Głosowanie na 1396 LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3402
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: stavanger »

Miszon pisze:No właśnie, na Zlocie tez wspominałem Baronowi, że przy Topie dużo bardziej sensowny jest zapis wykonawca - tytuł (zwłaszcza, że jest ok. 700 utworów w zestawie, a ma być pewnie z 1000).
Ale przy Liście to chyba niekoniecznie jest dobre.
Najlepiej jakby można było sobie samemu posortować, jak kto woli.

Edit: Może MGMT to disco, ale chyba zbyt ambitne, bo na Esce nie grają. (info z pierwszej ręki ;-) )
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: ku3a »

stavanger pisze:Najlepiej jakby można było sobie samemu posortować, jak kto woli.
właśnie taką informację przekazałem Helen i powiedziała, że się spyta tych co robią stronkę :-P
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: abd3mz »

W tym tygodniu promujemy:
KIDS - MGMTpobierz [zobacz]
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: zbyszu »

stavanger pisze: Edit: Może MGMT to disco, ale chyba zbyt ambitne, bo na Esce nie grają. (info z pierwszej ręki ;-) )
A grają Razorlight "Wire to wire"??? Bo Razorlight grali nawet na Eska Nagrody czy jak to sie tam nazywa ich koncert...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15377
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: Miszon »

stavanger pisze:Najlepiej jakby można było sobie samemu posortować, jak kto woli.
Muszę przyznać, że pomysł jest wprost genialny w swej prostocie! :lol:
Awatar użytkownika
marsvolta
Posty: 4039
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:01 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 721
Lokalizacja: Biały Dunajec, Kraków

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: marsvolta »

Jeżeli utwory pop takie jak Black Eyed Peas były dodawane do zestawienia za czasów M.N. to chba nie grzech, że ktoś teraz dodaje MGMT. Powiem więcej bywały czasy, w których były i Spice Girls. Dlatego nie za bardzo ruszają nie argumenty w stylu, że w Trójce to nie wypada. To w końcu ludzie decydują co się im podoba, a co nie. I najczęściej decydują słusznie.

Nie można jednak do jednego koszyka wkładac pop z innych stacji i takich wykonawców jak MGMT czy The Ting Tings. To jest przecież zupełnie zupełnie inne podejście do muzyki. Na dodatek doceniane przez recenzentów z bardzo dobrych zagranicznych czasopism. I to mnie boli, że nie można się w tym kraju przebic jeżeli nie trzyma się ściśle stylistyki odgównie zakceptowanej przez niektórych dziennikarzy muzycznych. W trójce jest pod tym względem troche lepiej i taka Anna Gacek robi dla przykładu świetne audycje.

Tak naprawde cieżko przebic się młodynm zespołom takim jak Babyshambles, The Libertines, Interpol, Arctic Monkeys, The Kooks. Pytam dlaczego? A to jest akurat proste. Oni nie robią nic odkrywczego, kopjują innych ich piosenki nie są ambitne itd. Najlepsi są starzy wyjadacze, a to że mamy nowe pokolenie, które też potrzebuje swojej rewolucji to już nikogo nie obchodzi. Dokładnie to samo mówiło się o Nirvanie czy Pearl Jam na początku do dzisiaj jednak są to jednak niezapomniane płyty. Nikogo nie obchodzi, że Smells to prawie kopia Bostonu i More Then Feeling. Liczy się osobowośc i energia jaką zespół przenosi.

A my w naszym kraju nie za bardzo wiemy kim jest Alex Turner i mamy małe pojęcie o co chodzi z tym Petem Doherty (coś tam Kate Moss i tyle.) Dziś Oasis jest ikoną angielskiego grania Blur też, a ile mają przebojów na liście w trójce? No włąnie ktoś im nie dał szansy przy pierwszej płycie olewał przy drugiej. Bo to przecież nic nowego Ci z Liverpoolu już tak grali (tak się wymądrzali redaktorzy bo akurat jeszcze pamiętam). A takie utwory jak Live Forever, Supersonic czy Park Life to jazda obowiązkowa, każdego zestawienia jakie tylko wpada mi w ręce po latach, ale akurat nie u nas.

Kings Of Leon, udało im się, ale od razu słysze, że to takie nie ambitne i takie w stylu disco. A może yellow submarine było bardzo ambitne (chodzi o prostą melodyjkę)? dlatego jak na zespół, który nie miał do tej pory takiego przeboju, to w sumie fajnie, że się im udało. A kto słuchał ich płyt to wie, że prezentują dośc wysoki poziom.

