13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Zapomniałem o Ewce, a ona trochę zaburza to, o czym pisałem.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
42 * 42 * 10 --> PERFECT - "Nie płacz Ewka". (1981)
max: 40 (2008)
max: 40 (2008)
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ewka na jakieś 6,5.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
KSU zaliczyło spadek, ale jakoś nad tym nie ubolewam - szkoda, że nie przebili się tak wysoko z jakimś fragmentem pierwszej płyty "Pod prąd".
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Nie wiem dlaczego wyżej u mnie Niepokonani, przecież Ewka to od zawsze mój ulubiony Perfect. Szczytowe osiągnięcie zespołu.
Pasuje pod list szeryfa z Nevady jak ulał.
Pasuje pod list szeryfa z Nevady jak ulał.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Perfect tym razem z Hołdysem, ale na mój głos raczej nie mógłby liczyć. Przypomniało mi się, jak kiedyś chłopaki z Dezertera jeszcze jako SS-20 mieli w repertuarze utwór pod tytułem "Nie płacz Zbyszek"
.
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2020 4:33 pm przez GregF, łącznie zmieniany 1 raz.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Dla niektórych sąsiadów to Led Zeppelin jest ciosem nie do przejścialady pisze: sob maja 02, 2020 4:26 pmJak chcesz zaprosić sąsiadów to zostań przy Led Zeppelin. Chyba że nie reagują na bluesa jak np. moja mama.obserw99 pisze: sob maja 02, 2020 4:22 pm OK próbuję ale grill w poprzednim sezonie skończył się ok. 03:00 w nocy. Sąsiedzi pewnie wcześniej zareagują chyba, że wszystkich zaproszę na grilla.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
41 * 39 * 13 --> DŻEM - "Sen o Victorii". (1991)
max: 22 (2013)
max: 22 (2013)
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Sorry ale Dżem to mój Top-3 polskich zespołów rockowych. Sen o Victorii na 10
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jeżeli Dżem, to chyba wiadomo jaka ocena...
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Po pierwszym dźwięku klawiszy to myślałem, że "Let It Be" się zaczyna.. 
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Swoją drogą, to czy mi się wydaje, czy też słowa tej piosenki brzmią dzisiaj dość aktualnie?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
40 * 37 * 12 --> REPUBLIKA - "Odchodząc". (1998)
max: 22 (2011)
max: 22 (2011)
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Nietypowa Republika na 8,5
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Perfect z powodu słabej końcówki jednak się wpasował z oceną sześć, Dżem jak na nich fatalny dostaje cztery. 463/72=6,43.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Zapomniałem o tym wiekopomnym dziele, ale jednak mam nadzieję, że już tak nie elektryzuje słuchaczy.
Znowu Republika? A jak było KSU to musiałem wyjść
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Republice z czystym sumieniem można dać mocne 7.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
jednak Bieszczadów
Teraz chyba najgorszy dla mnie Maanam z zestawu.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ja wychodzę na Wiadomościach co godzinę na 5 minut. Chodzę wokoło domu, biorę głęboki oddech, słucham ptaków, patrzę na piękne kwiaty w ogrodzie i wracam na Top 5 minut po każdej następnej godzinie. Da się przeżyć.
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
To Republika (Odchodząc), która przeszła u mnie długą drogę. 20 lat temu ekscytowała, teraz jest mi zupełnie obojętna, więc obrała dobry kurs.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ostatni utwór-wizytówka Republiki z lat 90. lekko w dół, ale wciąż w 40-tce.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
39 * 32 * 13 --> MAANAM - "Kocham Cię, kochanie moje". (1983)
max: 32 (2019)
max: 32 (2019)
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Maanam świetny oczywiście na 10
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Właśnie, też się zastanawiam dlaczego grają wersję akustyczną a nie tą pierwotną z płyty "Moje Bieszczady"...