
Zapraszam za kwadransik na 242 notowanie Tygodniowej ForaListy Przebojów.
Dziś niespodzianek mało, dużo nowości w Poczekalni, mało w Top 30. Wypadki z Top 30 spodziewane.
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Witam Cię i zapraszam do nasłuchu i odczytu.lady pisze: pt sty 24, 2025 7:52 pm Hej![]()
U mnie śnieg znika,oby dla równowagi pojawiły się jakieś fajne utwory na Liście...
I tu się obawiam o takiego jednego delikwenta ...
I co ja mam Ci teraz napisać
Nic, wszystko wyjdzie "w praniu"
A u mnie dawno już ni ma
I nic, tylko się powieeeeesić

Lola wpełzła do Poczekalni...temik3 pisze: pt sty 24, 2025 8:06 pm 46. NN. 01. Lola Young - FLICKER OF LIGHT 21/7
https://www.youtube.com/watch?v=WDCG8rO3JJw
Jeśli na Agatę tylko to nic to by nie zmieniło.lady pisze: pt sty 24, 2025 8:11 pm I chyba sama się przyczyniłam do wypadku Szymańskiego, głosując na Agatę![]()

No drugi największy w poczekalni. Okropieństwo.