Dlatego powiem tylko tyle na koniec jak ktoś chce wpóścic trochę świeżej krwi w nasze etery należy tylko przyklasnąc, bo z chwilę obudzimy się z ręką w nocniku. Jak to się stało przespaliśmy kolejną rewolucję?
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: uzi »

JC pisze:Ambitne…. tzn. jakie?
przykro mi, ale nie zostałam obdarzona umiejętnością definiowania, a już na pewno nie nakich skomplikowanych zagadnień. [bo to jest ewidentnie skomplikowane i trudne do jednoznacznego wyjaśnienia.] "osłuchanie i odrobina dobrego gustu [- tak, wiem - pojęcie względne.]"(?) - chyba mniej-więcej tak to kiedyś przez kogoś zostało określone - to może być jedyny sposób na określenie co jest 'dobre' a co nie, w sensie muzycznym.
JC pisze:Rozumiem, że jest jakaś tutaj Rada Mędrców
:lol: że niby ja należę do tej Rady Mędrców? :lol:
JC pisze:która ocenia co jest obiektywnie dobre i złe…
(...)
po co zatem te ciągłe, głupie komentarze, że to jest złe a to dobre….. czemu ma to służyć? Wyprostowaniu gustu tych, którzy „nie znają się na muzyce”? Czy to jakaś akcja edukacyjna?
:shock:... chyba jestem ślepa, bo nie widzę, w którym miejscu cokolwiek "obiektywnie oceniłam" [oprócz podania przykładów Feela, Dody i Ich Troje]...
nie przeprowadzam "akcji edukacyjnej". mówię, że "marka" Trójki 'zobowiązuje' jednak do odrobinę wyższego poziomu muzycznego i nie oceniając co jest ambitne a co nie - stwierdzam, że na LP3 'raczej' powinny znajdować się utwory ambitne [w sensie "wyłącznie", a nie "też"].
JC pisze:Każdy szuka w muzyce czegoś innego….. jedni uważają Nnekę za szmirę, innym pomaga w zdobywaniu medali olimpijskich;)
tak tak. wiem. "de gustibus...", czyli "nie gadajmy o tym, co jest dobre, a co nie, bo każdy ma rację."... i tak właśnie przejawia się bezsens pojęcia "dobrego gustu" itp. ;) znam to na pamięć. ;)
zbyszu pisze:Hmm...A kiedykolwiek słyszałas tych Artystów w Programie III? (oczywiście nie licząc incydentów). Trójka na codzien ich nie gra...
ożesz... ;)
Ludzie Drodzy, nie odbierajcie moich słów tak śmiertelnie dosłownie. ;)
zbyszu pisze:Idąc Twoim tokiem myslenia na Liście powinny być np. utwory ambitne, czyli też proponowane przez Wasowskiego, Ptaszyna-Wróblewskiego, Kosińskiego czy Hawryluka.
mhm, zaraz dam w odpowiednim miejscu swoją propozycję do zestawu - może coś Mozarta? albo Czajkowski?... nie wiem jeszcze...
:lol:
"każdy kwadrat jest prostokątem, ale nie każdy prostokąt jest kwadratem".
i moim skromnym - za kwadrat powinno się podstawić "utwór na LP3", a za prostokąt - "ambitny utwór". logiczniej chyba nie umiem. :lol:


ten post powinien być mega złośliwy, szatański wręcz, ale chyba się nie udało... 666! :twisted:
Dede
Posty: 2448
Rejestracja: czw sie 28, 2008 10:35 am
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: Dede »

1. (-) HUMAN – The Killers
2. 2. KIDS - MGMT
3. 4. DANCING QUEEN – Meryl Streep, Julie Waters & Christine Baranski
4. 5. AJATORO - Dikanda
5. (-) ZIMNY DOM – Totentanz
6. 18. KIM & JESSIE - M83
7. 7. A GREAT DAY FOR FREEDOM - David Gilmour
8. 8. UCIECZKA Z WESOŁEGO MIASTECZKA - Czesław Śpiewa
9. 6. MANY SHADES OF BLACK - The Raconteurs
10. 9. LA PUERTA DEL CIELO - Enigma

