13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Na liście tylko Osińską sobie odpuszczam, a na topie nie mam żadnych oporów z wychodzeniem podczas słabszych utworów.
Przed chwilą słabiutka Republika na trzy, teraz niezły Maanam na siedem. 473/74=6,39.
Przed chwilą słabiutka Republika na trzy, teraz niezły Maanam na siedem. 473/74=6,39.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Evergreen Maanamu na 6.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
37 lat temu u mnie w domu włączało się radio co najwyżej na Jedynkę, ale i tam można było usłyszeć Maanam w tym bardziej romantycznym wcieleniu.
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2020 4:48 pm przez GregF, łącznie zmieniany 1 raz.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
A jesz cośobserw99 pisze: sob maja 02, 2020 4:44 pm Ja wychodzę na Wiadomościach co godzinę na 5 minut. Chodzę wokoło domu, biorę głęboki oddech, słucham ptaków, patrzę na piękne kwiaty w ogrodzie i wracam na Top 5 minut po każdej następnej godzinie. Da się przeżyć.
Żartuję, bo wiem że jesz, ale czasem trzeba niestety wyjść na trochę dłużej, też w związku z tym (wtedy radio daję głośniej, ale to nie to samo).
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ja z domu wyszedłem ostatnio w środę i mam nadzieję, że kolejny raz zdarzy się to znowu w środę, może nawet w czwartek.obserw99 pisze: sob maja 02, 2020 4:44 pmChodzę wokoło domu, biorę głęboki oddech, słucham ptaków, patrzę na piękne kwiaty w ogrodzie i wracam na Top 5 minut po każdej następnej godzinie. Da się przeżyć.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
"(...)Właściwie do dzisiaj sprawa nie jest rozstrzygnięta. Niektóre słowniki podają wyłącznie formę Bieszczadów, ale Nowy słownik ortograficzny PWN pozwala mówić i pisać albo Bieszczad, albo Bieszczadów. W dodatku postać Bieszczad stoi na pierwszym miejscu, co by sugerowało, że jest lepsza.(...)"
Wybaczysz mi?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
38 * 29 * 13 --> HEY & EDYTA BARTOSIEWICZ - "Moja i Twoja nadzieja". (1993)
max: 17 (2014)
max: 17 (2014)
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2020 4:51 pm przez LokiWawa, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ja nie doslyszalem końcówki Kata i dzisiaj "Naszej Klasy" inne piosenki mniej ulubione przeze mnie próbuję przetrwać.kajman pisze: sob maja 02, 2020 4:46 pm na topie nie mam żadnych oporów z wychodzeniem podczas słabszych utworów.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Znów wyszedłem a tu mój Hey - jak super że wyżej od "Teksana" 
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Gdyby "Moja i twoja nadzieja" zabrzmiała teraz w wersji o 4 lata późniejszej, czyli "powodziowej", usłyszeliśmy gościnnie nie tylko Bartosiewicz, ale i między innymi Niemena oraz Markowskiego. Ciekawe, kto zaśpiewałby w wersji "epidemicznej", gdyby zespół na moment przerwał hibernację z tej okazji
.
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2020 4:59 pm przez GregF, łącznie zmieniany 2 razy.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ostatnio byłeś poza domem w ostatnią środę? Szkoda, że nie mieszkam w Toruniu to bym Cię wyciągnął do Pubu na piwo.kajman pisze: sob maja 02, 2020 4:48 pmJa z domu wyszedłem ostatnio w środę i mam nadzieję, że kolejny raz zdarzy się to znowu w środę, może nawet w czwartek.obserw99 pisze: sob maja 02, 2020 4:44 pmChodzę wokoło domu, biorę głęboki oddech, słucham ptaków, patrzę na piękne kwiaty w ogrodzie i wracam na Top 5 minut po każdej następnej godzinie. Da się przeżyć.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jeden z najlepszych Hey-ów. Daję 9,5
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
a jaki pub jest otwarty obecnie w Toruniu? bo to ciekaweobserw99 pisze: sob maja 02, 2020 4:51 pm Ostatnio byłeś poza domem w ostatnią środę? Szkoda, że nie mieszkam w Toruniu to bym Cię wyciągnął do Pubu na piwo.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Mnie uczyli, że mówi się Bieszczadów. Nie śledzę tak trendów, widać niepoprawna forma na tyle się przebiła, że ją zaakceptowano.
