Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
lepiej nie wywołujmy deszczu, jutro ma być ładnie!
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Tylko że Ołów może nieco te Pola obciążyć i będzie trudniej.Takoden pisze: pt paź 25, 2019 9:23 pm Jak tak dalej Muniek będzie sobie radził to też tak obstawiam, że ich wszystkich znacznie przeskoczy i to znacznie![]()
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
8. (z 9) Mortas - Dom
SP Dom
SP Dom
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Zbudowaliśmy dom... jest mnóstwo rozwodów przy tej okazji "gubienia projektów".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Nie zdziwię się, jeśli dołoży 30.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Bo cement poszedł do Żyda.bobby-x pisze: pt paź 25, 2019 9:30 pm Zbudowaliśmy dom... jest mnóstwo rozwodów przy tej okazji "gubienia projektów".
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Też mam taką nadzieję.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Choć dla mojego znawcy to może byłoby lepiej, gdyby dołożył 29.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
7. (z 6) Lao Che - United Colors of Armagedon (live)
CD Męskie Granie 2019
CD Męskie Granie 2019
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
A już w listopadzie premiera płyty Męskie Granie 2019, ciekawe co wybiorą na singiel.
Jak to ten Król spada?
Jak to ten Król spada?
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
6. (z 5) Król - Druga pomoc
CD Nieumiarkowania
CD Nieumiarkowania
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Smaki i zamki psują dzisiaj szyki pomocy.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
świetny koncert Króla był w zeszłym tygodniu w Gdańsku w Starym Maneżu
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Zupełnie tego nie rozumiem.
No nic, trzymam kciuki za Darię. W tym tyg na fb zapraszała do głosowania, ciekawe co z tego wynikło.
Za tydzień w top5 "Ołów".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
no nie, szok. Rammstein przed Polą. I to tydzień po albumie Muńka. 
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
5. (z 3) Muniek Staszczyk - Pola
CD Syn miasta
CD Syn miasta
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
My tu obstawialiśmy Polę na pierwszym miejscu dzisiaj, a ona na piątym miejscu 
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Bazyliszek i jego spiseg.TStudent pisze: pt paź 25, 2019 9:38 pm no nie, szok. Rammstein przed Polą. I to tydzień po albumie Muńka.![]()
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Właśnie czemu nie głosuje na Polę i Rammstein ???
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Niebawem obu przeskoczy RadioTakoden pisze: pt paź 25, 2019 9:14 pm Ja tam zastanawiam się z każdym kolejnym tygodniem i pozycją "Jestem w niebie" na LP3 czy jest szansa na przeskoczenie Organka. Brakuje im jakoś z 30 punktów na przeskoczenie przed "Niemiłość", więc jakaś tam nadzieja jest.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Dobrze, że ten koszmar nie awansował.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
4. (bez zmian) Dawid Podsiadło - Najnowszy klip
CD Małomiasteczkowy
ścieżka dźwiękowa filmu "(Nie)znajomi"
CD Małomiasteczkowy
ścieżka dźwiękowa filmu "(Nie)znajomi"
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Uwzględniam też taką opcjęjollyroger72 pisze: pt paź 25, 2019 9:41 pmNiebawem obu przeskoczy RadioTakoden pisze: pt paź 25, 2019 9:14 pm Ja tam zastanawiam się z każdym kolejnym tygodniem i pozycją "Jestem w niebie" na LP3 czy jest szansa na przeskoczenie Organka. Brakuje im jakoś z 30 punktów na przeskoczenie przed "Niemiłość", więc jakaś tam nadzieja jest.![]()