11. 10. CALL ME - Holywood, Mon Amour feat. Skye
12. (-) WILLIAMS BLOOD – Grace Jones
13. 11. THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
14. 13. HALO, HALO – Tomasz Budzyński
15. 12. SLOW SLOW (RUN RUN) - Ayo.
16. 14. SPIRALLING - Keane
17. 17. HISZPAN - Lao Che
18. 19. STOP I DON'T LOVE YOU ANYMORE – Sharleen Spiteri
19. (-) LAZARUS ON DOWN – Tom Morello & Serj Tankian
20. 20. SWEET ABOUT ME - Gabriella Cilmi

jak widać po moim głosowaniu, zaliczam się do grupy "dostarczycieli" disco na liście forumowej :)
nawiązując do dyskusji o utworach ambitnych, nigdy nie znajdzie się idealnego środka, jedni będą uważali, że Trójka zmierza w kierunku zetki, inni będą mówili wręcz przeciwnie, że nudy i muzyka tylko dla baaardzo specyficznego odbiorcy...
i o to chodzi: ilu jest słuchaczy, tyle jest gustów muzycznych! jednakowo podobają mi się dwie piosenki, o których ktoś powie, że jedna jest genialna, a druga, to szmira... i ma prawo tak myśleć! o ile nie stara się umyślnie urazić innego słuchacza za sam fakt "lubienia" przez niego jakiegoś utworu, to w porządku! nikt nie napisał w regulaminie, że forum jest przeznaczone tylko dla coldplejowców, kjurowców, radiohedowców, czy aniodąbrowców (podałem zupełnie przypadkowe grupy fanów). raz mam nastrój, który pozwala mi czerpać przyjemność z piosenki, jak to mówicie, nie ambitnej, bo po prostu wpadła mi w ucho, innym razem w ogóle mnie nie rusza podobna muzyka.
to, że forum jest zbiorowiskiem fanów tak wielu różnych nurtów muzyki popularnej, powinno być traktowane, jako wielki plus forum, w końcu to nie jest fanklub jakiegoś zespołu, tymczasem tu ciągle prowadzi do awantur.
po pierwsze, nikt nie musi tłumaczyć się z tego, jakiej muzyki słucha, i dlaczego, a przede wszystkim: czy to przypadkiem nie obciach!
po drugie, jak już napisałem, cały czas poruszamy się w kręgu muzyki popularnej (szukałem lepszego określenia, ale jakoś mi nie przyszło do głowy), raz ambitniejszej, raz mniej. ważne, że ta muzyka cieszy, sprawia radość, że ktoś czerpie przyjemność z jej słuchania. a że raz ta "moja muzyka" jest w odwrocie, a raz szturmuje topy, no cóż... w Trójce i 20 lat temu były "ambicje" i były papadance, i tak samo jest teraz :)
przy okazji pozdrawiam Izę Kołobrzeżankę. to jest nas dwoje stąd :)
Awatar użytkownika
uzi
Posty: 4132
Rejestracja: śr lip 16, 2008 11:28 pm
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: uzi »

Dede pisze:w końcu to nie jest fanklub jakiegoś zespołu, tymczasem tu ciągle prowadzi do awantur.
ja tylko chciałam sprostować, że "fankluby jakichś zespołów" też przeprowadzają wachlarz "muzycznych awantur". :lol: [fani jednego danego zespołu też się różnią upodobaniami muzycznymi. :P]

tylko tyle na razie chciałam. :P
dziś [podciągam "właściwe dziś" pod "wczorajsze dziś" :mrgreen:] już nic więcej nie napiszę. :mrgreen: dobranoc. :mrgreen:
Awatar użytkownika
1981
Posty: 4205
Rejestracja: czw sty 26, 2006 11:27 pm
Lokalizacja: Hangzhou

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: 1981 »

Oto głosowanie
Tydzień #44

1. W SPODNIACH CZY W SUKIENCE - Ania
2. NEXT PLANE HOME - Daniel Powter
3. GREEN LIGHT - John Legend & Andre 3000
4. SPIRALLING - Keane
5. DON'T BELIEVE IN LOVE - Dido
6. KIDS - MGMT
7. MY MISTAKES WERE MADE FOR YOU - The Last Shadow Puppets
8. LOVE IS NOISE - The Verve
9. HUMAN - The Killers
10. MILES AWAY - Madonna

Przebojowo, lekko i przyjemnie. A co! Ja lubię i to mi się podoba.
Pozdrowienia!
Rafal11
Posty: 213
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 8:30 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: Rafal11 »

1. BYE BYE - Mariah Carey (Universal)
2. SENTYMENTU MGLA - Edyta Geppert (EMI)
3. CISZA NA SKRONIE, NA POWIEKI SLONCE - Anna Maria Jopek (Universal)
4.WALUTA - Soyka & Krakowski (Pankracy Sound)
5. MALOWANY CHLOPAK - Janusz Radek (Universal)
6. PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy (SP Records)
7. ROSOL - Maria Peszek (Kayax)
8. UCIECZKA Z WESOLEGO MIASTECZKA - Czeslaw Spiewa (Mystic)
9. WIOSNA 86 - Fisz Emade (EMI)
10. CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy (Blix Street)
SummerMovedOn
Posty: 1069
Rejestracja: czw lip 17, 2008 7:41 pm

