Czwarty Top Radia357
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3
Re: Czwarty Top Radia357
75. Pearl Jam - Jeremy
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Czwarty Top Radia357
PJ też na plus.
Re: Czwarty Top Radia357
74. David Bowie - Space Oddity
Re: Czwarty Top Radia357
50 utworów już przeleciało i tylko trzy moje głosy były.
-
lady
- Posty: 19721
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Czwarty Top Radia357
Ciekawe ile by moich było, gdybym głosowała ... pewnie też niewiele.
Re: Czwarty Top Radia357
73. INXS - Never Tear Us Apart
I jest mój czwarty głos.
I jest mój czwarty głos.
Re: Czwarty Top Radia357
Z Dylanem tak już jest, że sporo utworów kojarzymy bardziej w cudzych wykonaniach ("All Along The Watchtower", "It's All Over Now, Baby Blue"). Ale do oryginałów zawsze fajnie wrócić.kajman pisze: śr sty 01, 2025 1:55 pm 79. Bob Dylan - Knockin' On Heaven's Door
Jednak zdecydowanie wolę Gunsów. Pierwowzór jest jakiś niemrawy.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Czwarty Top Radia357
Jakaś dziwna ta wersja.
Re: Czwarty Top Radia357
Bowie dziś w końcu także solo. Na jego utwory głosuję rotacyjnie, w tym roku padło na The Man Who Sold The World.
Re: Czwarty Top Radia357
72. Sting - Fragile
Re: Czwarty Top Radia357
71. R.E.M. - Everybody Hurts
351 jego utworów było coverowanych. On z kolei scoverował 289.
Re: Czwarty Top Radia357
70. The Police - Roxanne
Re: Czwarty Top Radia357
To na chwilkę póki co na topie u mnie jest Nad pięknym modrym Dunajem.
Re: Czwarty Top Radia357
69. David Bowie - Let's Dance
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Czwarty Top Radia357
Bowie dziś już 5 raz!
Re: Czwarty Top Radia357
I ostatni, jeśli w Top 100 tym razem bez rewolucji.
Re: Czwarty Top Radia357
Slabizna Let's dance to i do Marszu Radeckiego się nie umywa.
Re: Czwarty Top Radia357
68. Eurythmics - Sweet Dreams (Are Made Of This)
Re: Czwarty Top Radia357
67. Depeche Mode - Personal Jesus
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: Czwarty Top Radia357
Personal Jesus - wersja Marylina Mansona też niezła.
A o Depeche Mode była wzmianka w jednym z odcinków nowych Włatców móch One.
Maślana miał ich bluzkę z kwiatem z okładki albumu "Violator".
A o Depeche Mode była wzmianka w jednym z odcinków nowych Włatców móch One.
Maślana miał ich bluzkę z kwiatem z okładki albumu "Violator".
Re: Czwarty Top Radia357
godzina fajnych wykonawców ale niekoniecznie najlepszych - dla mnie - ich utworów.
Z Police zdecydowanie wolę "Every breath" albo "Wrapped.."
Niestety - "Tea on the Sahara" w zestawie się nigdy raczej nie doczekam.
Zresztą pewnie piosenka miałby raptem dwa głosy - mój i Kajmana
A z Depeszów zawsze zagłosuję na "Somebody", ewentualnie "People are people".
Z Police zdecydowanie wolę "Every breath" albo "Wrapped.."
Niestety - "Tea on the Sahara" w zestawie się nigdy raczej nie doczekam.
Zresztą pewnie piosenka miałby raptem dwa głosy - mój i Kajmana
A z Depeszów zawsze zagłosuję na "Somebody", ewentualnie "People are people".
Re: Czwarty Top Radia357
Personal Jesus na szczęście w wersji albumowej
.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Czwarty Top Radia357
nad pięknym Białym DunajcemAro pisze: śr sty 01, 2025 2:36 pm To na chwilkę póki co na topie u mnie jest Nad pięknym modrym Dunajem.
Re: Czwarty Top Radia357
Ultravox, nie tylko Stelkowym zakątkiem ale Beksowym i moim