Pytanko, czy wniosła coś ta zmiana w zaobserwowaniu po tym premierowym notowaniu (podliczeniu) tak tylko pytam.
Lista Przebojów z zaświatów #175
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
- Kruklanki
- Posty: 3807
- Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
- Lokalizacja: Łomża
Re: Lista Przebojów z zaświatów #175
- VILKI
- Posty: 10827
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Lista Przebojów z zaświatów #175
trudno tak na gorąco coś powiedzieć. zobaczymy w przyszłym tygodniu 
Re: Lista Przebojów z zaświatów #175
Świąteczne spadają a szczególnie Wham
I syndrom drugiego tygodnia tu przyszedł.
- VILKI
- Posty: 10827
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Lista Przebojów z zaświatów #175
5 z 6 nowości sprzed tygodnia awansowały przecież