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: SummerMovedOn »

I znowu ta sama gadka...
Ktoś ostatnio napisał coś o "popier... Koldpleju". Oczywiście fani Coldplay (w tym i ja) mogli wyrazić swoje oburzenie i pewnie mieliby rację, bo akurat ta krytyka jest wulgarna i brak w niej konstruktywności. Ale "oczywistą oczywistością" jest, że ile osób tyle opinii i każdy pozostałby przy swojej. Prowadzenie takich dyskusji NIE MA SENSU, gdyż one wszystkie sprowadzają się do gustu muzycznego, który każdy ma inny.
Podobnie jest z kwestią ambitności - każdy może ją pojmować inaczej. Dla mnie ambitna nie może być piosenka o chwytliwej, prostej melodii (np. MGMT). Mało ambitne nie znaczy jednak gorsze. Sam słucham różnej muzyki, ponieważ uważam, że we wszystkim co się robi warto zachować równowagę.
Mam nadzieję, że nie będziemy musieli więcej prowadzić takich dyskusji. Gdyby nie różne gusta muzyczne i różne opinie fora takie jak nasze nie miałyby sensu istnieć :wink:
Mr. Dark
Posty: 1493
Rejestracja: pt lip 27, 2007 10:18 pm
Lokalizacja: z ciemności

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: Mr. Dark »

1.THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
2.LEAVE OUT ALL THE REST - Linkin Park
3.MANY SHADES OF BLACK - The Raconteurs
4.SOCIETY - Eddie Vedder
5.SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
6.FORGIVEN - Within Temptation
7.CHINESE DEMOCRACY - Guns N'Roses
10.KIDS - MGMT
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 5004
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: Artur »

Cała ta dyskusja wywarła chyba porządany skutek gdyz zachęciła mnie do posłuchania utworu MGMT - Kids :)
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: tsch »

uzi pisze:mhm, zaraz dam w odpowiednim miejscu swoją propozycję do zestawu - może coś Mozarta? albo Czajkowski?... nie wiem jeszcze...
Ale miało być ambitnie, ciężko by było wybrać coś z Mozarta... ale jak najbardziej jestem np. za Stockhausenem ;-) :-P

01 ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
02 MANY SHADES OF BLACK - The Raconteurs
03 A GREAT DAY FOR FREEDOM - David Gilmour
04 MY MISTAKES WERE MADE FOR YOU - The Last Shadow Puppets
05 WHATEVER IS WRONG WITH YOU - Marillion
06 THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
07 LIQUID SONG - Oszibarack
08 SPIRALLING - Keane
09 SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
10 CHINESE DEMOCRACY - Guns N'Roses

Zamiast na GnR, na LP3 zagłosowałem na KIDS - MGMT
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9922
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: zbyszu »

Artur pisze:Cała ta dyskusja wywarła chyba porządany skutek gdyz zachęciła mnie do posłuchania utworu MGMT - Kids :)
I co? I co?

Ja trafiłem na nia podczas jazdy samochodem w audycji "Mysliwiecka 3/5/7", prowadzona przez Annę Gacek (wspomniana już tutaj i wychwalana słusznie!!!).

I trafiło mnie!!!
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15377
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: Miszon »

Artur pisze:Cała ta dyskusja wywarła chyba porządany skutek gdyz zachęciła mnie do posłuchania utworu MGMT - Kids :)
U mnie podobnie :).
Niestety, nie odniosło to takiego efektu jak na zbyszu. A szkoda, bo miałem nadzieję, że może być ciekawe, skoro takie skrajne emocje wzbudza.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 5004
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: Artur »

zbyszu pisze:
Artur pisze:Cała ta dyskusja wywarła chyba porządany skutek gdyz zachęciła mnie do posłuchania utworu MGMT - Kids :)
I co? I co?
Ja trafiłem na nia podczas jazdy samochodem w audycji "Mysliwiecka 3/5/7", prowadzona przez Annę Gacek (wspomniana już tutaj i wychwalana słusznie!!!).
I trafiło mnie!!!
Przypomina mi japońska bajkę :x "Szła drogą bajka przez pola i wsie przez zielony las. Smutno było jej i źle; nawet jej przyjaciel księżyc zgasł" :wink:
Awatar użytkownika
Kertoip
Posty: 3778
Rejestracja: sob paź 11, 2008 7:35 pm

