Też na to liczę. Ma do tego predyspozycje, podobnie jak Podsiadło.
Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Co w tym śmiesznego?LLucky pisze: pt maja 08, 2020 9:19 pm Co mi przypomniało wywiad z duetem sióstr Wrońskich "Ballady i Romanse", podczas którego Anna Gacek deklarowała, że mogłaby do nich dołączyć, ale to, co by w ten sposób powstało, musiałoby nosić nazwę "Ballady, Romanse i Tragedie".
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
sprecyzuj "bardziej"? Mogę się zgodzić, że "Helsinki" nie są "ambitne", ale o "Gdybym miała serce" nie pozwolę tego powiedzieć
Szkoda "Do lasu", tak ładnie awansowało
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Przeżyłem ciętą Pneumę i cięty Fear. A 7empest ma tylko 15:44.lady pisze: pt maja 08, 2020 9:19 pm Kajman Ty tak serio z tym Toolem ? Brat mi powiedział że ten cały 7empest ma 17 minutNa Liście by to cięli niemiłosiernie ...
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
8 * 7 * 18 (2) --> ALANIS MORISSETTE — "Reasons I Drink".
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Ton, z jakim to powiedziała.TStudent pisze: pt maja 08, 2020 9:20 pmCo w tym śmiesznego?LLucky pisze: pt maja 08, 2020 9:19 pm Co mi przypomniało wywiad z duetem sióstr Wrońskich "Ballady i Romanse", podczas którego Anna Gacek deklarowała, że mogłaby do nich dołączyć, ale to, co by w ten sposób powstało, musiałoby nosić nazwę "Ballady, Romanse i Tragedie".![]()
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Anders Behring Breivik, chyba nie miał brody?LLucky pisze: pt maja 08, 2020 9:19 pm Hm, od pewnego czasu słowo "Helsinki" kojarzy mi się z brodą i łysiną... czemu?![]()
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
to ja podobne skojarzenia, ale z Berlinem.LLucky pisze: pt maja 08, 2020 9:19 pm Hm, od pewnego czasu słowo "Helsinki" kojarzy mi się z brodą i łysiną... Ciekawe czemu?
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
No, w takim razie jego emisja w całości zajęłaby blisko pół Poczekalni
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
zawsze można odpuścić Poczekalnięlady pisze: pt maja 08, 2020 9:24 pm No, w takim razie jego emisja w całości zajęłaby blisko pół Poczekalni
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
"Again" miało 16' 19", a mimo to raz był zagrany na Liście w całości.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
7 * 6 * 16 (4) --> PEARL JAM — "Dance Of The Clairvoyants".
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Dawno nie było w top10 tak dobrych zagranicznych utworów jak Reasons I Drink i Dance Of The Clairvoyants.
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Znaczy nie słuchać ? Ale mi nie o to chodzi że to zły utwór, bo go nigdy nie słyszałam, tylko że nieco przydługi
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Co oznacza cyfra w ()? Bo nie chce mi się główkować.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Takie widocznie były czasy, że pozwolili, a teraz d.zm. jest strasznie cięta i tnie, co najlepszego popadnie.LokiWawa pisze: pt maja 08, 2020 9:26 pm "Again" miało 16' 19", a mimo to raz był zagrany na Liście w całości.
Ja tnę, owszem, Pain of Salvation na swojej, ale tylko gdy spada lub się utrzymuje. Co najważniejsze, i tak udaje mi się zdążać od 19:05 do 21:00 i jeszcze gram miejsce zerowe.
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
@bobbyx: Liczba tygodni na 1
Chyba nietrudno zgadnąć
Chyba nietrudno zgadnąć
Ostatnio zmieniony pt maja 08, 2020 9:30 pm przez konwicki1980, łącznie zmieniany 1 raz.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Nie nie, chodziło mi, że jeśli ma się zmieścić w całości, to można raz się obyć bez poczekalnilady pisze: pt maja 08, 2020 9:29 pm Znaczy nie słuchać ? Ale mi nie o to chodzi że to zły utwór, bo go nigdy nie słyszałam, tylko że nieco przydługi![]()
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Ja napisa łbym, że tak jak Throw, Living i Smiling.dannar pisze: pt maja 08, 2020 9:29 pm Dawno nie było w top10 tak dobrych zagranicznych utworów jak Reasons I Drink i Dance Of The Clairvoyants.
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
mam dokładnie takie samo odczuciedannar pisze: pt maja 08, 2020 9:29 pm Dawno nie było w top10 tak dobrych zagranicznych utworów jak Reasons I Drink i Dance Of The Clairvoyants.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Chwila odpoczynku.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
6 * 5 * 7 --> DOROTA OSIŃSKA — "Cześć to ja".
Re: Notowanie 1997 - 08.05.2020 - Piotr Baron
Ten koszmarek za wysoko na liście.