Strona 2 z 3
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:14 pm
autor: lady
Ciekawe gdzie nowy Fisz? Widzieliście teledysk?

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:21 pm
autor: zbyszu
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:37 pm
autor: kajman
Sześć nowości w top 20. Mocno.
lady pisze: pt cze 12, 2026 8:14 pm
Ciekawe gdzie nowy Fisz?
Być może nawet na szczycie. Stawiałbym na duet męski, ale jednak dołożono go z drobnym poślizgiem.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:39 pm
autor: zbyszu
No jest!!! Świetny, świetny Igo

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:42 pm
autor: bobby-x
czy możesz po polsku albo po bobby'emu? bo nie kumam...
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:43 pm
autor: kajman
Czy kiedyś było aż tak mało awansów?
Pierwsze moje życzenie, co do Podsiadły się spełniło.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:49 pm
autor: bobby-x
a ile jest?
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:49 pm
autor: kajman
Jak mnie cieszy, że Sade się obroniła.
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:49 pma ile jest?
Zero.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:52 pm
autor: zbyszu
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:42 pm
czy możesz po polsku albo po bobby'emu? bo nie kumam...
Nie chciałem zdradzać statystyk, bo niektórzy ponoć tutaj nie chcą...
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:57 pm
autor: bobby-x
statystyki notuję od 203 notowania,nie wiem jak było 1 - 202...
od 203 not najmniej awansów to dwa w 207 i 224 not.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 8:59 pm
autor: bobby-x
Greta z 28. wyleciała?
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:01 pm
autor: lady
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:59 pm
Greta z 28. wyleciała?
Chyba poszła do góry, a Marcel ją zagadał, moim zdaniem świetny utwór.
Przydomek Yeti miał nasz woźny z podstawówki

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:02 pm
autor: Takoden
lady pisze: pt cze 12, 2026 9:01 pm
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:59 pm
Greta z 28. wyleciała?
Chyba poszła do góry, a Marcel ją zagadał, moim zdaniem świetny utwór.
Przydomek Yeti miał nasz woźny z podstawówki
Greta spadła o 3 miejsca (z 28 miejsca na 31 miejsce)

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:03 pm
autor: zbyszu
lady pisze: pt cze 12, 2026 9:01 pm
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:59 pm
Greta z 28. wyleciała?
Chyba poszła do góry, a Marcel ją zagadał, moim zdaniem świetny utwór...
Nie mogła pójść do góry...

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:06 pm
autor: lady
zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 9:03 pm
Nie mogła pójść do góry...
Sorki, tak właśnie słucham tej Listy raz na rok

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:07 pm
autor: zbyszu
lady pisze: pt cze 12, 2026 9:06 pm
zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 9:03 pm
Nie mogła pójść do góry...
Sorki, tak właśnie słucham tej Listy raz na rok
O dziwo ja jeszcze też...od 19.00, ale przy pieleniu...
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:15 pm
autor: bobby-x
nawet jeśli założymy, że lista ma "potencjał" to system do głosowania i te głosy patronów, rozkładają ją na łopatki. Może jestem przyzwyczajony do LP3, LPRH, RDST, gdzie utwory debiutowały przeważnie nisko i dopiero w zależności od potencjału zdobywały większą/mniejszą popularność... a tu jest bida z nędzą...
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:17 pm
autor: bobby-x
Helen zapowiedziała a-ha Mortenowatego na 10.... ?
moja najdłuższa seria głosowań - 1
liczba głosowań z Twoim udziałem -

kto obstawi?
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:28 pm
autor: zbyszu
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 9:15 pm
...Może jestem przyzwyczajony do LP3, LPRH, RDST, gdzie utwory debiutowały przeważnie nisko i dopiero w zależności od potencjału zdobywały większą/mniejszą popularność... a tu jest bida z nędzą...
Chyba ostatnio jedynie "Eon"... przeszedł taką drogę...Takie czasy

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:35 pm
autor: adameria
Zbyszu, bardzo ładnie zaśpiewałeś "Lambadę", ale ta pani, co się nagrała wykonała to lepiej. Nie obraź się.
A ja jadę na dwa źródła.
I nie... nie jest to mecz.
To jest live z festiwalu Song of Songs 2026 w Toruniu.
Benefis Tomasza Budzyńskiego.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:50 pm
autor: bobby-x
adameria pisze: pt cze 12, 2026 9:35 pm
I nie... nie jest to mecz.
nie wiem czy jest wątek do komentowania Mundialu... mecz otwarcia obejrzałem prawie cały... (kolejne niekoniecznie) wydaje mi się, że chłopcom z Mexico jakoś chciało się i lepiej biegało niż naszym chłopcom Kopa(ch)anym. Ale ponoć najlepiej wypadła Salma Hayek

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:51 pm
autor: zbyszu
Panie Marcel, dołącz się

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:53 pm
autor: adameria
A nie Szekiera, Szekiera?
Dzisiaj była Alanis Moriset i Michał Bublej.
Argentyno, co ty robisz?
Czyli na pierwszym będzie sześć minut mądrości.
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:54 pm
autor: lady
kajman pisze: pt cze 12, 2026 8:37 pm
Być może nawet na szczycie.
Brawo kajman

Skąd wiedziałeś ?

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
: pt cze 12, 2026 9:58 pm
autor: zbyszu