Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Lista piosenek Radia 357

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3

lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

Cześć :)
Dziś przed-zlotowo posłucham Listy, żeby za tydzień nie być bardzo zaskoczoną :lol:
Dopracowywuję też mój konkurs, myślę, to znaczy mam nadzieję :wink: , że będziemy się przy nim dobrze bawić.
Kuba Strzyczkowski jeszcze gra, mam nadzieję spotkać się z nim za tydzień i podpowiedzieć, żeby sięgał czasami głębiej w historię bluesa, dziś np. Clapton był, a czasami pojawia się nawet B.B. King :wink:
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 3802
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: Kruklanki »

Cześć

O fajnie że założyłaś temat bo ja ostatnio zakładałem tyle razy, no to słuchamy...
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

I proszę - Buddy Guy na koniec :D
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 10315
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: zbyszu »

Ave wszystkim.

Oj lambada...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 13426
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: bobby-x »

Dzień dobry.
kajman
Posty: 68803
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: kajman »

Fajnie, że Olivia tak niewiele spadła. Świetny utwór.
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

Koncert Jacka prześwietny :D Zagrał nawet jednego bluesa :D :D :D
kajman
Posty: 68803
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: kajman »

Jakie były nowości na 42? Mastodont to wiem, ale drugie zgubiłem.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 13426
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: bobby-x »

czy Lunatic Soul, debiut 8 maja już wypadło?
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

kajman pisze: pt cze 12, 2026 7:37 pm Jakie były nowości na 42? Mastodont to wiem, ale drugie zgubiłem.
DMA'S Hurracane
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 12809
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: adameria »

Cześć!
Czyli teraz już nie mamy wyjścia... trzeba za tydzień odwiedzić 357. :wink:
Niestety, nasza propozycja przepadła czyli do zestawu nie wpadła.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 3802
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: Kruklanki »

Propozycja patronów: Matylda/Łukasiewicz - Sto lat
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 12809
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: adameria »

bobby-x pisze: pt cze 12, 2026 7:38 pm czy Lunatic Soul, debiut 8 maja już wypadło?
Było dokładnie jeden raz, o ile dobrze pamiętam.
Typowy "syndrom drugiego tygodnia", objaw najbardziej bolesny. Wylocik.
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

Kruklanki pisze: pt cze 12, 2026 7:39 pm Propozycja patronów: Matylda/Łukasiewicz - Sto lat
A Purpli olali :roll:
kajman
Posty: 68803
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: kajman »

lady pisze: pt cze 12, 2026 7:39 pmDMA'S Hurracane
Dzięki!
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 12809
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: adameria »

Przyjdziemy tam za tydzień z transparentem Deep Purple.
Tym bardziej, że jest drugi singiel. Diablo i jest lepszy niż perwszy moim zdaniem.
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

kajman pisze: pt cze 12, 2026 7:41 pm
lady pisze: pt cze 12, 2026 7:39 pmDMA'S Hurracane
Dzięki!
Swoją drogą straszny gniot.
kajman
Posty: 68803
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: kajman »

adameria pisze: pt cze 12, 2026 7:42 pm Diablo i jest lepszy niż perwszy moim zdaniem.
Jak najbardziej się zgadzam.
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

adameria pisze: pt cze 12, 2026 7:42 pm Przyjdziemy tam za tydzień z transparentem Deep Purple.
Tym bardziej, że jest drugi singiel. Diablo i jest lepszy niż perwszy moim zdaniem.
Jeszcze nie słyszałam, ale pan redaktor Jurek Szlachta zagra na pewno jutro w Dino Sobocie :lol:
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 12809
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: adameria »

kajman pisze: pt cze 12, 2026 7:43 pmJak najbardziej się zgadzam.
Super, że się zgadzamy! Są takie sytuacje.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 3802
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: Kruklanki »

Lambada... 7 nowościów...
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

Ten Idol za to całkiem znośny :)
kajman
Posty: 68803
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: kajman »

Coś dzisiaj jestem rozkojarzony. Co było na 34? Bo na 35 Kaśka, a na 33 Idol.
lady
Posty: 19726
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: lady »

kajman pisze: pt cze 12, 2026 8:06 pm Coś dzisiaj jestem rozkojarzony. Co było na 34? Bo na 35 Kaśka, a na 33 Idol.
Depeche Młode :wink: In the End.
kajman
Posty: 68803
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 242 - 12.06.2026 (Marcin Łukawski)

Post autor: kajman »

Dzięki!
ODPOWIEDZ