Zatem... mów i pisz sobie jak chcesz
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ten utwór notorycznie zjeżdża u mnie w dół. Dzisiaj dostanie sześć, ale tak na styk.
Jeżeli dobrze zrozumiałem to ostatni utwór w tej godzinie, więc statystyki: 46/9=5,11, dzisiaj 479/75=6,39, razem 1269/208=6,10.
Kurcze, te dodatki dzisiaj marniutkie.
Jeżeli dobrze zrozumiałem to ostatni utwór w tej godzinie, więc statystyki: 46/9=5,11, dzisiaj 479/75=6,39, razem 1269/208=6,10.
Kurcze, te dodatki dzisiaj marniutkie.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
BONUS
x * x * 0 --> EDYTA GEPPERT & KROKE - "Władza". (2006)
x * x * 0 --> EDYTA GEPPERT & KROKE - "Władza". (2006)
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Hey z Edytą na 7,5, a Edyta z Kroke na 1.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
A ja jakoś nie czuję potrzeby. Jednak Lista jest dla mnie większym świętem.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moja 20 godzina:
1. DŻEM - "Sen o Victorii"
2. MAANAM - "Kocham Cię, kochanie moje"
3. BUDKA SUFLERA - "Sen o dolinie"
4. HEY & EDYTA BARTOSIEWICZ - "Moja i Twoja nadzieja"
5. PERFECT - "Niepokonani"
6. REPUBLIKA - "Odchodząc"
7. PERFECT - "Nie płacz Ewka"
8. KSU - "Moje Bieszczady"
9. EDYTA GEPPERT & KROKE - "Władza"
10. LAO CHE - "Hydropiekłowstąpienie"
1. DŻEM - "Sen o Victorii"
2. MAANAM - "Kocham Cię, kochanie moje"
3. BUDKA SUFLERA - "Sen o dolinie"
4. HEY & EDYTA BARTOSIEWICZ - "Moja i Twoja nadzieja"
5. PERFECT - "Niepokonani"
6. REPUBLIKA - "Odchodząc"
7. PERFECT - "Nie płacz Ewka"
8. KSU - "Moje Bieszczady"
9. EDYTA GEPPERT & KROKE - "Władza"
10. LAO CHE - "Hydropiekłowstąpienie"
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Dwudziesta godzina:
1. * 8,0 * BUDKA SUFLERA - "Sen o dolinie".
2. * 7,5 * LAO CHE - "Hydropiekłowstąpienie".
2. * 7,5 * HEY & EDYTA BARTOSIEWICZ - "Moja i Twoja nadzieja".
4. * 7,0 * REPUBLIKA - "Odchodząc".
5. * 6,5 * PERFECT - "Nie płacz Ewka".
6. * 6,0 * MAANAM - "Kocham Cię, kochanie moje".
7. * 5,0 * KSU - "Moje Bieszczady".
8. * 5,0 * PERFECT - "Niepokonani".
9. * 1,0 * EDYTA GEPPERT & KROKE - "Władza".
10. * 0,0 * DŻEM - "Sen o Victorii".
Średnia: 5,35.
1. * 8,0 * BUDKA SUFLERA - "Sen o dolinie".
2. * 7,5 * LAO CHE - "Hydropiekłowstąpienie".
2. * 7,5 * HEY & EDYTA BARTOSIEWICZ - "Moja i Twoja nadzieja".
4. * 7,0 * REPUBLIKA - "Odchodząc".
5. * 6,5 * PERFECT - "Nie płacz Ewka".
