Strona 47 z 47

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: pn maja 04, 2026 1:13 pm
autor: adameria
Miszon pisze: pn maja 04, 2026 11:49 amNie ona pierwsza, nie ona jedyna chciałoby się rzec...
Tak, to wiadomo, rakentrol i muzykowanie generalnie to nie jest najzdrowsza dyscyplina życiowa, ale jednak utwór tak jawnie i jaskrawo pochwalający używanie różnych substancji... No, ja bym do zestawu nie dodawał. Tylko tyle i aż tyle.

Jolly, mimo wszystko, lubie Cię, choć kompletnie się z Tobą nie zgadzam.

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: pn maja 04, 2026 4:10 pm
autor: adamDD
Krzysiek1996 pisze: pn maja 04, 2026 11:29 am https://wyniki.radio357.pl/patron/polski-top/6
Pełne wyniki dla patronów.
Poniżej 1000 miejsca dużo Myslovitz, Budka Suflera, Lady Pank, Turnau itd..
Mam nadzieję, że zaczną wreszcie usuwać te doły notowań.
Też mam taką nadzieję...Głosy na wykonawców z dużą ilością propozycji się rozkładają i w efekcie ich piosenki mają mniejsze szanse w Topie niż tych z tylko kilkoma propozycjami albo duetów...
Przy limicie 5 redaktorzy powinni ograniczyć ilość propozycji danego wykonawcy do maksymalnie 10-12, najlepiej usuwając z propozycji te utwory, które w ostatnim Topie dostały najmniej głosów....
Mam nadzieję że dotrą do nich te nasze głosy i wezmą je pod uwagę...

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: pn maja 04, 2026 6:13 pm
autor: Miszon
Moje głosy poniżej miejsca 1000:
- Egoiści - to ogromne zaskoczenie, że tak nisko :-(
- Wielki ogień - ojej, też bardzo przykro... :-(
- Unikaj zdjęć... - chyba nie wytrzymało wewnętrznej konkurencji
- Tajemniczy świat Mariana - tu się nie dziwię, bo to niszowy numer

I tyle.
Poniżej 1000 miejsca dużo Myslovitz, Budka Suflera, Lady Pank, Turnau itd..
Po tym zdaniu spodziewałem się, że rzeczywiście jest tam ich dużo. A tymczasem - poza Maanem, który faktycznie ma tam sporo numerów, to pozostali wymienieni po jednym kawałku właściwie.

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: pn maja 04, 2026 6:27 pm
autor: Neo01
Jeśli ktoś chce dotrzeć do redaktorów, to forum na pewno nie jest dobrą drogą, tak tylko podpowiem :)

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: wt maja 05, 2026 6:17 am
autor: adamDD
To oczywiste. Z pewnością kilku forumowiczów ma osobiste kontakty z redaktorami i być może przekazuje im opinie i sugestie najwierniejszych fanów 357 :) ...
Można też skrobnąć maila...

A co do redaktorów, tradyjnie najlepiej słuchało mi się Topu z Cichońskim (móglby dołączyć do finałowej czwórki), Niedźwiedziem, Stelmachem, Łukawskim i Grudniewskim...

Panie mnie znowu nie przekonały...Nawet Ola Budka, która ma ciepły radiowy głos i po sobotnim Topie miała świetną audycje z Kasią Wodecką i Brunem Ciechowski...
W Topie jakby trochę spięta, bez tej lekkości i dowcipu, którym raczą nas np. w/w redaktorzy...
Może się nie potrzebnie czepiam...

