Wykreslanka 001
: pt paź 09, 2020 8:12 pm
Jest już pierwsza poprawna odpowiedź!
B-r-a-w-o
B-r-a-w-o
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/

Najlepsza piątka jak na razie. Bez SPA i OO byłaby jeszcze lepsza.TStudent pisze: pt paź 09, 2020 7:35 pm 40. 42. 03. Birdy - OPEN YOUR HEART
39. 40. 07. ShataQS - PRZYWRÓCENIE
38. NN. 01. Sztywny Pal Azji - MÓJ TAJEMNY PROSZEK
37. 45. 03. Ozzy Osbourne - SCARY LITTLE GREEN MAN
36. 47. 03. Bruce Springsteen - LETTER TO YOU
Cieszę się z tego, chociaż wolałbym top 30.

Dla mnie to było trochę przerażające, jak na pierwszym roku poszedłem chyba po raz drugi do dziekanatu i usłyszałem takie słowa. Spełniły się wtedy w moim odczuciu te wszystkie stereotypy o Paniach w dziekanacie. Na szczęście im dłużej studiowałem, tym współpraca na linii student - dziekanat w moim przypadku wyglądała coraz lepiejNicoletta pisze: pt paź 09, 2020 8:06 pmObserwuję czasem pracę pań z dziekanatu i nie zdajecie sobie sprawy jako studenci jaki to ciężki kawałek chleba. To nie tylko legitymacja i stypendium, dla Ciebie to jedna wyjątkowa wizyta, dla nich kolejny, setny student chcący niewiadomoco. Często zapominacie o tym, że dziekanat działa w oparciu o zalecenia odgórne. Mam koleżanki w dziekanatach i czasem moglibyście być dla nich milsikacper94 pisze: pt paź 09, 2020 7:59 pm co do drugiego pytania, to taki mniej więcej tekst usłyszałem od Pani w dziekanacie jak na pierwszym roku się pytałem, co się stało z moim przelewem za legitymację![]()
Chociaż nie wiem jakie Ty masz tam te panie![]()
Byłem dwa razy w dziekanacie w swoim życiu i już się przekonałem, że słowa, które wydawało się, że są normalne, na studiach nie przejdąkacper94 pisze: pt paź 09, 2020 8:27 pmDla mnie to było trochę przerażające, jak na pierwszym roku poszedłem chyba po raz drugi do dziekanatu i usłyszałem takie słowa. Spełniły się wtedy w moim odczuciu te wszystkie stereotypy o Paniach w dziekanacie. Na szczęście im dłużej studiowałem, tym współpraca na linii student - dziekanat w moim przypadku wyglądała coraz lepiejNicoletta pisze: pt paź 09, 2020 8:06 pmObserwuję czasem pracę pań z dziekanatu i nie zdajecie sobie sprawy jako studenci jaki to ciężki kawałek chleba. To nie tylko legitymacja i stypendium, dla Ciebie to jedna wyjątkowa wizyta, dla nich kolejny, setny student chcący niewiadomoco. Często zapominacie o tym, że dziekanat działa w oparciu o zalecenia odgórne. Mam koleżanki w dziekanatach i czasem moglibyście być dla nich milsikacper94 pisze: pt paź 09, 2020 7:59 pm co do drugiego pytania, to taki mniej więcej tekst usłyszałem od Pani w dziekanacie jak na pierwszym roku się pytałem, co się stało z moim przelewem za legitymację![]()
Chociaż nie wiem jakie Ty masz tam te panie![]()
![]()
U mnie jeszcze na Mechanicznym (Politechniki Łódzkiej oczywiście) panie z dziekanatu były bardzo w porządku, z wyjątkiem... pani od stypendiówkacper94 pisze: pt paź 09, 2020 8:27 pm Dla mnie to było trochę przerażające, jak na pierwszym roku poszedłem chyba po raz drugi do dziekanatu i usłyszałem takie słowa. Spełniły się wtedy w moim odczuciu te wszystkie stereotypy o Paniach w dziekanacie. Na szczęście im dłużej studiowałem, tym współpraca na linii student - dziekanat w moim przypadku wyglądała coraz lepiej![]()
