XV zlot (7-9.06.13)

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10755
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Neo01 »

Deklaruję obecność na Liście, prawdopodobnie z osobą towarzyszącą.
Zaliczkę wpłaciłem tylko za pierwszą nockę, bo nie wiem jak dalej będzie, ale raczej nocował tak czy siak nie będę ;)
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 5011
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Artur »

Strasznie chętnie bym pojawił się na zlocie ale jak na razie ta chęć przegrywa z moim lenistwem i stanem mojego konta. Czekam na wynalezienie kabin do teleportacji i rozpatrzenie mojego podania na prezesa Elektrowni Opole.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15398
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Miszon »

OK. Jest grafik na czerwiec.
Więc postanowione.
Na Liście nie będę.
Będę w sobotę i w nocy z soboty na niedzielę.
Postaram się jeszcze dziś dokonać przelewu za nocleg.
ku3a
Posty: 20972
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: ku3a »

Myślę, że przez zlotem każdy powinien posłuchać nowego albumu Kajmana ;-)
http://www.cgm.pl/aktualnosci,30547,pos ... ,news.html
maniek333
Posty: 8
Rejestracja: ndz maja 05, 2013 12:59 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: maniek333 »

można prosić o podanie adresu tego hotelu ?
kajman
Posty: 64637
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: kajman »

Wpiszesz w google Śródborowianka to Ci wszystko co chcesz wyskoczy.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: LLucky »

Uprzejmie zawiadamiam, że zarezerwowałem pokoje na nocleg dla następujących osób (w kolejności alfabetycznej):
atram842
Dekodi
djjack
falcoeagle
Gary z osobą towarzyszącą
herMMan
jollyroger72
kajman
ku3a
leszekno
LLucky
Martyr
Miszon
Neo01 z osobą towarzyszącą
uzi
wwas
Yacy

Oczywiście w spotkaniu będą uczestniczyć także dojeżdżający i wygląda na to, że w kulminacyjnym momencie (czyli prawdopodobnie w ABC Listy) może nas być nawet 25 (słownie: dwadzieścioro pięcioro - ?).
I jest jeszcze prośba ze strony kierowniczki Śródborowianki: nie śpimy na tapczanach w holu lub na stołówce - od tego są pokoje. Jak ktoś spóźni się na pociąg lub zdecyduje się jednak zostać dłużej to można dopłacić za pokój albo przekimać u kogoś na podłodze, a może coś jeszcze innego wymyślimy... W każdym razie nie na tapczanach na dole. W ogóle nie powinniśmy używać innych pomieszczeń niż opłacone, czyli w naszym wypadku mamy do dyspozycji salę świetlicową (czyli tę dużą).

Resztę informacji będę dopisywał sukcesywnie w wątku, a potem postaram się także rozesłać PW z pewnymi szczegółami, ale proszę o cierpliwość - niestety, rozchorowałem się, a mam jeszcze parę spraw na głowie, nie od razu wszystko załatwię.
kajman
Posty: 64637
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: kajman »

Jak organizuje ktoś bardziej odpowiedzialny niż ja to od razu jest lepsza frekwencja. :D
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9306
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Martyr »

Może ktoś sie orientuje, czy frisbee może pojawić się na zlocie?

:)
kajman
Posty: 64637
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: kajman »

Jeżeli ktoś przywiezie to myślę że może.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15398
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Miszon »

Dziś ze zdumieniem skonstatowałem, że to już za tydzień! :shock:
A przecież wydawało się, że jeszcze z miesiąc...
ku3a
Posty: 20972
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: ku3a »

ja właśnie wróciłem od lekarza. dostałem kolejny antybiotyk, więc przy zakupach weźcie pod uwagę, że ja oranżady nie będę pić. będę się posiłkować jakimiś sokami albo colą.
kajman
Posty: 64637
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: kajman »

ku3a pisze:oranżady nie będę pić
:(
ku3a
Posty: 20972
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: ku3a »

że jestem chory to się nie zmartwił, ale że się nie będziemy mogli stuknąć puszeczką, to jak najbardziej ;-).
Awatar użytkownika
Neo01
Posty: 10755
Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
Lokalizacja: Rzeszów

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Neo01 »

Mnie co do oranżady też proszę nie uwzględniać (co najwyżej 1 puszeczka dla towarzyszki :) ).
kajman
Posty: 64637
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: kajman »

ku3a pisze:że jestem chory to się nie zmartwił, ale że się nie będziemy mogli stuknąć puszeczką, to jak najbardziej ;-).
O to się martwię ogólnie, a o to, że stracisz kolejną przyjemność zlotową to na tym wątku.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22127
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Yacy »

my - jeśli nic się nie odmieni - przybędziemy autem, więc też nieco mniej oranżadki spożyję. :-)
i przy okazji informuję, że będziemy mieli wolne miejsca w aucie. :-) i takie warianty do wykorzystania:
2 osoby z bagażami, 3 osoby bez bagaży lub same bagaże.
i jeszcze jedno w związku z tym: będziemy na Myśliwieckiej, ok. 18:30.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: wwas »

Yacy pisze:przy okazji informuję, że będziemy mieli wolne miejsca w aucie. :-)
O! Świetna wiadomość :) Właśnie okazało się, że cierpimy na poważny deficyt środków do transportu bagaży, więc można powiedzieć - Wasz samochód spadł nam z nieba ;)
Yacy pisze:takie warianty do wykorzystania:
2 osoby z bagażami, 3 osoby bez bagaży lub same bagaże.
Wygląda na to, że z konieczności trzeba będzie wybrać wariant ostatni
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9306
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Martyr »

wwas pisze:O! Świetna wiadomość :) Właśnie okazało się, że cierpimy na poważny deficyt środków do transportu bagaży, więc można powiedzieć - Wasz samochód spadł nam z nieba ;)
a "Heaven" wysoko wysoko :)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19947
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: jollyroger72 »

