6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: kajman »

Przepraszam, że narobiłem zamieszania, ale chyba nic z tego. Zrobiłem rekosesans i to najlepsze schronisko jest już całkowicie zajęte. Pozostało jeszcze jedno (są jeszcze miejsca), nawet ze znacznie lepszą lokalizacją, ale tam wyrzucają w godzinach 10-16.
A żeby nie pisać wielu postów, to wydaje mi się, że zgłaszać się jak najszybciej, bo skoro w PTSM-ach jest krucho z miekscami, to może i gdzieś indziej być tłok.
No i tak w ogóle to mało nas na razie. A w tym tylko 2 dziewczyny. Nie wyobrażam sobie zlotu bez neon.ki, bo to będzie bardzo smutno. No i chciałbym wreszcie poznać uzi. No i każda kolejna dziewczyna uczywiście także uradowałaby moje oczy.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15398
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: Miszon »

Znowu to co kiedyś w innym temacie. Pokaxzuje, że kajman coś napisał nowego, ale jak się wchodzi w temat, to nie ma tego posta... Dziwne.

edit: żeby było śmieszniej, to teraz jak piszę to widzę tego posta kajmanowego w podglądzie wątku, ale po wysłaniu już nie :).
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: abd3mz »

To ja zacytuję ten post, którego nie widać:
kajman pisze:Przepraszam, że narobiłem zamieszania, ale chyba nic z tego. Zrobiłem rekosesans i to najlepsze schronisko jest już całkowicie zajęte. Pozostało jeszcze jedno (są jeszcze miejsca), nawet ze znacznie lepszą lokalizacją, ale tam wyrzucają w godzinach 10-16.
A żeby nie pisać wielu postów, to wydaje mi się, że zgłaszać się jak najszybciej, bo skoro w PTSM-ach jest krucho z miekscami, to może i gdzieś indziej być tłok.
No i tak w ogóle to mało nas na razie. A w tym tylko 2 dziewczyny. Nie wyobrażam sobie zlotu bez neon.ki, bo to będzie bardzo smutno. No i chciałbym wreszcie poznać uzi. No i każda kolejna dziewczyna uczywiście także uradowałaby moje oczy.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9306
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:Oj, od razu się wpieprzasz, dawaj namiary na to schronisko :mrgreen: . Jeśli będą łoża piętrowe, pościel, śpiworki nie będą potrzebne...
Kurde mol zapomniałem o Yacym!
dobrze by bylo gdyby nie byly potrzebne spiworki, to w końcu kolejne tobolki a górale z pólnocy :mrgreen: beda pewnie mieli ich troche :P

Bobby, bęcki dla Ciebie, Yacy tez jedzie :wink:
P.S. Ale mimo to chwala Ci za organizacje odlotu! :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9306
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:
Martyr pisze: postaram sie być na zlocie [w sobote i piątek] :)
Właśnie! mnie też sie wydawało, że nawet na zlotach najpierw jest piątek a po nim następuje sobota. Chyba że ktoś nie spi to piątek przeciąga się na sobotę i czasem na niedzielę ale nie odwrotnie.
wyrazy mi sie poprzestawialy :P :mrgreen:

a tak w ogóle cóż za różnica czy napisze "sobota i piątek" czy "piątek i sobota"? :)
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9831
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: tadzio3 »

W Weekend zlotowy też mam zlot, ale na studiach :|
Oj ciężko byłoby mi się wyrwać, bo to już sesja będzie. No chyba że jakimś sposobem tego dnia wcześniej skończę, albo nie będę miał zaliczeń to niedzielę mogę sobie odpuścić na uczelni i w sobote wieczorem wpaść. Na tę chwilę trudno mi cokolwiek powiedzieć...
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: uzi »

kajman pisze:No i chciałbym wreszcie poznać uzi.
niestety, na tym zlocie nie poznasz. :( :(
już myślałam, że się uda, już zaczęłam planować szczegóły wyjazdu na zlot, już się tak cieszyłam... aż tu nagle "coś" musiało przeszkodzić. :(
i na tym zlocie się nie pojawię. :( kurczę, szkoda. no cóż, "może następnym razem"...

