Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Lista piosenek Radia 357

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3

lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

Ciekawe gdzie nowy Fisz? Widzieliście teledysk? :mrgreen:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 10315
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: zbyszu »

Czy była kiedykolwiek statystyka utworów awansujących jak w tym notowaniu?😮😮😮
kajman
Posty: 68803
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: kajman »

Sześć nowości w top 20. Mocno.
lady pisze: pt cze 12, 2026 8:14 pm Ciekawe gdzie nowy Fisz?
Być może nawet na szczycie. Stawiałbym na duet męski, ale jednak dołożono go z drobnym poślizgiem.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 10315
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: zbyszu »

No jest!!! Świetny, świetny Igo 💪
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 13426
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: bobby-x »

zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 8:21 pm Czy była kiedykolwiek statystyka utworów awansujących jak w tym notowaniu?😮😮😮
czy możesz po polsku albo po bobby'emu? bo nie kumam...
kajman
Posty: 68803
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: kajman »

Czy kiedyś było aż tak mało awansów?
Pierwsze moje życzenie, co do Podsiadły się spełniło.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 13426
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: bobby-x »

a ile jest?
kajman
Posty: 68803
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: kajman »

Jak mnie cieszy, że Sade się obroniła.
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:49 pma ile jest?
Zero.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 10315
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: zbyszu »

bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:42 pm
zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 8:21 pm Czy była kiedykolwiek statystyka utworów awansujących jak w tym notowaniu?😮😮😮
czy możesz po polsku albo po bobby'emu? bo nie kumam...
Nie chciałem zdradzać statystyk, bo niektórzy ponoć tutaj nie chcą...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 13426
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: bobby-x »

statystyki notuję od 203 notowania,nie wiem jak było 1 - 202...
od 203 not najmniej awansów to dwa w 207 i 224 not.
Ostatnio zmieniony pt cze 12, 2026 9:00 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 13426
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: bobby-x »

Greta z 28. wyleciała?
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:59 pm Greta z 28. wyleciała?
Chyba poszła do góry, a Marcel ją zagadał, moim zdaniem świetny utwór.

Przydomek Yeti miał nasz woźny z podstawówki :mrgreen:
Awatar użytkownika
Takoden
Posty: 707
Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: Takoden »

lady pisze: pt cze 12, 2026 9:01 pm
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:59 pm Greta z 28. wyleciała?
Chyba poszła do góry, a Marcel ją zagadał, moim zdaniem świetny utwór.

Przydomek Yeti miał nasz woźny z podstawówki :mrgreen:
Greta spadła o 3 miejsca (z 28 miejsca na 31 miejsce) :D
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 10315
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: zbyszu »

lady pisze: pt cze 12, 2026 9:01 pm
bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 8:59 pm Greta z 28. wyleciała?
Chyba poszła do góry, a Marcel ją zagadał, moim zdaniem świetny utwór...
Nie mogła pójść do góry...☝️
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 9:03 pm Nie mogła pójść do góry...☝️
Sorki, tak właśnie słucham tej Listy raz na rok :oops:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 10315
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: zbyszu »

lady pisze: pt cze 12, 2026 9:06 pm
zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 9:03 pm Nie mogła pójść do góry...☝️
Sorki, tak właśnie słucham tej Listy raz na rok :oops:
O dziwo ja jeszcze też...od 19.00, ale przy pieleniu...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 13426
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: bobby-x »

nawet jeśli założymy, że lista ma "potencjał" to system do głosowania i te głosy patronów, rozkładają ją na łopatki. Może jestem przyzwyczajony do LP3, LPRH, RDST, gdzie utwory debiutowały przeważnie nisko i dopiero w zależności od potencjału zdobywały większą/mniejszą popularność... a tu jest bida z nędzą...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 13426
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: bobby-x »

Helen zapowiedziała a-ha Mortenowatego na 10.... ? :D

moja najdłuższa seria głosowań - 1
liczba głosowań z Twoim udziałem - :lol: kto obstawi?
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 10315
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: zbyszu »

bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 9:15 pm ...Może jestem przyzwyczajony do LP3, LPRH, RDST, gdzie utwory debiutowały przeważnie nisko i dopiero w zależności od potencjału zdobywały większą/mniejszą popularność... a tu jest bida z nędzą...
Chyba ostatnio jedynie "Eon"... przeszedł taką drogę...Takie czasy 😢
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 12809
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: adameria »

Zbyszu, bardzo ładnie zaśpiewałeś "Lambadę", ale ta pani, co się nagrała wykonała to lepiej. Nie obraź się.

A ja jadę na dwa źródła.
I nie... nie jest to mecz.
To jest live z festiwalu Song of Songs 2026 w Toruniu.
Benefis Tomasza Budzyńskiego.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 13426
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: bobby-x »

adameria pisze: pt cze 12, 2026 9:35 pm I nie... nie jest to mecz.
nie wiem czy jest wątek do komentowania Mundialu... mecz otwarcia obejrzałem prawie cały... (kolejne niekoniecznie) wydaje mi się, że chłopcom z Mexico jakoś chciało się i lepiej biegało niż naszym chłopcom Kopa(ch)anym. Ale ponoć najlepiej wypadła Salma Hayek :lol:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 10315
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: zbyszu »

Panie Marcel, dołącz się 🤣
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 12809
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: adameria »

A nie Szekiera, Szekiera?
Dzisiaj była Alanis Moriset i Michał Bublej.

Argentyno, co ty robisz?

Czyli na pierwszym będzie sześć minut mądrości.
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

kajman pisze: pt cze 12, 2026 8:37 pm Być może nawet na szczycie.
Brawo kajman :) Skąd wiedziałeś ? :wink:
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 10315
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: zbyszu »

O Gaszsz...Co to 😮😮😮 To zmykam na drugą połowę...no i zerkne na Song of Songs...nawet kiedyś dojechałem na festiwal rowerem...💪
ODPOWIEDZ