Może i tak, ale przez telefon mnie chyba nie pogryzie
Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
nie wiadomo... nikt nie dzwonił... to chyba nie ten wątek
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2026 9:08 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
Też się zastanawiałem. Ale to może ktoś, kto tam wcześniej załatwiał by się skontaktował. Tylko tak sobie tam z dojazdem.
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
kajman dzwonił
A, to o Emowie. Tam tylko raz byliśmy.
Ostatnio zmieniony pt maja 22, 2026 9:09 pm przez lady, łącznie zmieniany 1 raz.
- DarekM
- Posty: 1472
- Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
- Lokalizacja: Wrocław
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
Czasem nie trzeba się umawiać. Nie tak dawno podczas spaceru zostałem zagadnięty o Wyspę Słodową, bo tam kiedyś odbywały się koncerty Rock na Wyspie. Od słowa do słowa okazało się, że pytanie zadał forowicz. Tak poznałem Pawła czyli PS-abobby-x pisze: pt maja 22, 2026 8:55 pm super, że się odezwałeś, jeszcze obejrzymy Tę Panoramę i zwiedzimy WrocLove, moja starsza córka była jakiś czas temu... i była zachwycona.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
PS trochę mnie zrugał w notowaniach archiwalnych, kurcze nie zbieram oryginalnych nagrań, więc nie będę "porządkował".DarekM pisze: pt maja 22, 2026 9:08 pm Czasem nie trzeba się umawiać. Nie tak dawno podczas spaceru zostałem zagadnięty o Wyspę Słodową, bo tam kiedyś odbywały się koncerty Rock na Wyspie. Od słowa do słowa okazało się, że pytanie zadał forowicz. Tak poznałem Pawła czyli PS-a![]()
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
jak to raz? kilka zlotów było , chyba to trzecie miejsce pod względem uczęszczania, hmm, może drugie a trzecie to Filato? A nie byłaś tam z bratem ze trzy razy?
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
Ale ona się wtedy chyba pierwszy raz pojawiła.
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
Nasz pierwszy Zlot w Wawie. Potem już tylko w Filato. Tam mamy najlepszy dojazd, a to ważne dla nas tłukących się z tak daleka
Dlatego mimo wszystko spróbuję zadzwonić, jak mnie spuszczą na drzewo, to trudno.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
Bieszczadanka, nie boi się niedźwiedzi i filato
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
Powiem Ci, że Filato to pikuś przy niedźwiedziach, jakie łażą ostatnio po naszych okolicach. Chyba słyszałeś o 58-letniej kobiecie, którą zagryzł ostatnio taki osobnik. Parę lat temu mój kolega z podstawówki ledwo przeżył spotkanie z "misiem" w lesie. Ale teraz to już podchodzą pod domy, i robi się naprawdę nieciekawie.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
no i jak tu jechać na urlop na Połoniny?
- Kruklanki
- Posty: 3802
- Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
- Lokalizacja: Łomża
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
Granie, gadanie, zagadywanie, pozdrawljanie aby do przoda...
- Kruklanki
- Posty: 3802
- Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
- Lokalizacja: Łomża
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
Do następnego piątka. Dobrze mi na noc... Dobranoc...
- Miszon
- Posty: 15977
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Notowanie 239 - 22.05.2026 (Marcin Łukawski i Mateusz Fusiarz) - wyjazdowa z terenu Elektrowni Wrocław I na Odrze
Skubas spadł?!
i to nawet nie wyszedl z włosa??
Ja myślałem, że to będzie 100 tygodni. Biorąc pod uwagę, że ten drugi scenariusz to byłoby jeszcze gorsze, to w sumie lepiej
, ale wciąż - szok!
Ja myślałem, że to będzie 100 tygodni. Biorąc pod uwagę, że ten drugi scenariusz to byłoby jeszcze gorsze, to w sumie lepiej