Na chwilę obecną wiele wskazuje na to, że przybędę do stolicy pociągiem WROCŁAWIANIN, który zgodnie z planem ma pojawić się na stacji Warszawa Centralna o 16.05. Jednak życie pokazuje czasami, że może być inaczej :D , wówczas będę kontaktował się telefonicznie z wwasem.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15398
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Miszon »

No i wyszło tak jak podejrzewałem: ponieważ Adele zadebiutowała o tydzień wcześniej, to nie tylko nie uczciła Zlotu pojawieniem się na pierwszym (bo była na nim tydzień wcześniej), ale jeszcze nie dotrwała do kolejnego Zlotu, bo zabrakło właśnie tego jednego tygodnia.
A szkoda, byłaby fajna klamra...
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: LLucky »

Martyr pisze:
wwas pisze:Właśnie okazało się, że cierpimy na poważny deficyt środków do transportu bagaży, więc można powiedzieć - Wasz samochód spadł nam z nieba ;)
a "Heaven" wysoko wysoko :)
Let the sky faaaaalll... ;)
Tak, klamra... :lol:

Popieram stanowisko wwasa, żeby wykorzystać samochody do transportowania bagaży, zaś my sami, odciążeni i pełni wrażeń, pewnie zrobimy tak, jak zwykle: punktualnie o 22:00 wymarsz z Myśliwieckiej 3/5/7 do stacji Warszawa Powiśle, gdzie o 22:41 łapiemy pociąg Kolei Mazowieckich KM7, który to dowiezie nas do stacji Śródborów. Do wyboru dwa sposoby finansowania tego transportu:
  1. kupno biletu u kierownika pociągu,
  2. skorzystanie z dobowego lub 3-dniowego biletu ZTM Warszawa na dwie strefy.
W pierwszej opcji zwykły bilet kosztuje (jeśli nie mylę się co do odległości - poniżej 30 km) 9,40 zł w jedną stronę, przy czym obowiązuje szereg zniżek - zainteresowanych odsyłam na stronę internetową Kolei Mazowieckich: ceny biletów i tabela uprawnień ulgowych. Dodatkowo wygląda na to, że nawet ci nie korzystający z ulg mogą skorzystać z oferty bilet wycieczkowy, po wykupieniu którego będą mogli dojechać do Śródborowa i wrócić przed końcem weekendu do Warszawy o 33% taniej. Trzeba będzie zagadnąć o to konduktora w pociągu podczas kupna biletów. Powinno obyć się bez dodatkowych opłat za kupno w pociągu, bo wieczorem kasa biletowa jest nieczynna i nie ma innej możliwości.

Jednakże osobom, które będą przed lub po zlocie jeździć więcej po Warszawie być może bardziej odpowiadać będzie kupno biletu na 3 dni za 48 zł. Wychodzi drożej za samą trasę Powiśle-Śródborów, ale w perspektywie wydawania jeszcze dodatkowych pieniędzy na dojazdy z Warszawy Centralnej (czy nawet z Metra Młociny, jak w przypadku Jacka) na Myśliwiecką itp. może to się kalkulować. Po szczegóły odsyłam na stronę ZTM.

Najgorzej mają chyba osoby, które mieszkają w Warszawie i mają bilety miesięczne lub kwartalne, ale na jedną strefę - nie pomoże im żadne dokupowanie dwudziestominutówek, bo takie bilety nie są honorowane w pociągach KM i będą musieli zapłacić za całą trasę tyle samo, co pozostali.

Proszę zatem, żebyście zawczasu przemyśleli, który z biletów bardziej Wam pasuje. Ci, którzy zdecydują się na bilet 3-dniowy ZTM (lub dwa dobowe, ale finansowo to wychodzi tyle samo, a trzeba 2 razy kasować) powinni kupić je (i skasować) jeszcze przed pojawieniem się na Myśliwieckiej. Z kolei bilety Kolei Mazowieckich kupimy (jak już wspomniałem) w samym pociągu. Od siebie dodam, że jeśli wszyscy jadący z Myśliwieckiej do Śródborowa mieliby bilety ZTM, to mamy nieco większe możliwości dojazdu, np. w razie, gdybyśmy nie wyrobili się z wyjściem ze studia na czas. Zresztą i tak nie ma co panikować: jeśli spóźnimy się na stację Powiśle, to oprócz pociągu o 22:41 jest jeszcze jeden godzinę później.

To chyba tyle, jeśli chodzi o transport - w razie pytań proszę o PW.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22127
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Yacy »

szkoda, że typowaliśmy zlotowego numeru 1. a kandydatów jest kilku...
oby to nie był Daft P.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19947
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: jollyroger72 »

Miszon pisze:No i wyszło tak jak podejrzewałem: ponieważ Adele zadebiutowała o tydzień wcześniej, to nie tylko nie uczciła Zlotu pojawieniem się na pierwszym (bo była na nim tydzień wcześniej), ale jeszcze nie dotrwała do kolejnego Zlotu, bo zabrakło właśnie tego jednego tygodnia.
A szkoda, byłaby fajna klamra...
Miszon, przecież jest klamra w postaci "When A Man Blind Man Cries" :D
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15398
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XV zlot (7-9.06.13)

Post autor: Miszon »

A to mi jakoś nie zapadło w pamięć.
ODPOWIEDZ