6. * 6,0 * MAANAM - "Kocham Cię, kochanie moje".
7. * 5,0 * KSU - "Moje Bieszczady".
8. * 5,0 * PERFECT - "Niepokonani".
9. * 1,0 * EDYTA GEPPERT & KROKE - "Władza".
10. * 0,0 * DŻEM - "Sen o Victorii".
Średnia: 5,35.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
aaa Wiadomości to teraz idę pranie wywiesić bo akurat pada deszcz
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
20 godzina:
1. Maanam - KOCHAM CIĘ, KOCHANIE MOJE
2. Republika - ODCHODZĄC
3. Hey & Edyta Bartosiewicz - MOJA I TWOJA NADZIEJA
4. Dżem - SEN O VICTORII
5. Lao Che - HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE
6. Budka Suflera - SEN O DOLINIE
7. Perfect - NIE PŁACZ EWKA
8. KSU - MOJE BIESZCZADY
9. Perfect - NIEPOKONANI
10. Edyta Geppert & Kroke - WŁADZA
1. Maanam - KOCHAM CIĘ, KOCHANIE MOJE
2. Republika - ODCHODZĄC
3. Hey & Edyta Bartosiewicz - MOJA I TWOJA NADZIEJA
4. Dżem - SEN O VICTORII
5. Lao Che - HYDROPIEKŁOWSTĄPIENIE
6. Budka Suflera - SEN O DOLINIE
7. Perfect - NIE PŁACZ EWKA
8. KSU - MOJE BIESZCZADY
9. Perfect - NIEPOKONANI
10. Edyta Geppert & Kroke - WŁADZA
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Świetne Perfecty zdominowały godzinę.
Pewne rzeczy pozostają niezmienne. To Lao *prawdopodobnie najgorsze w całym top245, nawet za rapsami.
Heyowi nawet Edyta nie była w stanie pomóc.
* Aczkolwiek Żyję w kraju od lat nie słyszałem, więc na 100% nie jestem pewiem, nie będę jednak sprawdzał.
1. PERFECT - "Nie płacz Ewka"
2. PERFECT - "Niepokonani"
3. KSU - "Moje Bieszczady"
4. MAANAM - "Kocham Cię, kochanie moje"
5. DŻEM - "Sen o Victorii"
6. BUDKA SUFLERA - "Sen o dolinie"
7. REPUBLIKA - "Odchodząc"
8. HEY & EDYTA BARTOSIEWICZ - "Moja i Twoja nadzieja"
999. LAO CHE - "Hydropiekłowstąpienie"
Pewne rzeczy pozostają niezmienne. To Lao *prawdopodobnie najgorsze w całym top245, nawet za rapsami.
Heyowi nawet Edyta nie była w stanie pomóc.
* Aczkolwiek Żyję w kraju od lat nie słyszałem, więc na 100% nie jestem pewiem, nie będę jednak sprawdzał.
1. PERFECT - "Nie płacz Ewka"
2. PERFECT - "Niepokonani"
3. KSU - "Moje Bieszczady"
4. MAANAM - "Kocham Cię, kochanie moje"
5. DŻEM - "Sen o Victorii"
6. BUDKA SUFLERA - "Sen o dolinie"
7. REPUBLIKA - "Odchodząc"
8. HEY & EDYTA BARTOSIEWICZ - "Moja i Twoja nadzieja"
999. LAO CHE - "Hydropiekłowstąpienie"
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Gdyby redaktorzy nie puszczali tych różnych bonusów, to może zmieściłyby się 2-3 piosenki więcej.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
I siedziałbyś dwa metry ode mnie. Ale tak ogólnie to chętnie bym z Tobą na piwo się kiedyś wybrał. Swoją drogą może byś się kiedyś na zlot skusił?obserw99 pisze: sob maja 02, 2020 4:51 pmSzkoda, że nie mieszkam w Toruniu to bym Cię wyciągnął do Pubu na piwo.