Wystarczy, że jeden z ladypankowców nie zagłosuje i coś może spaść. W tym notowaniu Kalifornia uratowała się 2 punktami. W nowym pewnie nie wypadnie bo Jolly ruszył z odsieczą.Konrad pisze: pt mar 13, 2026 11:49 pm Czy zmiany spowodują wypadek leciwych utworówno niekoniecznie
![]()
Tygodniowa ForaLista Przebojów #301
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
-
czyku
- Posty: 1678
- Rejestracja: ndz lut 22, 2015 8:51 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
- Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #301
-
temik3
- Posty: 18918
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #301
Jasne, że wystarczy by zabrakło jednego z nich, ale mówisz nieprawdę pisząc, że Kalifornia uratowała się dwoma punktami. A to czy wypadnie i czy jollyroger72 ruszył z odsieczą to raczej byc może z braku sensownych utworów do jego dychy.czyku pisze: sob mar 14, 2026 9:38 am Wystarczy, że jeden z ladypankowców nie zagłosuje i coś może spaść. W tym notowaniu Kalifornia uratowała się 2 punktami. W nowym pewnie nie wypadnie bo Jolly ruszył z odsieczą.
-
czyku
- Posty: 1678
- Rejestracja: ndz lut 22, 2015 8:51 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
- Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #301
Gdyby miała 2 punkty mniej to by wypadła a nawet jeden mniej. A ta odsiecz to był żart, tylko emotki nie dodałem.temik3 pisze: sob mar 14, 2026 9:48 amJasne, że wystarczy by zabrakło jednego z nich, ale mówisz nieprawdę pisząc, że Kalifornia uratowała się dwoma punktami. A to czy wypadnie i czy jollyroger72 ruszył z odsieczą to raczej byc może z braku sensownych utworów do jego dychy.czyku pisze: sob mar 14, 2026 9:38 am Wystarczy, że jeden z ladypankowców nie zagłosuje i coś może spaść. W tym notowaniu Kalifornia uratowała się 2 punktami. W nowym pewnie nie wypadnie bo Jolly ruszył z odsieczą.
- jollyroger72
- Posty: 23411
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #301
Jest tak jak napisał temik. Cztery utwory LP to mój "zestaw zapasowy" do łatania luk.
No i lepiej nie żartuj, bo któryś nawiedzony to podłapie i znów będzie awantura
-
temik3
- Posty: 18918
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #301
Dlatego napisałem, że piszesz nieprawdęczyku pisze: sob mar 14, 2026 10:20 am Gdyby miała 2 punkty mniej to by wypadła a nawet jeden mniej. A ta odsiecz to był żart, tylko emotki nie dodałem.
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #301
Gdyby nie moje przeoczenie to by jej nie było. Byłem pewien, że głosowałem.
- konwicki1980
- Posty: 5710
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #301
Mnie się też to wiele razy zdarzyło, np. ostatnio zapomniałem wkleić głosy na listę 357.