O, a komu tak nagle zaczęliśmy przeszkadzać, ciekawe ...kajman pisze: pn maja 11, 2026 8:52 pm Bo jak przycisnąłem lekko, to pani skoczyła do tematu zajmowania przez nas kuchni (że to przeszkadza).
Szkoda, bo jednak się już zdążyliśmy przyzwyczaić do Filato.
Co do tego drugiego miejsca, to tam też możemy przeszkadzać