Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Ciekawe gdzie nowy Fisz? Widzieliście teledysk? 
- zbyszu
- Posty: 10315
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Czy była kiedykolwiek statystyka utworów awansujących jak w tym notowaniu?


Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Sześć nowości w top 20. Mocno.
Być może nawet na szczycie. Stawiałbym na duet męski, ale jednak dołożono go z drobnym poślizgiem.
- zbyszu
- Posty: 10315
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
No jest!!! Świetny, świetny Igo 
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
czy możesz po polsku albo po bobby'emu? bo nie kumam...zbyszu pisze: pt cze 12, 2026 8:21 pm Czy była kiedykolwiek statystyka utworów awansujących jak w tym notowaniu?![]()
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Czy kiedyś było aż tak mało awansów?
Pierwsze moje życzenie, co do Podsiadły się spełniło.
Pierwsze moje życzenie, co do Podsiadły się spełniło.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
a ile jest?
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Jak mnie cieszy, że Sade się obroniła.
Zero.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
statystyki notuję od 203 notowania,nie wiem jak było 1 - 202...
od 203 not najmniej awansów to dwa w 207 i 224 not.
od 203 not najmniej awansów to dwa w 207 i 224 not.
Ostatnio zmieniony pt cze 12, 2026 9:00 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Greta z 28. wyleciała?
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Chyba poszła do góry, a Marcel ją zagadał, moim zdaniem świetny utwór.
Przydomek Yeti miał nasz woźny z podstawówki
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Sorki, tak właśnie słucham tej Listy raz na rok
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
nawet jeśli założymy, że lista ma "potencjał" to system do głosowania i te głosy patronów, rozkładają ją na łopatki. Może jestem przyzwyczajony do LP3, LPRH, RDST, gdzie utwory debiutowały przeważnie nisko i dopiero w zależności od potencjału zdobywały większą/mniejszą popularność... a tu jest bida z nędzą...
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Helen zapowiedziała a-ha Mortenowatego na 10.... ? 
moja najdłuższa seria głosowań - 1
liczba głosowań z Twoim udziałem -
kto obstawi?
moja najdłuższa seria głosowań - 1
liczba głosowań z Twoim udziałem -
- zbyszu
- Posty: 10315
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Chyba ostatnio jedynie "Eon"... przeszedł taką drogę...Takie czasybobby-x pisze: pt cze 12, 2026 9:15 pm ...Może jestem przyzwyczajony do LP3, LPRH, RDST, gdzie utwory debiutowały przeważnie nisko i dopiero w zależności od potencjału zdobywały większą/mniejszą popularność... a tu jest bida z nędzą...
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Zbyszu, bardzo ładnie zaśpiewałeś "Lambadę", ale ta pani, co się nagrała wykonała to lepiej. Nie obraź się.
A ja jadę na dwa źródła.
I nie... nie jest to mecz.
To jest live z festiwalu Song of Songs 2026 w Toruniu.
Benefis Tomasza Budzyńskiego.
A ja jadę na dwa źródła.
I nie... nie jest to mecz.
To jest live z festiwalu Song of Songs 2026 w Toruniu.
Benefis Tomasza Budzyńskiego.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
nie wiem czy jest wątek do komentowania Mundialu... mecz otwarcia obejrzałem prawie cały... (kolejne niekoniecznie) wydaje mi się, że chłopcom z Mexico jakoś chciało się i lepiej biegało niż naszym chłopcom Kopa(ch)anym. Ale ponoć najlepiej wypadła Salma Hayek
- zbyszu
- Posty: 10315
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
Panie Marcel, dołącz się 
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
A nie Szekiera, Szekiera?
Dzisiaj była Alanis Moriset i Michał Bublej.
Argentyno, co ty robisz?
Czyli na pierwszym będzie sześć minut mądrości.
Dzisiaj była Alanis Moriset i Michał Bublej.
Argentyno, co ty robisz?
Czyli na pierwszym będzie sześć minut mądrości.
- zbyszu
- Posty: 10315
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)
O Gaszsz...Co to 

To zmykam na drugą połowę...no i zerkne na Song of Songs...nawet kiedyś dojechałem na festiwal rowerem...