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: wt maja 05, 2026 7:11 pm
autor: 8azyliszek
W tej radiowej 360-tce zabrakło mi piosenki "Niebo do wynajęcia", chyba że ją przegapiłem. Ogólnie jak @jędrzej uważam, że więcej powinno być starszych utworów, a nie że Daria ze Śląska jest wyżej niż Celina czy Twój Ból jest większy niż mój (jako piosenka-założycielka Radia 357). Czy doczekam kiedy Polski Top wygra Arahja albo Polska? Z tego co już widzieliśmy, chyba dopiero po śmierci Kazika (nie daj Boże). Ewentualnie może w kolejnym roku, bo Kult dołączył do Męskiego Grania. Zatem jeśli za rok będzie też Polski Top Męskiego Grania ;) to Kazik może mieć większe szanse. Wyjątkiem z nowych piosenek jest smutny brak w zestawieniu "Adamczycha bez Andrzeja".

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: wt maja 05, 2026 9:55 pm
autor: jedrzej2012
8azyliszek pisze: wt maja 05, 2026 7:11 pm a nie że Daria ze Śląska jest wyżej niż Celina czy Twój Ból jest większy niż mój
Rozumiem, że każdy ma prawo do swojej opinii.
Tak samo z tego co wygrywało LP3 jeszcze przed aferą z Kazikiem w zestawie brakuje m. in. Darii Zawiałow "Gdybym miała serce".
Skoro tutaj nieźle radzą sobie (choć nie zawsze) Fisz Emade Tworzywo, Kaśka Sochacka, to tak jak u mnie byliby moi ulubieni wykonawcy.
W moim przypadku byliby to np. Natalia Szroeder, Sarsa, sanah, Jula, a z męskich np. Pectus, Damian Ukeje, Sławek Uniatowski, Maciej Balcar.
Z moich ulubionych piosenek w zestawie bardzo brakuje mi z tych nowszych: "Szampan", "Indiana", "Za każdym razem".
Z kolei ze starszych: "Zabawa podmiejska", "Kaziu, zakochaj się", "Specjalny rodzaj kontrastu", "Poniedziałek", "Różowa kula", "Żal mi tamtych nocy i dni", "Anioł wie".

Z wykonawców z lat 90. za mało Blenders, a mieli niezłe piosenki, a o tym Haiku Fristajl, w którym występował śp. Stanisław Soyka to ja wiem już dłuższy czas.

U mnie i tak wygrywa "Nie pytaj o Polskę" i cieszę się, że i w 357 wygrał, w Trójce tylko 2x był nr 1, w 2018 i 2020 roku.
W moim Topie noworocznym w przeciwieństwie do Radia 357 mam polskie piosenki i "Nie pytaj o Polskę" zajęło 4. miejsce, lepiej wypadło od "Thunderstruck", a uplasowało się za "Light my fire".
U mnie z 1. miejsca po 4 latach spadło nie "Bohemian Rhapsody", tylko "Epitaph", od 2025 roku na 1. miejscu mam "Brothers in Arms".
10 i 9 lat temu była akcja "Kocham wolność", a gdyby była akcja "Nie pytaj o Polskę", to byłaby na ten moment trwała i dobra, bo zawsze nr 1
regularnie ostatnio jest.
Jak byłem w Warszawie, to niestety nie miałem okazji odwiedzić skweru Ciechowskiego na Targówku.

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: czw maja 07, 2026 11:04 am
autor: Kuba1201
Moje podsumowanie VI Polskiego Topu 357:
https://dookolaswiataznetem.blogspot.co ... ntarz.html

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: pt maja 08, 2026 7:29 pm
autor: bobby-x
jedrzej2012 pisze: wt maja 05, 2026 9:55 pm Jak byłem w Warszawie, to niestety nie miałem okazji odwiedzić skweru Ciechowskiego na Targówku.
nawet nie wiedziałem, że taki istnieje. Taki ze mnie człowiek w Warszawie urodzony...

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: pt maja 08, 2026 9:17 pm
autor: Miszon
Też pierwsze słyszę

Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące

: pt maja 08, 2026 9:34 pm
autor: konwicki1980
Mój kolega mieszka przy tym skwerze, jednak częściej bywam na placu G.C. w Toruniu.