01.01.2025 było dokładnie 770000 tysiaków.Neo01 pisze: pt kwie 10, 2026 9:24 pm Oj, nie powiedziałbym, że niedługo.
Teraz postów przybywa jednak chyba znacznie mniej niż przed laty.
Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3
- Kruklanki
- Posty: 3802
- Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
- Lokalizacja: Łomża
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Czyli za jakieś 7 lat może pęknie milion.
Nie wiem, czy tyle wytrzymię.
Nie wiem, czy tyle wytrzymię.
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Myślę, że w 10 lat się wyrobimy. A to jak z bicza strzelił.
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
chyba miliard
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
skoro jest 800 tyś, to chyba milion... ale czy to ważne?
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
No za jakieś kilkadziesiąt tysięcy lat to i miliard będzie.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
kajmanku, to chyba już bez nas i pra-pra-pra wnuki Jacka będą prowadziły forum...
- Kruklanki
- Posty: 3802
- Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
- Lokalizacja: Łomża
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Już całej obecnej ekipy nie będzie na pewno
- Kruklanki
- Posty: 3802
- Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
- Lokalizacja: Łomża
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Może wtenczas odbędzie się to 2000 tysięczne notowanie
...
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Jest na to spora szansa.
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
No jednak ten awans z czwartego w drugim tygodniu to jednak niespodzianka.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
to chyba dobrze?
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Ale super nowy numer 1! 
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Kruklanki po prostu napisał po liczbie słowo "tysięcy" i stąd się ta cała dyskusja wzięła 
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Dead Can Dance, super. Nie pamiętam czy Amnesia była na liście ale zespół to raczej niewiele narozrabiał na liście...
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Amnezja na pierwszym, Opium na szóstym, inne trzy utwory dotarły do 10, 11 i 12, Dla mnie to dobre wyniki.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 233 - 10.04.2026 (Mateusz Fusiarz)
Czyli jednak słabo.