:(
ku3a
Posty: 20972
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: ku3a »

kocin pisze:Ja jeszcze w takiej technicznej sprawie
Nie moge sobie poradzic z wyslaniem priva, po nacisnieciu przycisku wyslij wiadomosc zapisuje mi sie w folderze do wyslania !! o co chodzi ? dzieki z gory
tak tylko napiszę, żebyś się nie martwił - informacja przyszła :-).
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: neon.ka »

kajman pisze:No i tak w ogóle to mało nas na razie. A w tym tylko 2 dziewczyny. Nie wyobrażam sobie zlotu bez neon.ki, bo to będzie bardzo smutno.
no dobrze, już przemilczenie takiego wywołania do tablicy mogłoby wywołać wątpliwości, czy ja oby na pewno jeszcze żyję ;-).
tak, jadę [ale na zlotach smutno być nie może, więc moja osoba nie ma z tym nic wspólnego :) ].
jakbym mogła być przy czymś pomocna, to proszę o szturchnięcie mnie w jakiś sposób dla mnie nie do przegapienia :mrgreen: .
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: kajman »

uzi pisze:
kajman pisze:No i chciałbym wreszcie poznać uzi.
niestety, na tym zlocie nie poznasz. :( :(
już myślałam, że się uda, już zaczęłam planować szczegóły wyjazdu na zlot, już się tak cieszyłam... aż tu nagle "coś" musiało przeszkodzić. :(
i na tym zlocie się nie pojawię. :( kurczę, szkoda. no cóż, "może następnym razem"...
:(
Ja to mawiają Francuzi: Sel awi. Ale żałuję.
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: kajman »

neon.ka pisze:
kajman pisze:No i tak w ogóle to mało nas na razie. A w tym tylko 2 dziewczyny. Nie wyobrażam sobie zlotu bez neon.ki, bo to będzie bardzo smutno.
no dobrze, już przemilczenie takiego wywołania do tablicy mogłoby wywołać wątpliwości, czy ja oby na pewno jeszcze żyję ;-).
tak, jadę [ale na zlotach smutno być nie może, więc moja osoba nie ma z tym nic wspólnego :) ].
No więc bardzo się cieszę. Wiesz, zawsze mi trochę smutno na zlocie, kiedy pomyślę kogo nie ma, szczególnie z tych osób, które już bywały, a których tym razem zabrakło. A do tego pewnie dlatego, że jestem mężczyzną to szczególnie brakuje mi pięknych dam. Tak samo brakowało mi Gosii wtedy, kiedy jej nie było. A Ty o ile pamiętam od pierwszego Twojego zlotu jeszcze nic nie opuściłaś.
No a poza tym, kto czekał na mnie na dworcu, żeby mnie dowieźć na spotkanie z Markiem? :D I kto (tu nie tylko o Tobie)... ale to chyba w innym miejscu.
leszekno
Posty: 929
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 6:58 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: leszekno »

Ja zgłaszam chęć przyjazdu na cały zlot.
Czekam z wielką niecierpliwością, bo ostatnio mnie nie było.
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: kajman »

Wygląda na to, że jest nas już cały tuzin.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10239
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: bobby-x »

