Wykastrowano. Będzie bardzo poważnie, czyli bez jaj
Cześć Wszystkim. Też chętnie poczytam.
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
Wykastrowano. Będzie bardzo poważnie, czyli bez jaj
Musielibyśmy żyć tyle co dinozaury
Żebyśmy mieli o czym pisać, bo już się nudno zaczynało robić.
O to to.
Eee, może tyle co krokodyle?
A myślisz, że końcówka zaskoczy?Sundrajta pisze: pt mar 13, 2026 8:34 pm A początek Poczekalni na razie nie zaskakuje mnie pozytywnie.


Ten sam przypadek co MEGADETH.

Wszystkiego dobrego imieninowo, jolly!
Na świętego Grzegorza idzie zima do morza. Najlepszego jolly.

Jeśli już, to TA Crystal