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: Kertoip »

1. SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
2. HALO, HALO - Tomasz Budzyński
3. A GREAT DAY FOR FREEDOM - David Gilmour
4. PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy
5. LESZEK MI MÓWIŁ - Voo Voo
6. ANOTHER WAY TO DIE - Alicia Keys & Jack White
7. DOWN TO EARTH - Peter Gabriel
8. RATHER BE - The Verve
9. LAZARUS ON DOWN – Tom Morello & Serj Tankian
10. THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: ku3a »

i ja dziś posłuchałem sobie w pracy "Kids" :lol: (bo zagłosowałem w ciemno)
posłuchane, zaliczone ;-).
Awatar użytkownika
iqh
Posty: 781
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Tychovia/Cracovia

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: iqh »

ot, głosy:

01.02.03.LESZEK MI MOWIL - Voo Voo
02.01.09.SEX_ON_FIRE - Kings Of Leon
03.03.09.ONE DAY LIKE THIS - Elbow
04.04.07.LOVE IS NOISE - The Verve
05.06.12.BAL SOBOWTÓRÓW - Cool Kids Of Death
06.05.12.LIE LIE LIE - Serj Tankian
07.07.06.NEVER MISS A BEAT - Kaiser Chiefs
08.08.20.GOBBLEDIGOOK - Sigur Rós
09.10.28.COPS AND ROBBERS - The Hoosiers
10.12.04.ZERO OSIEM WOJNA - Coma

11.11.06.MANY SHADES OF BLACK - The Raconteurs
12.13.04.ANOTHER WAY TO DIE - Jack White & Alicia Keys
13.09.07.SPIRALLING - Keane
14.14.04.RATHER BE - The Verve
15.18.04.HEARD IT ALL BEFORE - Emiliana Torrini
16.17.04.WHY DO YOU LET ME STAY HERE? - She & Him
17.16.18.50 SOULS AND A DISCBOWL - The Lionheart Brothers
18.15.06.PARZYDELKO - Pustki
19.19.05.POSTCARDS FROM CATALUNYA - Get Cape.Wear Cape.Fly
20.20.07.POZA CZAS - Less Is More
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22103
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: Yacy »

1. PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy
2. SLEEP WHEN I'M DEAD - The Cure
3. LAZARUS ON DOWN - Tom Morello & Serj Tankian
4. HISZPAN - Lao Che
5. GHOST TOWN - Katie Melua
6. SING FOR YOU - Tracy Chapman
7. SOCIETY - Eddie Vedder
8. NOT AS WE - Alanis Morissette
9. THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
10. PRACA ZA SZEJSET - Frutti di Mare



Zamiast na Metallicę na lp3 głos oddałem na KIDS - MGMT
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3402
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: stavanger »

zbyszu pisze:
stavanger pisze: Edit: Może MGMT to disco, ale chyba zbyt ambitne, bo na Esce nie grają. (info z pierwszej ręki ;-) )
A grają Razorlight "Wire to wire"??? Bo Razorlight grali nawet na Eska Nagrody czy jak to sie tam nazywa ich koncert...
W poznańskiej Esce tego nie grają.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: Martyr »

1- PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy
2- HISZPAN - Lao Che
3- GHOST TOWN - Katie Melua
4- THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica
5- CHAIN OF FOOLS - Eva Cassidy
6- GOBBLEDIGOOK - Sigur Ros
7- CHINESE DEMOCRACY - Guns N'Roses
8- I'M OUTTA TIME - Oasis
9- PRACA ZA SZEJSET - Frutti di Mare
10- KIDS - MGMT
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9819
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Głosowanie na 1396 LP3

Post autor: tadzio3 »

1. A GREAT DAY FOR FREEDOM - David Gilmour (1)
2. THE DAY THAT NEVER COMES - Metallica (2)
3. PRACA ZA SZEJSET - Frutti di Mare (3)
4. PO PROSTU PASTELOWE - Strachy Na Lachy (4)
5. ZERO OSIEM WOJNA - Coma (5)
6. LAZARUS ON DOWN - Tom Morello & Serj Tankian (7)
7. MERMAIDS AND SLAVES - Paul Heaton (6)
8. LOVE LOVE LOVE - T.Love (8)
9. NAUCZYLEM SIE NIEWIARY - Maciej Balcar i Jerzy Styczynski (9)
10. ROCK N ROLL TRAIN - AC/DC (-)
ODPOWIEDZ