Czyli wygrał temikgioconda2 pisze: pt sty 02, 2026 10:22 pmPudło częściowe
Pudło częścioweale mniejsze
![]()
A Lady- pudło całkowite![]()
Jest to 39 (najczęściej), ale czasami i 40, więc czyku był najbliżej, jolly - prawie też, bo rozjeżdżał się w zbyt duże odchylenie, a Lady ... w Twoich bucikach musiałabym obciąć palce
To Pani z "Substancji", tak mi coś świta.
Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
-
czyku
- Posty: 1675
- Rejestracja: ndz lut 22, 2015 8:51 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1986
- Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
-
gioconda2
- Posty: 7569
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: MIEJSCA 20-16
Przepraszam
Temik3 zwyciezcą
Nad nagrodą pomyślę w przyszłym tygodniu
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
To masz mój rozmiar 
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
"Moja noga" to 37
-
thestranglers
- Posty: 1248
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
Zgadza się. Grała też w Pewnego razu w… Hollywood.
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
Jak Ci ściągną laczki z Hameryki to będzie 40 i 1/2gioconda2 pisze: pt sty 02, 2026 10:22 pm Jest to 39 (najczęściej), ale czasami i 40, więc czyku był najbliżej, jolly - prawie też, bo rozjeżdżał się w zbyt duże odchylenie
-
gioconda2
- Posty: 7569
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
To już drugi argument, by odpalić sobie ten film. Trzecim, a właściwie pierwszym jest Brad
-
thestranglers
- Posty: 1248
- Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
Tyle że oczywiście siostra.
- obserw99
- Posty: 5412
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
Zdobył przecież 30 pkt. Dlaczego wypadł?
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
Podziękuj kajmanowi za brak 2 punktów.
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
Temikowi gratulacje trafienia w rozmiar i dzięki za prezentację, udanego weekendu wszystkim 
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
Dzięki. Również udanego weekendu.lady pisze: pt sty 02, 2026 10:52 pm Temikowi gratulacje trafienia w rozmiar i dzięki za prezentację, udanego weekendu wszystkim![]()
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
Co z tego, jak teraz Giocondzie jeden pewnie rozmiaru 50 potrzebny
Dzięki za miłe rozpoczęcie roku i byle do po świętach (bo już się dni pier**lą
Dobranoc.
- piotreklp3
- Posty: 1863
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 4:41 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2005 roku
- Lokalizacja: Jasło/Kraków
- Kontakt:
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #291
Kilka razy zdażyło mi się zagłosować, ostatni raz pewnie na początku zeszłego roku
Oj, nie bardzo widzę na to szanse w najbliższych tygodniachthestranglers pisze: pt sty 02, 2026 2:07 pmFajnie że jesteś Piotrku - sprowadź więcej osób z mycharts - może wywalimy stare Panki i stąd.