Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
: pt maja 22, 2020 4:38 pm
W tym momencie to raczej "sky is over"...
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Pewnie już doświadczyliście, wyjaśniając komuś mniej zorientowanemu w sprawie, takiego niezrozumienia, że można być tak zżytym ze stacją, i tak emocjonalnie o tym mówić...tadzio3 pisze: pt maja 22, 2020 4:30 pm Dzisiaj już kilka telefonów od słuchaczy, którym się łamie głos, a wręcz płaczą. To pokazuje jak ludzie emocjonalnie podchodzą do tej stacji. I trudno mi wskazać inne radio, które ma takich słuchaczy.
Ano, daleko nie muszę szukać - jakiż kwadrans temu siedząca w tym samym pokoju żona, dziwiła się, czemu oni tak ryczą na tej antenie, niby rozumie ale to przecież "tylko" radio...mk2010 pisze: pt maja 22, 2020 4:43 pmPewnie już doświadczyliście, wyjaśniając komuś mniej zorientowanemu w sprawie, takiego niezrozumienia, że można być tak zżytym ze stacją, i tak emocjonalnie o tym mówić...tadzio3 pisze: pt maja 22, 2020 4:30 pm Dzisiaj już kilka telefonów od słuchaczy, którym się łamie głos, a wręcz płaczą. To pokazuje jak ludzie emocjonalnie podchodzą do tej stacji. I trudno mi wskazać inne radio, które ma takich słuchaczy.Nie wszyscy to czują, trudno mieć zresztą o to pretensje
![]()
Racja, może to niestety taki znak czasu. Ludzie dziś przecież przestają oglądać telewizję, wyszukują sobie te kanały, autorów, których sami uważają za wartościowych. Druga część dalej jest święcie przekonana, że to "co powiedzą w "Dzienniku" o 19.30", to prawda objawiona.prz_rulez pisze: pt maja 22, 2020 4:52 pm Akurat naszej reakcji nie powinni się dziwić - wszystkie zloty, wizyty podczas listy, etc... Ja byłem tylko raz, a i tak.
Poza tym - nie macie wrażenia, że chyba ludzie nie doceniają wagi wolnych mediów?
W ogóle chyba koronawirus już wielu totalnie wtłoczył nie tylko zasłony na oczy, ale i całą burkę...
Jest możliwość wydrukowania przelewu i zapłacenia na poczcie za kilka miesięcy z góry. Trzeba tylko wybrać odpowiednią opcję tpay. Więcej tutaj: https://patronite.pl/post/255/jedna-kaw ... m-poradnikkajman pisze: pt maja 22, 2020 11:13 am Chciałbym też wspomóc finansowo Radio Nowy Świat, ale nie wiem czy można zrobić to jako stałe zlecenie bankowe (nie mam bankowości internetowej i mieć nie chcę), a jeżeli tak to w jaki sposób. Proszę o odpowiedź (może być na PW).
Przy okazji napiszę, że nie będę go słuchał (ciekawe czy za to też będę oskarżony o chwiejność bądź/i hipokryzję). No chyba, że będzie tam lista przebojów.
Tylko że to jest Warszawa. Podejrzewam, że w innych miejscach mogłoby być inaczej.
Wydawało mi się, że to dzisiejsze zakończenie Zd3 brzmiało tak, jakby i p. Łodej się żegnał. Chociaż, mogę się mylić...obserw99 pisze: pt maja 22, 2020 5:07 pm Za chwilę Niedźwiecki, Kydryński, Gacek, Mann, Stelmach , Metz, Kaczkowski dostaną inne propozycje, podpiszą nowe umowy i pozostanie nam ino Radio-Łodej.
I dobrze niech podpisują. Ludzie musza zarabiać, aby za coś żyć. Inna sprawa, że większość może liczyła, że ktoś na górze się zreflektuje i odwoła dyrektora, przeprosi Marka i będą mogli wrócić.obserw99 pisze: pt maja 22, 2020 5:07 pm Za chwilę Niedźwiecki, Kydryński, Gacek, Mann, Stelmach , Metz, Kaczkowski dostaną inne propozycje, podpiszą nowe umowy i pozostanie nam ino Radio-Łodej.
Napisałem to właśnie dlatego, że trzeba szybko działać. Kosmitów trzeba wysłać w kosmos to potem normalność wróci i redaktorzy też wrócą.dominik_fi pisze: pt maja 22, 2020 5:10 pmI dobrze niech podpisują. Ludzie musza zarabiać, aby za coś żyć. Inna sprawa, że większość może liczyła, że ktoś na górze się zreflektuje i odwoła dyrektora, przeprosi Marka i będą mogli wrócić.obserw99 pisze: pt maja 22, 2020 5:07 pm Za chwilę Niedźwiecki, Kydryński, Gacek, Mann, Stelmach , Metz, Kaczkowski dostaną inne propozycje, podpiszą nowe umowy i pozostanie nam ino Radio-Łodej.
Ja jestem pod wrażeniem, że dał radę - słychać było, że głos mu drży...tadzio3 pisze: pt maja 22, 2020 5:30 pm Mam wrażanie, że Pan Kuba mało co się nie popłakał jak słuchał tego.
Dobre! I Żałosne i przykre... Katarzyna Kłosińska szapo ba!Jak powiedzieć "Trójka" w czasie przeszłym?