Ja w kwestii tego schroniska młodzieżowego?, jak myślicie czy to dobry pomysł bo jeśli okaże się że tej ważnej nocy lub następnej trafi sie służbista co powie:
- no dobra dzieci po 22:00 cisza nocna wyłąńczać mi muzykę
- jakie 3 skrzynki piwa??!!, to schronisko młodzieżowe - przepisy nie pozwalają, nic nie można wnosić. Dotychczasowe 3 miejsca podwarszawskie mamy sprawdzone: Raj, Śródborów i Sękociński Las. Tam nie było żadnych problemów a salę lub sale mieliśmy w tych dwóch pierwszych duże i gratis. Plusem schroniska moze być odległość a prawdopodobnie wizyta u Marka plus w Trójce nie zajęłyby tyle czasu na dojazdy. Do Niedźwiedzia warto sie wybrać bo doszły mnie słuchy ze ponownie może pójść do wojska.
Kajmanie prześlij mi na priva adres i telefon schroniska. Pewnie go nie znam bo w Wawie raczej nie muszę korzystać z noclegów ale zawsze mogę się dopytać znajomych np pttk-owców.
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: kajman »

bobby-x pisze:1. Ja w kwestii tego schroniska młodzieżowego?, jak myślicie czy to dobry pomysł bo jeśli okaże się że tej ważnej nocy lub następnej trafi sie służbista co powie:
- no dobra dzieci po 22:00 cisza nocna wyłąńczać mi muzykę
- jakie 3 skrzynki piwa??!!, to schronisko młodzieżowe - przepisy nie pozwalają, nic nie można wnosić.
2. Dotychczasowe 3 miejsca podwarszawskie mamy sprawdzone: Raj, Śródborów i Sękociński Las. Tam nie było żadnych problemów a salę lub sale mieliśmy w tych dwóch pierwszych duże i gratis. Plusem schroniska moze być odległość a prawdopodobnie wizyta u Marka plus w Trójce nie zajęłyby tyle czasu na dojazdy. Do Niedźwiedzia warto sie wybrać bo doszły mnie słuchy ze ponownie może pójść do wojska.
3. Kajmanie prześlij mi na priva adres i telefon schroniska. Pewnie go nie znam bo w Wawie raczej nie muszę korzystać z noclegów ale zawsze mogę się dopytać znajomych np pttk-owców.
1. To trzeba się po prostu zapytać i spróbować dogadać, ale największym problemem jest konieczność wyniesienia się stamtąd w godz. 10-16 (chociaż może i to można dogadać). Pisałem już o tym tylko że na tym wątku posty wcina.
2. No właśnie, tam problemem jest dojazd, tutaj są z kolei inne, ale lokalizacja jest wymarzona. Dla tych, którzy byli (na którym to było) zlocie, kiedy zostałem do końca listy a i tak zdążyłem na pociąg podam, że to jakieś 5-10 minut od tamtej stacji (dla warszawiaków to chyba okolice rogu Alej i Nowego Światu), więc z tego punktu widzenia to chyba idealnie (no nie wiem, jak od Marka).
3. OK. Zaraz podrzucam wszystkie znane mi namiary.
4. Jeżeli cghcecie to mogę podać cenę łóżka w pokoju wieloosobowym.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9306
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: Martyr »

kajman pisze:Dla tych, którzy byli (na którym to było) zlocie, kiedy zostałem do końca listy a i tak zdążyłem na pociąg...
mam wrażenie ze trzeci :)
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: Gary »

To było na ostatnim zlocie, na którym byłem ja (przedświątecznym). Zważywszy, że to był mój drugi zlot, a na dwóch pierwszych nie byłem, więc wychodzi, że zlot nr 4. :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10239
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: bobby-x »

kajman pisze:1. To trzeba się po prostu zapytać i spróbować dogadać, ale największym problemem jest konieczność wyniesienia się stamtąd w godz. 10-16 (chociaż może i to można dogadać). Pisałem już o tym tylko że na tym wątku posty wcina.
4. Jeżeli cghcecie to mogę podać cenę łóżka w pokoju wieloosobowym.
To muszę powiedzieć że koniecznosć wyniesienia sie miedzy 10 a 16 dyskwalifikuje to schronisko, chyba ze przyjadę bez muzyki a wiesz z jakiej przyczyny jest takie rozwiązanie ?? A jesli ktoś z nas przyjedzie pod schronisko między 10 a 12 to bedzie musiał stać na mrozie przez 4-6 godzin? Chyba forowicze chcieliby sie jakos normalnie zameldować, ogrzać, napić herbaty ?? Bez sensu.
Cena wcale nie jest porywajaca - 40 zł od łebka za pokoj wieloosobowy, tyle samo placilismy do tej pory na zlotach w Wawie. Jest kuchnia ale nikt nan nie przygotuje gorącego sniadania ani obiadu.
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: kajman »

