym.gioconda2 pisze: pt lut 13, 2026 6:36 pm Osoby, które nic nie piszą poza puszczaniem co tydzień "surowych", podobnych głosów budzą co pewien czas wątpliwości: czy są botami? czy to multikonta?
A co to, biurwa, jest, jak nie ban.jollyroger72 pisze: pt lut 06, 2026 12:53 am A za ten tekst, to sankcje są już od następnego głosowania.
Możesz przestać się tu udzielać, bowiem Twoje głosy nie będą brane pod uwagę.
Ban to pozbawienie możliwości pisania.
Też tak uważam, bo obrażał personalnie innego użytkownika (S., bo odnośnie t. to musiałabym się cofnąć do postów, nie pamiętam dokładnie, co tam było).kajman pisze: pt lut 13, 2026 8:30 pm No i uważam, że jeżeli thestranglersa nie liczycie to tym bardziej nie powinniście szeptuna68.
Czy naprawdę nie zrozumiałaś, co napisałem powyżej?gioconda2 pisze: pt lut 13, 2026 11:51 pm Też tak uważam, bo obrażał personalnie innego użytkownika (...)