bo to ładna kobieta, weteranka na TFP i ładnie śpiewaTStudent pisze: pt paź 09, 2020 8:26 pm
ZAGADKA: Dlaczego wrzucam akurat to zdjęcie?
odpowiedź podam wkrótce, proszę się spieszyć.
![]()
Wydaje mi się, że o załatwianiu spraw stypendialnych na uczelniach to można byłoby napisać dość dużych rozmiarów książkęTStudent pisze: pt paź 09, 2020 8:34 pm U mnie jeszcze na Mechanicznym (Politechniki Łódzkiej oczywiście) panie z dziekanatu były bardzo w porządku, z wyjątkiem... pani od stypendiówPamiętam jak na trzecim roku byłem w dziekanacie odbierać decyzję stypendialną, a pani, gdy mi ten świstek dawała do podpisania, była strasznie naburmuszona. Na WIPOŚ z kolei (gdzie studiuję od marca), z racji na pandemię nie miałem za wiele styczności z dziekanatem, a w kolejce musiałem stawać może dwa-trzy razy. No i panie również jak na pierwszy rzut oka całkiem przyjemne. Tylko te chore procedury plus fakt, że sam wydział jest moim skromnym zdaniem bardzo niezorganizowany.
![]()
30 na plus. Zdecydowanie najlepszy z Kazików w tym zestawieniu.TStudent pisze: pt paź 09, 2020 8:12 pm 30. NN. 01. Kazik - NOŻE I PISTOLETY
29. NN. 01. Hanna Banaszak - STOJĘ, NA TOBIE ZIEMIO
28. 22. 12. David Gilmour & Romany Gilmour - YES, I HAVE GHOSTS
27. 28. 10. Bon Jovi - AMERICAN RECKONING
26. 20. 06. Pet Shop Boys - MONKEY BUSINESS
Na szczęście od wielu lat mam to za sobą i już nie przeżywam... kilka lat po śniły mi się jeszcze jakieś egzaminy, stresy sesyjne... a teraz mam z tym już spokój, czego i Wam życzękacper94 pisze: pt paź 09, 2020 8:39 pm Wydaje mi się, że o załatwianiu spraw stypendialnych na uczelniach to można byłoby napisać dość dużych rozmiarów książkę![]()
Najgorsza nowość w top 30 z tych, co były do tej pory. I to zdecydowanie.
Kiedyś śnił mi się egzamin, w stylu finału w Finale Miesiąca programu "Jaka to Melodia". Dopiero jak miałem możliwość pojawienia się w tym programie, to zobaczyłem że ten sen to był pikuś przy tym, co działo się w rzeczywistościgioconda2 pisze: pt paź 09, 2020 8:43 pmNa szczęście od wielu lat mam to za sobą i już nie przeżywam... kilka lat po śniły mi się jeszcze jakieś egzaminy, stresy sesyjne... a teraz mam z tym już spokój, czego i Wam życzękacper94 pisze: pt paź 09, 2020 8:39 pm Wydaje mi się, że o załatwianiu spraw stypendialnych na uczelniach to można byłoby napisać dość dużych rozmiarów książkę![]()
+1.kacper94 pisze: pt paź 09, 2020 8:39 pm Wydaje mi się, że o załatwianiu spraw stypendialnych na uczelniach to można byłoby napisać dość dużych rozmiarów książkę![]()

Wygrałeś milion?kacper94 pisze: pt paź 09, 2020 8:48 pm Kiedyś śnił mi się egzamin, w stylu finału w Finale Miesiąca programu "Jaka to Melodia". Dopiero jak miałem możliwość pojawienia się w tym programie, to zobaczyłem że ten sen to był pikuś przy tym, co działo się w rzeczywistości![]()
Do miliona to chyba bym nie dociągnął, nawet jakbym występował w tym programie przez całe życiegioconda2 pisze: pt paź 09, 2020 8:51 pmWygrałeś milion?kacper94 pisze: pt paź 09, 2020 8:48 pm Kiedyś śnił mi się egzamin, w stylu finału w Finale Miesiąca programu "Jaka to Melodia". Dopiero jak miałem możliwość pojawienia się w tym programie, to zobaczyłem że ten sen to był pikuś przy tym, co działo się w rzeczywistości![]()
![]()