Wszystko się zgadza. Pisząc o schronisku myślałem o innym, w którym nie miałem takich problemów, ale tam już nie ma miejsc. :(
Szklarski - Manniak
Posty: 14
Rejestracja: śr gru 31, 2008 4:16 pm
Lokalizacja: Sławków

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: Szklarski - Manniak »

Ja wstępnie deklaruje swój przyjazd.
O której początek, czy jest możliwość noclegu u kogoś z Wa-wy?
Pozdrawiam
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: kajman »

Szklarski - Manniak pisze:Ja wstępnie deklaruje swój przyjazd.
O której początek, czy jest możliwość noclegu u kogoś z Wa-wy?
Chyba niedokładnie czytałeś, chociaż może i szczegółów na ten temat nie było. Nocleg zawsze mamy wspólny, w jakimś pensjonacie lub czymś podobnym. W jakieś sali wspólnie słuchamy muzyki, dyskutujemy, bierzemy udziały w konkursach. Początek na dworcu w Warszawie, gdzie wszyscy się zjeżdżamy i całą grupą wyruszymy pewnie na LPMN (no chyba, że ktoś dojedzie w sobotę, to wtedy trzeba będzie uzgadniać, ale nigdy nie było z tym problemów). No i oczywiście w sobotę 3 godziny na LP3.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10239
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: bobby-x »

Szklarski - Manniak pisze:Ja wstępnie deklaruje swój przyjazd.
O której początek, czy jest możliwość noclegu u kogoś z Wa-wy?
Pozdrawiam
Pobiłeś chyba rekord jeśli deklarujesz przyjazd na zlot w czwartym poście. Pięknie!
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: kajman »

bobby-x pisze:
Szklarski - Manniak pisze:Ja wstępnie deklaruje swój przyjazd.
O której początek, czy jest możliwość noclegu u kogoś z Wa-wy?
Pozdrawiam
Pobiłeś chyba rekord jeśli deklarujesz przyjazd na zlot w czwartym poście. Pięknie!
W pewnym sensie ja jestem chyba cichym rekordzistą. Chciałem zadeklarować udział w pierwszym poście, ale niestety rejestracja trwała dwa dni i przez to nie byłem na pierwszym zlocie. :(
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: Kertoip »

Ja bardzo Was przaszam, ale w tym roku jeszcze mnie nie będzie na Zlocie. Powód: wiek. Jak się ma 14 lat to raczej mnie jeszcze starszyzna nie puści. Za jakieś parę lat postaram się już obcować wśród Was nie tylko duchem, ale i ciałem.
Awatar użytkownika
Mateusz
młodszy woźny
Posty: 1369
Rejestracja: sob maja 13, 2006 5:34 pm
Lokalizacja: Zabierzów/Kraków
Kontakt:

Re: 6. Odlot Forum LP3 W-wa 31 stycznia 2009

Post autor: Mateusz »

Kertoip pisze:Ja bardzo Was przaszam, ale w tym roku jeszcze mnie nie będzie na Zlocie. Powód: wiek. Jak się ma 14 lat to raczej mnie jeszcze starszyzna nie puści. Za jakieś parę lat postaram się już obcować wśród Was nie tylko duchem, ale i ciałem.
A kto powiedział, że mając 14 lat nie można pojechać na zlot? Ja rok temu pojechałem... do Mucznego :)
Wystarczy starszyznę ładnie poprosić, i ze starszyzną pojechać na Zlot :)
Zablokowany