Głosowanie na 1366 LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

abd3mz pisze:W takim razie może neon.ka mi pomoże i razem odkryjemy wszystko. :D
tzn. chcesz jeszcze podpowiedzi, czy żebym pozaznaczała to, co ja znalazłam? :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Hmm... :) Trudny wybór. ;-) Mogą być podpowiedzi tylko wtedy temat może się rozciągnąć. :D :P
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

wiesz co, trochę namieszałam :) . jednak trudno jest sformułować podpowiedzi, więc pozaznaczam (niepogrubione - już odnalezione, pogrubione - pozostałe)...
ku3a pisze:Happy czy sad? Ponownie happy! Walka o zwyciestwo byla tym razem, pierwszy raz po kilku tygodniach przerwy, bardzo zacieta. Ani troche nie umniejsza tego fakt, ze juz przed tygodniem bylo wiadomo kim beda glowni aktorzy przedstawienia. Choc glosow na Lao Che splywa wciaz coraz wiecej, i to zdobytych w uczciwy sposob, bez zadnych lapowek, to jednak nie zdolali pokonac fenomenalnie radzacej sobie od poczatku pobytu na liscie "Dlugiej drogi w dol". Jak dluga jeszcze bedzie droga wzdluz szczytu? Ile tygodni? Ile razy? A moze juz wiecej ani razu? A niewiasta ktora nosi imie Amy i nazwisko MacDonald, choc poprawila swoj wynik punktowy w porownaniu z ostatnim tygodniem, to jednak zsunela sie o jedno pietro w dol. C'est la vie. Calemu podium naleza sie brawa, gromkie jak na koncercie.

Jedni ida do gory, a wiec inni pogarszaja swoje lokaty, tak jak np. "Conquest", ktore jednak pomimo spadku, utrzymalo pozycje w pierwszej dziesiatce. Fani frontmana zespolu nie maja jednak co zalamywac rak i wywieszac bialej flagi, bo rozwiazanie jest proste - powitac nastepne jego nagranie i wywindowac je jak najwyzej. Na razie udaje sie to calkowicie - The Raconteurs debiutuja w polowie trzydziestki i apetyty na pewno maja duze. A nowosci dzis tylko dwie. Ktoz wiec jest tą drugą? Chwila napiecia... Ta-dam! To Kremlowskie Kuranty. U nas sie juz udalo, teraz pora na listę-matkę. No ale nie samymi nowosciami glosujący żyją, sa tez powroty. "The Beginning Of The Twist" bylo w tym tygodniu piosenką, ktora dostala na forum fory, a czy przelozy sie to na dobre wyniki i u nas, i glownie na elpetrojce - zobaczymy w przyszlosci. Wynik Steve'a Lukathera - poprawienie pozycji, po tygodniu w ktorym byl promowany, to to do czego Futureheads beda dazyc. Sympatycy Muse z pewnoscia nie czuja sie dobrze obserwujac jak radzi sobie piosenka ich ulubiencow. Wczesniej kilka wielkich przebojow na naszej liscie, a tutaj jak na razie najlepsze miejsce to srodek trzeciej dziesiatki, osiagniety w pierwszym tygodniu. Dzisiaj powrot na punktowane miejsca. Czy teraz juz bedzie lepiej? Musi byc.
a co do 'spływa' i Lao Che to dopiero później załapałam, że właśnie to chciałeś zaznaczyć, bo jakoś w Twoim poście dziwnie znaczniki się nie podomykały.
nie jestem pewna 'matkę' ale tak mi się skojarzyło, że w tytule można się dopatrzyć 'taty' i stąd takie skojarzenie :) .
i jeszcze widzę ładne powiązanie jednego akapitu z drugim: piętro-windować.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Wow. :D
neon.ka pisze:wiesz co, trochę namieszałam :) . jednak trudno jest sformułować podpowiedzi, więc pozaznaczam (niepogrubione - już odnalezione, pogrubione - pozostałe)...
Tak też misie wydawało. :P :)
Rozgryzłem wszystkie oprócz:
neon.ka pisze:
ku3a pisze:No ale nie samymi nowosciami glosujący żyją, sa tez powroty.
:)

Czekam na ocenę ku3y. :D

[Widzę, że niezłą pracę magisterską można by o tym napisać. :mrgreen: ;)]
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

łi tam, z Wami to zadna zabawa, prawie wszystko odnalezliscie :-D.
ale z drugiej strony... "prawie" to nie "wszystko" :mrgreen:.
cos jeszcze zostalo. pozniej podam co, bo moze ktos jeszcze sie skusi na odnalezienie zguby ;-).
a skoro to co pokolorowane jest juz rozgryzione, to nie trzeba juz chyba pisac do czego to nawiazania :-).
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

abd3mz pisze:Rozgryzłem wszystkie oprócz:
ku3a pisze:No ale nie samymi nowosciami glosujący żyją, sa tez powroty.
to jest to jedno ze skojarzeń z gatunku niemuzycznych :) . a skoro Ci się podobają teksty Lao Che, to na pewno kojarzysz jakie jest jego źródło :P .
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

neon.ka pisze:to jest to jedno ze skojarzeń z gatunku niemuzycznych :) .
Tak po prostu? Szukałem głębiej. 8)
neon.ka pisze:a skoro Ci się podobają teksty Lao Che, to na pewno kojarzysz jakie jest jego źródło :P .
Jak pierwszy raz to przeczytałem to myślałem, że "pierwowzór" tego zdania jest użyty na najnowszej płycie. :wink: :P
W takim razie wszystko rozumiem co zostało rozszyfrowane. :)

Czekam na rozszyfrowanie reszty. :-)
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zostalo jeszcze takie coś:
Wynik Steve'a Lukathera - poprawienie pozycji, po tygodniu w ktorym byl promowany, to to do czego Futureheads beda dazyc.
i jeszcze jedno, ale ono zbyt zagmatwane jest i raczej zostawie sobie ten pomysl na pozniej, moze jeszcze uda sie skorzystac w innym kontekscie.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

ku3a pisze:zostalo jeszcze takie coś (...) i jeszcze jedno (...)
W takim razie neon.ce bardzo dobrze poszło. :-)
Wynik Steve'a Lukathera - poprawienie pozycji, po tygodniu w ktorym byl promowany, to to do czego Futureheads beda dazyc.
:D
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

abd3mz pisze:
ku3a pisze:zostalo jeszcze takie coś (...) i jeszcze jedno (...)
W takim razie neon.ce bardzo dobrze poszło. :-)
Tobie też całkiem nieźle, tylko że na raty 8)
ku3a pisze:Wynik Steve'a Lukathera - poprawienie pozycji, po tygodniu w ktorym byl promowany, to to do czego Futureheads beda dazyc.
ładne zostało! :) .
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Z reguły odszyfrowuję kilka aluzji podanych w komentarzu, ale daleko mi do rozpoznania wszystkich.
Ku3a, czy Tobie dłużej schodzi na wpisanie i policzenie wyników czy na napisanie TAKIEGO komentarza? :wink:
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

ha, dobre pytanie i wcale nie nie na miejscu :lol: .
w sumie to nie wiem jaka jest odpowiedz :P .
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

neon.ka pisze:Tobie też całkiem nieźle, tylko że na raty 8)
Jeśli nikomu to nie przeszkadza to będę kontynuował odgadywanie. :) [Liczę na pomoc. :)]
ODPOWIEDZ