Pojechałem w środę na Mateusze do Trójki licząc, że wygra Daria, a tu wygrali Fisze
Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Lubię "Jestem w niebie", ale nie uważam tego za najlepszy kawałek Fiszów, więc kierunek słuszny.
Pojechałem w środę na Mateusze do Trójki licząc, że wygra Daria, a tu wygrali Fisze
Pojechałem w środę na Mateusze do Trójki licząc, że wygra Daria, a tu wygrali Fisze
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
No koszmary w odwrocie, kolejny spada.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Dobry... zieeeew!
Ja się dziś lenię, ale przy głośniku, więc Listę obecności podpisuję.
Dobranoc!
P.S. A gdzie wylądowała Julka Marcell, może wiecie?
Ja się dziś lenię, ale przy głośniku, więc Listę obecności podpisuję.
Dobranoc!
P.S. A gdzie wylądowała Julka Marcell, może wiecie?
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
A na te Mateusze to wstęp wolny był czy z bilecikiem?
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
13. (z 16) Beth Hart - Bad Women Blues
CD Bad Woman Blues
CD Bad Woman Blues
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Siema. Pewnie w Szczęśliwej albo jeszcze niżej.
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Ja tam zastanawiam się z każdym kolejnym tygodniem i pozycją "Jestem w niebie" na LP3 czy jest szansa na przeskoczenie Organka. Brakuje im jakoś z 30 punktów na przeskoczenie przed "Niemiłość", więc jakaś tam nadzieja jest.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
12. (z 13) Bruce Springsteen - I'll Stand by You
Soundtrack CD Blinded by the Light
Soundtrack CD Blinded by the Light
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Jestem w niebie, czytając te słowa.
A Betty, widać, była wspomagana dziś rano przez pana Wojtka Manna.
niestety Iggy'emu nie pomógł za bardzo.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
a ja się pytam czemu na lp3 jeszcze nie ma singli - Anthony Stronga, Marka Napiórkowskiego, Michała Urbaniaka, Milesa Davisa & ... ????????
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Właściwie to nawet ponad 40. Ale oby nie przeskoczył Organka.Takoden pisze: pt paź 25, 2019 9:14 pm Brakuje im jakoś z 30 punktów na przeskoczenie przed "Niemiłość", więc jakaś tam nadzieja jest.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
z bilecikiem.
I znowu Fisze. No ja niestety wolne dopiero w niedzielę.
Czyli Sosnowski, który wystąpił podczas Mateuszy zdobywa top10. Nie powiem, charakterystyczny wokalista, przekonał mnie na żywo.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Są, ale kto by na to głosował jak na Muńka, Darię, Lao czy inne.adrianec pisze: pt paź 25, 2019 9:16 pm a ja się pytam czemu na lp3 jeszcze nie ma singli - Anthony Stronga, Marka Napiórkowskiego, Michała Urbaniaka, Milesa Davisa & ... ????????
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
11. (z 10) FISZ EMADE TWORZYWO — Wolne dni
CD Radar
CD Radar
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
No ja mam nadzieję, że nie. Chyba Rammstein ma większe szanse, a być może Muniek jeszcze większe.Takoden pisze: pt paź 25, 2019 9:14 pm Ja tam zastanawiam się z każdym kolejnym tygodniem i pozycją "Jestem w niebie" na LP3 czy jest szansa na przeskoczenie Organka. Brakuje im jakoś z 30 punktów na przeskoczenie przed "Niemiłość", więc jakaś tam nadzieja jest.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
10. (z 7) Cigarettes After Sex - Heavenly
CD Cry
CD Cry
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Dokładniej 48, a licząc dzisiejsze notowanie to będzie 31 punktów straty do Organka
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
a nowy Kiwanuka nikogo nie rusza?
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Ja myślałem, że wy o podsumowaniu wszystkich list.Takoden pisze: pt paź 25, 2019 9:21 pmDokładniej 48, a licząc dzisiejsze notowanie to będzie 31 punktów straty do Organka![]()
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Słyszałem tylko te pierwszą piosenka, bo teraz jest jeszcze nowszy singiel? Uwielbiam poprzednią płytę, więc tę też posłucham. Ale mam jakiś problem, bo ostatnio niewiele mi się podoba.. No poza nowym Muńkiem.
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Jak tak dalej Muniek będzie sobie radził to też tak obstawiam, że ich wszystkich znacznie przeskoczy i to znaczniekajman pisze: pt paź 25, 2019 9:20 pmNo ja mam nadzieję, że nie. Chyba Rammstein ma większe szanse, a być może Muniek jeszcze większe.Takoden pisze: pt paź 25, 2019 9:14 pm Ja tam zastanawiam się z każdym kolejnym tygodniem i pozycją "Jestem w niebie" na LP3 czy jest szansa na przeskoczenie Organka. Brakuje im jakoś z 30 punktów na przeskoczenie przed "Niemiłość", więc jakaś tam nadzieja jest.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
"Hero" Kiwanuki naprawdę jest pięknym utworem
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
No to już pozamiatane.Takoden pisze: pt paź 25, 2019 9:21 pm Dokładniej 48, a licząc dzisiejsze notowanie to będzie 31 punktów straty do Organka![]()
lubię nowego Kiwanukę. jest coraz bliżej mojego głosu na Forumową.
chociaż tyle dobrego może.Takoden pisze: pt paź 25, 2019 9:23 pm Jak tak dalej Muniek będzie sobie radził to też tak obstawiam, że ich wszystkich znacznie przeskoczy i to znacznie![]()
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
9. (z 11) Sosnowski - Deszcz
reedycja CD The Hand Luggage Studio
reedycja CD The Hand Luggage Studio