Strona 2 z 3

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:14 pm
autor: lady
Ciekawe gdzie nowy Fisz? Widzieliście teledysk? :mrgreen:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:21 pm
autor: zbyszu
Czy była kiedykolwiek statystyka utworów awansujących jak w tym notowaniu?😮😮😮

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:37 pm
autor: kajman
Sześć nowości w top 20. Mocno.
lady pisze: pt cze 12, 2026 8:14 pm Ciekawe gdzie nowy Fisz?
Być może nawet na szczycie. Stawiałbym na duet męski, ale jednak dołożono go z drobnym poślizgiem.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:39 pm
autor: zbyszu
No jest!!! Świetny, świetny Igo 💪

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:42 pm
autor: bobby-x
zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 8:21 pm Czy była kiedykolwiek statystyka utworów awansujących jak w tym notowaniu?😮😮😮
czy możesz po polsku albo po bobby'emu? bo nie kumam...

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:43 pm
autor: kajman
Czy kiedyś było aż tak mało awansów?
Pierwsze moje życzenie, co do Podsiadły się spełniło.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:49 pm
autor: bobby-x
a ile jest?

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:49 pm
autor: kajman
Jak mnie cieszy, że Sade się obroniła.
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:49 pma ile jest?
Zero.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:52 pm
autor: zbyszu
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:42 pm
zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 8:21 pm Czy była kiedykolwiek statystyka utworów awansujących jak w tym notowaniu?😮😮😮
czy możesz po polsku albo po bobby'emu? bo nie kumam...
Nie chciałem zdradzać statystyk, bo niektórzy ponoć tutaj nie chcą...

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:57 pm
autor: bobby-x
statystyki notuję od 203 notowania,nie wiem jak było 1 - 202...
od 203 not najmniej awansów to dwa w 207 i 224 not.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 8:59 pm
autor: bobby-x
Greta z 28. wyleciała?

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:01 pm
autor: lady
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:59 pm Greta z 28. wyleciała?
Chyba poszła do góry, a Marcel ją zagadał, moim zdaniem świetny utwór.

Przydomek Yeti miał nasz woźny z podstawówki :mrgreen:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:02 pm
autor: Takoden
lady pisze: pt cze 12, 2026 9:01 pm
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:59 pm Greta z 28. wyleciała?
Chyba poszła do góry, a Marcel ją zagadał, moim zdaniem świetny utwór.

Przydomek Yeti miał nasz woźny z podstawówki :mrgreen:
Greta spadła o 3 miejsca (z 28 miejsca na 31 miejsce) :D

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:03 pm
autor: zbyszu
lady pisze: pt cze 12, 2026 9:01 pm
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:59 pm Greta z 28. wyleciała?
Chyba poszła do góry, a Marcel ją zagadał, moim zdaniem świetny utwór...
Nie mogła pójść do góry...☝️

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:06 pm
autor: lady
zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 9:03 pm Nie mogła pójść do góry...☝️
Sorki, tak właśnie słucham tej Listy raz na rok :oops:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:07 pm
autor: zbyszu
lady pisze: pt cze 12, 2026 9:06 pm
zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 9:03 pm Nie mogła pójść do góry...☝️
Sorki, tak właśnie słucham tej Listy raz na rok :oops:
O dziwo ja jeszcze też...od 19.00, ale przy pieleniu...

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:15 pm
autor: bobby-x
nawet jeśli założymy, że lista ma "potencjał" to system do głosowania i te głosy patronów, rozkładają ją na łopatki. Może jestem przyzwyczajony do LP3, LPRH, RDST, gdzie utwory debiutowały przeważnie nisko i dopiero w zależności od potencjału zdobywały większą/mniejszą popularność... a tu jest bida z nędzą...

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:17 pm
autor: bobby-x
Helen zapowiedziała a-ha Mortenowatego na 10.... ? :D

moja najdłuższa seria głosowań - 1
liczba głosowań z Twoim udziałem - :lol: kto obstawi?

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:28 pm
autor: zbyszu
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 9:15 pm ...Może jestem przyzwyczajony do LP3, LPRH, RDST, gdzie utwory debiutowały przeważnie nisko i dopiero w zależności od potencjału zdobywały większą/mniejszą popularność... a tu jest bida z nędzą...
Chyba ostatnio jedynie "Eon"... przeszedł taką drogę...Takie czasy 😢

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:35 pm
autor: adameria
Zbyszu, bardzo ładnie zaśpiewałeś "Lambadę", ale ta pani, co się nagrała wykonała to lepiej. Nie obraź się.

A ja jadę na dwa źródła.
I nie... nie jest to mecz.
To jest live z festiwalu Song of Songs 2026 w Toruniu.
Benefis Tomasza Budzyńskiego.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:50 pm
autor: bobby-x
adameria pisze: pt cze 12, 2026 9:35 pm I nie... nie jest to mecz.
nie wiem czy jest wątek do komentowania Mundialu... mecz otwarcia obejrzałem prawie cały... (kolejne niekoniecznie) wydaje mi się, że chłopcom z Mexico jakoś chciało się i lepiej biegało niż naszym chłopcom Kopa(ch)anym. Ale ponoć najlepiej wypadła Salma Hayek :lol:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:51 pm
autor: zbyszu
Panie Marcel, dołącz się 🤣

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:53 pm
autor: adameria
A nie Szekiera, Szekiera?
Dzisiaj była Alanis Moriset i Michał Bublej.

Argentyno, co ty robisz?

Czyli na pierwszym będzie sześć minut mądrości.

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:54 pm
autor: lady
kajman pisze: pt cze 12, 2026 8:37 pm Być może nawet na szczycie.
Brawo kajman :) Skąd wiedziałeś ? :wink:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

: pt cze 12, 2026 9:58 pm
autor: zbyszu
O Gaszsz...Co to 😮😮😮 To zmykam na drugą połowę...no i zerkne na Song of Songs...nawet kiedyś dojechałem na festiwal rowerem...💪